Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Szomorú vagyok... 295mm-es hosszával sajnos nem fér bele a Metis Plus-ba, talán csak a Metis Evo-ba, cipőkanállal. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) b.


b.
félisten

Jót nevettem a címen, tetszik . :DDD Tudtam ki lesz a szerző, örülök neki :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) menpee


menpee
aktív tag

A [Cute Pet] házba szerencsére belefér.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#4) csako


csako
veterán

Az epres joghurt jobb, mint a lekvár? :DDD

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5) lemusz


lemusz
addikt

Nagyon baba... tuti a siker.

(#6) Synthwave válasza b. (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

<3

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) GreatL


GreatL
őstag

Rózsaszín Párducos témához nagyszerű.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#8) zzola


zzola
félisten

Bezzeg HOF-t nem csinálnak belőle....
:DDD

(#9) MADKING


MADKING
tag

hello kitty :D kovetkezo terv :D

(#10) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Lenne pénzem rá azonnal venném a lányom gépébe :DD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#11) Sanya


Sanya
nagyúr

zárt házban nem mindegy milyen?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12) Pécsi gyerek válasza Sanya (#11) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Abban de :D

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#13) #31600896


#31600896
törölt tag

Majd jönnek a "nem a gép belsejét kell nézegetni", "úgyse láccik a fődön van a gépház"...
Oké, nekem sincs plexi az oldalán, de azért na. :D Van az a határ. :D

(#14) Precorus


Precorus
tag

Pont menne a múltkori cseresznyevirágos kuckóba (✧ω✧)
:DDD

Könyvtár == Old-school Netflix

(#15) Sanya válasza #31600896 (#13) üzenetére


Sanya
nagyúr

felőlem rikítósárga vagy hupilila, vagy ilyen vattacukor rózsaszín is lehetne, hiszen ez egy tárgy, ami egy gépház belsejében van. Teljesen mindegy milyen a színe.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) Puma K válasza Sanya (#15) üzenetére


Puma K
veterán

Igen, szerinted.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#17) TeeBee73


TeeBee73
addikt

A szürke 50 árnyalata nem elég nekik? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#18) Sanya válasza Puma K (#16) üzenetére


Sanya
nagyúr

Kapnál egy ilyet ingyen, de nem adhatnád el, csak a gépedbe szerelve használnod kellene egy évig, akkor nem kellene?
A gépház oldalát le kell vedd. A gépház oldalát nem fordíthatod a sarokba. Jól látható helyen kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) #89309696


#89309696
törölt tag

Mi ez a sok rózsaszín cucc mostanában, kezd az RGB lankadni?

(#20) TeeBee73 válasza #89309696 (#19) üzenetére


TeeBee73
addikt

Május első vasárnapja -> Anyák napja. :)
Muterom biztos örülne egy ilyen VGA-nak virág helyett. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#21) Puma K válasza Sanya (#18) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a termék azért jött létre, mert vannak akiknek számít milyen az adott kártya-termék kinézete és színvilága mivel kirakatba teszi azt és jól látható helyen van a gépbe így a belsejébe is be lehet látni.

Persze van ráció abban amit írsz, de itt most nem erről van szó.

Továbbá ha megnézed a most kapható számítógépházakat akkor lassan kihalnak a teli oldallappal rendelkező gépházak.

Sok esélyt nem látok rá, hogy kapnék egyet ingyen, de ha elő is fordulna akkor mindenképpen eladnám a külseje miatt. Nem illene a gép többi alkatrészéhez :D :

itt még a régi 4790K+Z97 szettel, de kb most is 1:1-ben ugyan az a 9900K+Z370 kombóval a színvilág... csak most már van csomó RGB képes kütyü a házban amiket kikapcsoltam :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22) Sanya válasza Puma K (#21) üzenetére


Sanya
nagyúr

Így van, tényleg nehéz teli oldallapos házat kapni. Meg olyat, amiben nincs LED a légkavarókon. Most megmutaton a munkahelyi gépemet, most nyitom ki az oldalát másodjára. Az asztal alatt van, sosem nézegetem:

Ha itt 4 lila, vagy 3 piros, vagy 2 rózsaszín kártya lenne, az sem érdekelne. Én a monitort nézem, nem az oldalát :D (leletezek)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23) atee


atee
őstag

Betört a hardver piacra is a gender lobby. :O

D-day 2002-01-04 01:54

(#24) Daelion válasza Puma K (#21) üzenetére


Daelion
őstag

Pontosan.

Nekem is számít,hogy néz ki a gépem még belülről is mert itt van az asztalon és ez a szoba 'dísze'.

Nem mostani kép de változás nem sok történt max annyi,hogy nagyobb a rend. :D

Ha valaki adna egy ilyen rózsaszín karit akkor vagy eladnám és vennék valami mást vagy átfesteném 'bár akkor ugrik a gari valszeg'.

(#25) Puma K válasza Sanya (#22) üzenetére


Puma K
veterán

Hajajj :DDD

Világít ez is mint a veszedelem :D

Miért pont ezekre a ventilátorokra esett a választás...? :D

(#23) atee :

Üldözési mániád van-e?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#26) Sanya válasza Puma K (#25) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem én vettem, így jött. Az előző gépből még ki tudtam szedni a ventillátorok LED lábát, most még nem volt annyi időm, hogy itt megtegyem.

Világít, mintha cirkuszban lennénk!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#27) yennayo


yennayo
junior tag

lehetne kicsit magentásabb, és akkor instant buy. :K
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#28) atee válasza Puma K (#25) üzenetére


atee
őstag

:F hagyjuk is :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#29) Synthwave válasza atee (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) D.Va


D.Va
senior tag

Tizenpár éve moddoltam ismerősöm kislányainak egy gépet abba pont jó lett volna :DDD :DDD :DDD

(#31) Synthwave válasza D.Va (#30) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fú, ebből a gépházból első osztályú uránbányász lenne.

Lehajítod a tárnába...

...és feljön az urán.

:DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) D.Va válasza Synthwave (#31) üzenetére


D.Va
senior tag

:DDD :DDD
a kislányok örültek neki, ennyi volta a cél... na meg ez tizenpár éve volt már...

(#33) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

De most komolyan.. tényleg számít a színe? F*cking társadalmi szokások.. semmi más...

Ha ár/értékben úgy adná ki simán megvenném, de 2 hiba van a képletben, 1. nem az az árkategória ahol venni szoktam VGA-t, 2. nvidiát lehetőleg kerülöm (akár hányszor azt vettem, fél éven belül mindig ment vissza garis javításba).. igaz, utóbbi miatt vagy 10 éve nem is vettem nvidiát, így sok minden változhatott azóta (bár a szoftver környezetük se tetszik).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#34) Synthwave válasza DraXoN (#33) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van akinek számít, van akinek nem. Nem társadalom, hanem egyén kérdése.

Ennyi a történet, fölösleges továbbgondolni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35) Cefet válasza Puma K (#16) üzenetére


Cefet
aktív tag

Szerintem is... :)

(#36) Cefet válasza Sanya (#22) üzenetére


Cefet
aktív tag

Cool géped van, atya! Fel az asztalra, le az ódalát! ;]

(#37) koko52 válasza DraXoN (#33) üzenetére


koko52
veterán

Felőlem is lehet akármilyen színe. Legyen relatíve halk és hűvös. A többi kit érdekel egy zárt házban. Ha tehetném a gépet is a padlásra vinném, hogy az se látszódjon. Sajnos eldugni se lehet a szellőzés miatt. LED nálam nincs, még a power és társai csuszkáit is lehúztam, mert minden ilyen zavar.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#38) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Már tudom mi hiányzott az életemből.... :C :C :C

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#39) Malák


Malák
aktív tag

Ritkán fog el az "instant get" érzés, de ki tudna ellenállni egy rózsaszín grafikus kártyának?

(#40) Robitrix


Robitrix
senior tag

pink edition..... Barbi rajongóknak... :)

(#41) Piftuka válasza D.Va (#30) üzenetére


Piftuka
veterán

"kislányainak"

Rámutattál a lényegre! :K

Azon tanakodom, hogy a felnőtt emberek világában ennek a "pink mániának" mi, illetve ki a piaca? :F

"Aquila non captat muscas."

(#42) Synthwave válasza Piftuka (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A személyes ízlés?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) lemusz válasza Piftuka (#41) üzenetére


lemusz
addikt

Barbie baba szinten ragadt nők üveglapos gépházzal + LMBTQ-ba sorolható mindenféle életforma :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) DraXoN válasza lemusz (#43) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Tehát, idős korra kötelező a fásult szürkeség és az egészséges férfi ember számára kizárólagosan létező színek pl. a sötét, a fekete és néha a szürke?
A többi szín akkor mire jó? (csak hogy b*ssza a szemet mi? ;] )
Én poénból gondoltam már rá, hogy csak úgy összeraknék magamnak valami "izé" holmit amire senki se számít (vagy a színe, vagy a formája miatt, esetleg ezen kombinációk tetszőleges arányban keverve).. De annyit nem ér nekem, hogy költsek rá. főleg, hogy a gépházamból sok nem látszik (Define R5).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#45) Synthwave válasza DraXoN (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én is szeretem pl. a vadító színű perifériákat (egér, egérpad, fejes), gépházakat – utóbbiaknál az UFO formavilágot sem vetem meg. Persze imádom az industrial kockákat (illetve a '80-as, '90-es évek bézs csodáit) is, de alapvetően kedvelem az izgalmas vonalakat, amik vonzzák a tekintetet; egyfajta kreatív légkört szül. Dizájn terén nem hiába örök kedvenceim a (főleg MIPS-alapú) Silicon Graphics munkaállomások (pl. Indigo 2, Tezro stb.).

Ebből kifolyólag szerintem nem ördögtől való, hogy a rózsaszínnek is vannak olyan (halványabb, kevésbé erőteljes) árnyalatai, amik bejönnek. Persze függ attól, hogy min, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) b. válasza Synthwave (#45) üzenetére


b.
félisten

Ázsiában meg különösen divat a pink és annak az árnyalatai.
van ez a Yeston márka ők elégé építenek erre.kis kedvenc Streamer csajszim is ezt erőlteti , jól áll neki :) [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#47) Zsu91


Zsu91
csendes tag

Mennyi szépség :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.