Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KYZRR


KYZRR
őstag

Hat igen, ennel a szerianal 1-2 kivetelen kivul nem voltak a toppon a Sapphire Desginerjei ... :DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) GAI válasza KYZRR (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

én mindig előnyben részesítem a referencia díszítést a gyártói matricákkal szemben, legyen akár ATI akár NVIDIA...

(#3) madmaxxx válasza GAI (#2) üzenetére


madmaxxx
senior tag

"sok esetben pl. az EVGA nem elégedett meg azzal, hogy a hivatalosan matricázható sík felületet dekorálja fel, hanem a matrica hátra lóg, egészen a venti köré, az a felület pedig nem sík. A fólia pedig elég vastag, merev anyagból van, és nem tudja követni a hullámos felületet."

Osztom a véleményt, mivel sajnos a legtöbb gyártói matrica szükségtelen plusz a videokártyán. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Régi ismerős... :B Az a blower micsoda zajt tud kelteni, apukám... :DDD

Rip and tear

(#5) madmaxxx válasza Zolaash (#4) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Majdnem olyan hangos, mint az ABIT Ti4200 OTES. :K

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#6) GAI válasza Zolaash (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

tény hogy nem halk, de valamivel moderáltabban szabályozza magát, mint az X850XT esetében :)

(#7) GAI válasza madmaxxx (#5) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

azért annyira nem vészes :) csak maximum fordulaton esetleg. De ez legalább szabályozza magát, míg az ABIT állandóan maxon üvölt :)

(#8) madmaxxx válasza GAI (#7) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Azért is írtam, hogy "majdnem olyan hangos". :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.