Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) GAI válasza zoltanz (#49) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Kizárólag alap (referencia) órajelen (a gyári tuningos kártyák downclockolva lesznek ref. órajelre), és alap referencia szerinti pipeline konfigurációval (a softmod lehet hogy pár szóval meg lesz említve de végrehajtva tuti nem... vagy max egy új cikkben majd)

(#52) GAI válasza beefjeez (#48) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

18wos szerintem procilimites mind, nameg nincs bennük mérhető scriptelt jelenet vagy replay mentési lehetőség...

(#53) netpeti98


netpeti98
addikt

Lehet hülye 5let de hátha bejön:
ha alul óra jelezed a CPU-t akkor megszűnik a cpu limit és össze lehet hasonlítani a kártyákat. :DD
Egyébként apgs fronton mi lsz a legkisebb kártya?

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#54) djculture válasza GAI (#50) üzenetére


djculture
félisten

juiced2 sm3.0 is ha jól rémlik,pont evvel szoptunk egyszer

(#55) KYZRR válasza GAI (#50) üzenetére


KYZRR
őstag

DiRT?

You can only die once, make sure it is worth it...

(#56) GAI válasza netpeti98 (#53) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

szerintem nem érted mi az a CPU limit mert minél lassabb a CPU annál hamarabb jön el a CPU limit :))

A legkisebb kártya a TNT2 M64 lesz :DDD Sajnos a régebbiek nem mennek már a P4-es lapban mert 3.3V-os AGP kell nekik...

(#57) GAI válasza KYZRR (#55) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Túl új, dx9 only

(#58) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Legyen a most wanted.
Fx szeria meg default method, ne kelljen veluk kulon tokolni, varjuk a tesztet. :D

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#59) KYZRR válasza GAI (#57) üzenetére


KYZRR
őstag

Big Rigs : Over The Road Racing :DDD ;];]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#60) beefjeez válasza KYZRR (#59) üzenetére


beefjeez
senior tag

Overspeed :D

(#61) netpeti98 válasza GAI (#56) üzenetére


netpeti98
addikt

Ja így már teljesen világos. :B

Amúgy azon a kis vgan elindult a trackmania?

Üdv netpeti98

(#62) GAI válasza KYZRR (#59) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

(#63) GAI válasza netpeti98 (#61) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Igen, elindult... az még a kávéfőzőn is elindul :DDD ESWC edition vagy mi a fene, ilyen online bajnokságot rendeztek belőle... Jó is lenne ha nem állítgatná saját maga hogy éppen hogy nézzen ki az adott VGA-n hanem mindegyiken ugyanúgy nézne ki...

(#64) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A Rallisport Challenge-t kipróbáltam, sajnos baromi instabil, állandóan lefagy úgyhogy nem lesz jó :(

A TOCA Race Driver 2-nél meg eszembe jutott, hogy végülis miért vetettem el a TOCA Race Driver 3-at is: minden felbontás váltás egy kész rémálom, 60-tól 240 Hz-ig végig teszteli az összes frissítési frekvenciát :D Nem vagyok hajlandó szórakozni vele

(#65) zoltanz válasza GAI (#64) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Rallisport Challenge nálam egyszer nem rakoncátlankodott még, próbáltam több ATI, NV kártyával is. :K (ugyan az ezzel a grafmotorral rendelkező BF1942 -nél előfordúl 1-2, hogy kilépett.)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#66) GAI válasza zoltanz (#65) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem tudom, nálam miért csinálja... nem ismerem a játékot, sose játszottam vele

(#67) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A Ford Racing-el még szöget ütött a fejembe, aki ajánlotta, este kipróbálom :)

Szerettem a Ford Racing-eket anno, bár jó rég volt hogy játszottam vele, még szerintem az FX korszakban :)

(#68) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Quake 3 rally : :DDD csak vicceltem

valamelyik regi test drive? 5-6?

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#69) GAI válasza atidzsiforc (#68) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Azok nagyon régiek és csúnyák...

(#70) zoltanz


zoltanz
nagyúr

GP4 -re godoltál már? :U Az FPS -ekből mi lesz a 4?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#71) GAI válasza zoltanz (#70) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Van már egy Forma 1-es játék (F1 2002) nem akarok kettő majdnem ugyanolyat...

A 4 FPS:

-HL2
-Far Cry
-Doom 3
-UT 2003

(#72) zoltanz válasza GAI (#71) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A GP4 -hez vannak modok nem csak forma-1 -esként funkcionálhat. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#73) GAI válasza zoltanz (#72) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Már írtam, hogy moddolt játékokkal nem szeretnék mérni... Ugyanazért, amiért nem tuningolok és nem softmoddolok kártyákat a tesztben. A lehető legéletszerűbb körülményeket akarom megteremteni, amit egy átlagfelhasználó tapasztalhatott ezekkel a kártyákkal. Mindazonáltal ha nagyon nem lesz más, akkor nem zárom ki hogy bekerül a GP4, de akkor az F1 2002 ki lesz véve, és helyette a GTR2 lesz betéve (ami ha jól tudom, ugyanaz a motor...)

[ Szerkesztve ]

(#74) netpeti98


netpeti98
addikt

SuperTuxKart és Scorched 3D (most csak úgy körbe néztem a portableapp.comon)

Üdv netpeti98

(#75) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Tegnap kipróbáltam a Ford Racing 3-at, elég jónak tűnik mérési szempontból (egy GF6600-ossal próbáltam és talán nem volt procilimites 1280x1024-ben, mert csak 30-40 fps-el futott, de még le kell mérni pár másik kártyával is hogy biztosra menjek. 640x480-ban 100-110 fps volt, ott lehet a procilimit). Az egyetlen bajom hogy nem lehet a replay-eket elmenteni vele, úgyhogy csak egy pár másodperces mérést tudok végezni a rajtnál... De elég konstans benne az fps érték, nem ingadozik, úgyhogy talán az is elég lesz

[ Szerkesztve ]

(#76) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Zárójelben, esetleg megpróbálhatod a Michael Schumacher Racing World - Kart 2002 ez egy gokart szimulátor, nem rossz. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#77) GAI válasza zoltanz (#76) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Nem ismerem... egy "Super 1 Karting" nevű valamim van, de az talán Rally Masters motoros...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.