Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Helyes. Amúgy az sem baj, ha ezek nem szaporodnak. (Tudom, nem ez a cél, elolvastam a cikket.)

Rip and tear

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ez egy ésszerű lépés.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Akit kasztrálnak, az már elkövette a bűnt, megrontott egy gyermeket.
Mondhatjuk, elegendő a kasztrálás, hiszen libidó volt, nincs, szexuálisan nulla az illető.
De!
A megrontott gyermek(ek) életével mi lesz? Lelkükbe égett mindaz, ami velük történt. Talán soha nem tudnak egészséges életet élni, családot alapítani.

Szerintem a legenyhébb büntetés a kasztrálás.
Ha az én gyerekemet rontotta volna meg valaki, jól tette volna, ha sikítva rohan a rendőrségre, hogy verjék vasba. Ugyanis ha én találom meg...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Crystalheart válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"A megrontott gyermek(ek) életével mi lesz? Lelkükbe égett mindaz, ami velük történt. Talán soha nem tudnak egészséges életet élni, családot alapítani."

Az sem helyes, ha csak a bosszú elégíti eztán ki... A kasztrálásnak és börtönbüntetésnek elrettentő, megelőző ereje kell, hogy legyen. A megerőszakolás tényén sem változtat már, de többször tuti nem fogja (tudni) elkövetni. ;]

(#5) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Alap, szerintem ez még bőven humánus.

Nekem elsőre a levágnám és a kezébe adnám verzió ugrik be velük szemben.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6) Crystalheart válasza PazsitZ (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mondjuk, ha jól olvasom, a testvérek (felnőtt) közötti szexuális kapcsolatot is így büntetnék, ami már egy egészen más kategória, itthon pl. csupán vétségnek számít és max. két évvel büntethető. :D

(#7) Móci válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Móci
addikt

Reggel húgom, este dugom? :DDD

Komolyra fordítva a szót, az ilyeneknek szerintem a kasztrálás enyhe büntetés, pláne, ha elkövette a tettét. Én minimum fejbelőném.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) mephi666 válasza Móci (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

a fejlövés túl gyors/egyszerű halál... :) középkorban voltak elég cifra kínzási módszerek... volt, amit napokig/hetekig is lehetett húzni... párat be kellene vezetni próbajelleggel újra... aztán felmérni, hogy mennyire van elrettentő ereje...

anno asszem indiában vették elég komolyan a törvényeket... lopásért már levágták a páciens karját... életben maradt, de meg volt bélyegezve egész hátralevő életére... az ilyennek elrettentő ereje van... meg mellesleg nem is lehet frankó 1 karral élni... tudom, hogy mondjuk az ensz pattogna az ilyenek ellen, de amíg asszem a 10ezer forint alatti lopás csak szabálysértésnek számít és max pénzbírsággal büntethető, nevetséges az egész és sokan ki is használják ezt... 10ezer fölöttinél is nevetséges a büntetés...

a pedofília más tészta... levágni, aztán a páciens szeme előtt megsütni a kolbászt a 2 tojással együtt és megetetni vele... minimum... aztán jöhet a dutyi, ahol max csak köcsög lehet... bika már szerszám nélkül nem nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Móci válasza mephi666 (#8) üzenetére


Móci
addikt

Hát, legyen, úgy ahogy írtad! :DDD Nekem tetszik...
Ha itthon is bevezetnék a lopásért kéz levágást, lenne rengeteg félkezű ember...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) Crystalheart válasza mephi666 (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezt a korai Árpád-házi királyok még durvábban alkalmazták, aki egy tyúknál többet lopott, halállal lakolt, már ha elkapták. Azért ma nem a középkorban vagyunk. A kasztrálás azért hasznos, mert a munkaképességet nem rontja, nem létfontosságú szervet vesz el, mégis majdnem minden férfi annyira félti a libidóját, mint akár a fél karját. :D

(#11) mephi666 válasza Crystalheart (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről eszembe jut egy ide illő vicc:
"- mi történik, ha egy férfinak levágják a farkát?
- ???
- automatikusan az agy veszi át az irányítást" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Crystalheart válasza mephi666 (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

(#13) gabor85


gabor85
őstag

Örülök hogy ilyen radikálisan /helyes!/ léptek fel. Azért használtam a radikális szót, mert a hétköznapi büntetésektől ez ennyire eltér.

(#14) Mace Windu


Mace Windu
csendes tag

Öröm hallani ilyen döntésekről! Kasztrálják csak őket, az ilyet nem tartom különbnek egy állatnál.

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#15) Crystalheart válasza Mace Windu (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyébként ez is csak egy agyi defekt, amin sokat lendíthet a jó irányba, ha többé nem befolyásolják a férfi nemi hormonok az agyát. :)

(#16) tkazmer


tkazmer
addikt

ezzel az egésszel csak egyetlen gond van, ugyanaz, ami megjelenik a csonkolásnál illetve a halálbüntetésnél is: irreverzibilis, tehát ha téved az igazságszolgáltatás, akkor egy ártatlan ember élete megy tönkre, vagy ami rosszabb, lesz kioltva. olyan pedig nincs, hogy ne tévedne bizonyos esetekben (egyszerűen azért, mert emberekből áll), tehát az ilyen büntetésekkel azért jobb vigyázni...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) Crystalheart válasza tkazmer (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Természetesen, mint minden durva büntetést, gondolom ezt is csak akkor végzik el majd, amikor teljesen egyértelmű a bűncselekmény ténye. (Pl. genetikai vizsgálat igazolja.) Erőszakolásnál már nem olyan egyszerű a dolog, de pedofiloknál, ha a tett után hamar ellenőriznek, akkor igen.

(#18) tkazmer válasza Crystalheart (#17) üzenetére


tkazmer
addikt

hát erről nem szól a cikk, hogy pontosan milyen körülmények között és esetekben végzik el a beavatkozást, persze, jóindulatúan feltételezhetjük, hogy csak akkor, ha egyértelműen bizonyítható az eset.
viszont a tett lehet olyan is, ami után nehéz egyértelmű bizonyítékokat gyűjteni (ha jön a cukros bácsi és simogat, abból sokminden nem marad meg, csak ha ennél tovább is megy).

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#19) ]Phobos[ válasza tkazmer (#18) üzenetére


]Phobos[
senior tag

A pedva az egyetlen állatfajta, amit a rend őreitől a civileken át a legroh@dtabb elítéltek is utálnak és simán meglincselnének. Cukrosbácsi valszeg véletlen megcsúszna és beverné a fejét néhányszor, mire elér kihallgatásra. Hidd el, szídhatjuk őket, de a mi zsernyákjaink is vérszagot kapnak, ha egy pedofilt kell átnevelni/ vallomásra bírni - és ez esetben a rendszer is elnézőbb. ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#20) Crystalheart válasza tkazmer (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Józan paraszti ésszel gondolkodva csak a bizonyíthatóan megtörtént esetek után lehetne így büntetni, de tényleg nem ír róla a cikk. (De feltételezzük hogy nem hülyék.)

(#21) tkazmer válasza ]Phobos[ (#19) üzenetére


tkazmer
addikt

félre ne érts, nem arról van szó, bármilyen szinten támogatnám a pedofíliát, inkább az ilyen büntetések visszásságaira hívtam fel a figyelmet

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#22) ]Phobos[ válasza tkazmer (#21) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nem arra írtam, hanem a cukros bácsira. 2-3 simogatás kiderül és jegyet váltott a sittre. Amúgy meg nálunk nagyban függ a bírótól is az ítélet. Most tökmindegy, milyen szemléletű vagy, menj fel TomCat blogjára, neki elég sok pere van, kész komédia.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.