Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) einstein


einstein
senior tag

4500rpm? Jáj.

(#2) dy_nmq válasza einstein (#1) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

pláne ha 4et egymás mellé raksz....

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3) nesa válasza einstein (#1) üzenetére


nesa
veterán

Most az relativ hogy 4500rpm attol meg lehet szinte hangtalan ilyen kicsibe nekem is volt ami 5k porgott es szinte hangtalan volt...

(#4) Tomate válasza dy_nmq (#2) üzenetére


Tomate
veterán

Mekkora gagyi :o

(#5) .mf válasza dy_nmq (#2) üzenetére


.mf
veterán

Nem is férne 4 el egymás mellett :P :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

egyébként ez egy fokkal jobb már, mint a szintén ma postolt ocz ram, mert ott:
1600mhz-en 8-8-8-24 volt az időzítés, itt meg
1800mhz-en 8-8-8-21 és
2000mhz-en 9-9-9-24

csak alakult... igaz bejön a képbe még pár venti, ami zúghat... nem lenne egyszerűbb ramok tetejére pattintható bordát gyártani és azt 1 ventivel ellátni? pl 2 és 4 ramra külön változat lenne... még nagyobb lehetne a hőleadó felület és egy lassabb, de nagyobb venti is simán elég lenne rá... lehet, hogy már létezik ilyen :)

mármint nem közvetlenül a ramokra, hanem az itt is látható ramon levő bordákra...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Symbio


Symbio
senior tag

Akkor már inkább egy megfelelő méretű borda és egy jól szellőző ház.

(#8) Thrawn válasza mephi666 (#6) üzenetére


Thrawn
félisten

Gondolom ha már az időzítéseket összehasonlítottad, akkor megtetted ugyanezt a feszültségekkel is :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) varga911


varga911
senior tag

G.Skill most járatta le magát a szememben... :O Hát van ezeknek szépérzékük? :DDD Legalább a szín harmonizálna!

(#10) P00By


P00By
nagyúr

Csodás :)

(#11) X@b3e


X@b3e
addikt

Wáhhh, durván néz ki, első blikkre nem is vettem észre a képen, hogy venti is van a cumón. Gondolom ledes, de minimum UV-aktiv ;]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#12) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nyalókás ram :DDD Remálem lesz karácsonyi változat piros-fehér csíkos is :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) luw2win


luw2win
őstag

Ez még egy 4500 fordulat/perces paraméterrel büszkélkedő,....
Ez nem büszkeség, ez szégyen!
4500 rpm. Mi hangja lehet annak :)

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14) Pipó


Pipó
őstag

Röhejes ahogy kinéz :DD és a hatásfoka sem lehet valami frankó, ha ekkora fordulaton kell üzemeljen a venti. Egyébként a hangja nem lehet annyira vészes, mert oldalirányból nem fekszik fel semmin, így olyan, mint mikor a kezedbe fogod csak a ventit, sokkal halkabb, mintha ráteszed egy bordára.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#15) #65675776 válasza mephi666 (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert a Tras aztán rohadt sok mindent befolyásol. Főleg, hogy esetében nem feltétlenül jobb az alacsonyabb.

(#16) Ribi válasza #65675776 (#15) üzenetére


Ribi
nagyúr

1600 vs 1800 csak szamit valamit :U

(#17) #65675776 válasza Ribi (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Jogos, elbambultam....

De azt sem árt figyelembe venni, amit Thrawn írt.

(#18) stol


stol
addikt

LOL.... übergagyi.

Pláne, hogy a hp-nak csak "álló" helyzetben optimális a működése, azaz a ventinek felfelé kell állni.
Nah most ezt minden alaplapgyártóval megbeszélték?!
Lefelé álló entivel kn. 40%-al romlik a hatásfoka a hp-nak.

(#19) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Húúú ez érdekes, végre egy új hangkeltő! :D

...

(#20) orbano válasza stol (#18) üzenetére


orbano
félisten

40%? ezekben a heatpipeokban tudtommal nem igazán számít a gravitáció, inkább a kapilláris hatás...

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) stol válasza orbano (#20) üzenetére


stol
addikt

Más a marketing és valóság ;)
Van olcsó hp és jó hp.

(#22) proof88 válasza orbano (#20) üzenetére


proof88
addikt

Huhh, légyszi magyarázd kicsit, mert nem igazán tudom, hogyan működik a heatpipe, meg amiről beszéltek... utánanéztem itt, és ez tök jó cikk, de nem írja le, hogy miért jó, ha az a forrasztócucc felszívódik a kis résbe?
És itt hogy működik ez???

(#23) #56573440


#56573440
törölt tag

amikor kijött ez az orb már gondoltam hogy lesz előbb utóbb valami ilyen csavar, mert ez nem fog tömegekben elkelni, extra akciósan biztos lepasszoltak párat G.Skilléknek hogy ez mindenkinek jó.. csúnya, hangos, fölösleges... _nekem_, de ahogy látom a célközönség igen csak kicsi :DDD

(#24) F e Z o


F e Z o
veterán

6 modul egymás mellett igen furcsán nézne ki

H2O über alles!

(#25) stol válasza orbano (#20) üzenetére


stol
addikt

Kieg.

A kapiláris hatás a "visszacsorgásnak" segít. És az elpárolgott folyadék nem véletlen felfelé törexik?
Gáz halmazállapotú anyagnál is van kapilláris hatás? :DDD

(#26) tlac


tlac
nagyúr

(#27) orbano válasza stol (#25) üzenetére


orbano
félisten

nem, annál diffúzió van... vagy gondolod konvekcióval közlekedik a gáz egy ilyen kicsi, zárt helyen?

A vér nem válik VAZZE!™

(#28) BRinyo


BRinyo
aktív tag

És hogy/honnan kap tápot a venti? Kár volt a képet retusálni...
Az meg a másik, hogy az 1,9V-on ddr3-2000 ram is max ddr3-1600-on megy majd 1,65V-nál. De talán jó lesz az időzítése....

(#29) #72042496


#72042496
törölt tag

Megláttam ezt a hűtést, elkezdtem röhögni. Persze maguk a memóriák lehetnek jók, de ez a hűtés, ez... na mindegy. :D

(#30) Daemon09


Daemon09
őstag

Jól néz ki, de kiváncsi lennék, hogy mennyit ér rajt az a venti. Mindenki a dizájnra megy már :DDD :(

(#31) sNORh


sNORh
addikt

elég gyatra megoldás.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.