Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

Huh, ez meredek, velem ilyen még nemfordult elő soha, pedig én pesten lakom, és volt amikor olyan környéken mentem át.

(#2) G92 válasza Alexios (#1) üzenetére


G92
csendes tag

Engem is meglepett, eddig este fél 12 kor is végig mentem papréten, várkerület, festőköz, és nem volt semmi gond, és akkor fényes nappal? meglepett..

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#3) Kolondrum válasza Alexios (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én pesten este soha nem érzem magam biztonságban. Ritka ha este ott vagyok, de akkor nem jó. Sok cikk volt itt rablásokról, 2 olyan helyen volt ahol én nap mint nap mozgok.

(#4) Alexios válasza Kolondrum (#3) üzenetére


Alexios
veterán

Igaz én pesten leginkább a 14, 16. kerben mászkálok, itt azért annyira szerintem nem vészes a helyzet

(#5) G92 válasza Kolondrum (#3) üzenetére


G92
csendes tag

Jó, csak hát Sopron azért lényegesen kisebb, de ha már ez is itt tart, akkor hol lehetek biztonságban? Elmegyek egy szórakozóhelyre aztán ha nem rohanok ismerőshöz, ahol alszok, vagy nem nézek mindig hátra megkéselhetnek bármikor? Vicc az egész.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Ez kemeny helyzet. :Y Azt tetted, amit tehettel. Inkabb fuss el legkozelebb is, mas megoldas nem nagyon van jelenleg. A golyo mondjuk segitene ezeken is, de ez nem az usa.

[ Szerkesztve ]

(#7) G92 válasza Lauda (#6) üzenetére


G92
csendes tag

Sajnos mást nem tudok mit tenni két srác ellen, akik ketten vannak késsel, nekem meg a legsebezhetőbb eszközöm a telefonjaim. Ráadásul nem vagyok egy óriási emberke sem. 175cm, 55kg.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#8) morhange


morhange
tag

Mexikói útnál, ahol át lehet menni 1-es vilihez, ott jött rám egyszer cigány meg a haverja késsel, hogy telefont adjak. Tehát itt sem túl jó a helyzet, ja ez amúgy fényes nappal volt, suliból mentem haza. Amúgy nem lep meg, hogy ennyire terjed a bűnözés, hiszem kb mindenki, legalábbis nagyon sokan megússzák.

(#9) G92 válasza morhange (#8) üzenetére


G92
csendes tag

És mi lett?
hát ja nem hogy velük foglalkoznának. hozzám került egy lopott w610 (6.000Ft) pár napra rá reggel 6kor házkutatási papírokkal keltettek. és az benne a vicc, hogy rám verték orgazdaságnak, plusz akié volt a telo a bringáját is ellopták, és nem bezséltek nekem róla, csak a papíron olvastam, hogy plusz egy 30ezer forint értékű bmx kerékpár lopás vádjával blabla.. most ez mi? és az ilyen emberek?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#10) Alexios válasza morhange (#8) üzenetére


Alexios
veterán

Na mondjuk az pont az a környék ahol még nappal se :DDD Amúgy mindenhol előfordulnak sajnos :( Amúgy egyszer még pár éve nekem is volt, 1-es villamoson jött oda a srác hogy adjam oda a telefonom, vagy megvárja amíg leszállok és megkésel. Én közöltem, hogy nem adom, erre megpróbálta kikapni a kezemből a táskát mikor megállt a villamos(sikertelenül) majd leszállt és elfutott...

(#11) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Gázspray, gázpisztoly. Ha tudod valamelyiket szerezd be, biztonságérezetet ad és az utóbbi eszköz valóban hatásos.

Csillag nem jó. Mire előveszed és használod, rég vége a történetnek. Gázspray sem a legjobb, a szitu tud hasonló lenni, de ha pl mondják, hogy telót elő, te mondod oké, előkapod, lefújod és addig rugdosod a fejét meg a bordáit amíg tutira nem tudsz lelécelni úgy, hogy ne menjen utánad. (persze az akkor jó, ha egyszemélyes a sztori)

Gázpisztoly, az kényelmesen megfér a hónod alatt (persze pólóval nehezen hordható), ha rádrontanak, előveszed, ordítasz, hogy kimutasd te nem félsz, lősz egyet feléjük vagy a levegőbe és ha úgy fordul a kocka az egész tárat a pofájukba lehet ontani.
25-30k egy forgótáras pisztoly (ezt érdemes venni, mivel nem akad meg a lőszer). azt hiszem az ember élete, anyagi biztonsága ennyit bőven megér!

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#12) G92 válasza mexicanraven (#11) üzenetére


G92
csendes tag

Okos. Bár van egy dobócsillagom is:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#13) Gergő_


Gergő_
őstag

le kéne vágni a kezüket, majd szépen csonkolni tovább. a börtön már pííííítty sem ér.

(#14) G92 válasza Gergő_ (#13) üzenetére


G92
csendes tag

+1:B

(#11) mexicanraven: nem is rossz ötlet, hol lehet venni?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#15) Lauda válasza G92 (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Ha utcan magaddal szeretned hordani, ahhoz engedely kell, ezt ne feledd. Egyebkent pont a lokikepzo haverom mondta, hogy csak ovatosan vele, mert sosem tudhatod, hogy a tamadonal nincs-e egy igazi. Masreszt ha kessel mennek feled inkabb jobb elfutni. A legvegso estben, ha mar megtamadtak, akkor mondjuk lehet hasznalni, de konnyen lehet, hogy Te tobbet kapsz a gazbol mint a tamado es akkor megjobban elvernek.

[ Szerkesztve ]

(#16) G92 válasza Lauda (#15) üzenetére


G92
csendes tag

Igen, de hát végső esetre 30k az kicsit sok. Airsoft?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#17) mexicanraven válasza G92 (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Hivatalosan postázni fegyvert nem lehet hazánkban, ezért bemész egy vadász/fegyverboltba és ott remélhetőleg készségesen kisegítenek. Ha szeretnél előtanulmányt végezni, akkor a gugli segítségével találsz sok információt. :)
Sajnos muszáj ilyen eszközökhöz folyamodni. :(

mod: Az engedély, nem drága (tudtommal pár ezres tétel) és tudni kell használni a fegyvert. Nem hiába szokták mondani, hogy mielőtt utcára megy vele a használója, otthoni körülmények között lőjön el egy-két tárat. Az airsoft az picsafüst, max csíp és pontosan kell célozni vele, ami stresszhelyzetben nagyon nehéz.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#18) G92 válasza mexicanraven (#17) üzenetére


G92
csendes tag

köszi! sajnos igen, valamit intézek barátnőmnek is, baja lesz akkor fél világot kiírtom.

akkor airsoft kilőve. valami viszont tényleg kell

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#19) Lauda válasza G92 (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt Neked kell eldonteni. En igazibol kidobott penznek tartom. Ha van batorsagod megvedeni magad, akkor egy vipera szerintem hasznosabb eszkoz, de az emberek legnagyobb resze nem merne szembeszallni a tamadoval, akkor meg barmi is van nalad, elvernek, kirabolnak.

(#20) G92 válasza Lauda (#19) üzenetére


G92
csendes tag

ez az, erre még csicsizek egyet.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#21) Kolondrum válasza mexicanraven (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

J********n van s****ló meg bot. Ha már "fegyver" akkor áram.

[ Szerkesztve ]

(#22) samfishR válasza G92 (#5) üzenetére


samfishR
senior tag

"Vicc az egész."
ez már régen nem vicc.. mellesleg ha neadj Isten elkapnak, és telót kérnek és látod, hogy nem viccelnek, meg nincs sok esélyed, add oda nekik.. a kommentjeidből meg az írásodból azt vettem ki, hogy nagyon félted a teló(i)dat, meg a sapkádat.. az életed százszor többet ér, ne feledd. és nem, nem ilyen a mai társadalom, ez csupán a legalja kotorék szarréteg.

[ Szerkesztve ]

(#23) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Engem két éve ért utoljára atrocitás (késsel fenyegettek Bp.-en), azóta szerencsére semmi... A gázpisztolyon én is nagyon gondolkodtam egy időben, de elvetettem: nem minden esetben tudod magaddal vinni a ruhád miatt, amikor meg otthon hagyod, tuti akkor lesz para.

Most bízom a jószerencsémben, de mivel már volt jópár balhés helyzetem, szinte biztos vagyok benne, hogy legközelebb nem fogom megúszni :(

(#24) moha21


moha21
addikt

Engem is támadott be kisebbségi fiatalember, hogy pénz kell neki különben leszúr, kiröhögtem és elment. / nálam kisebb fegyverarzenál szokott lenni / és amúgy is balhés típus vagyok sajna.

Amúgy fura engem is vidéken piszkálnak, BP-n nem volt semmi verekedésem pedig laktam 8, 10, 13-ker jobb részein. : )

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#25) keIdor válasza samfishR (#22) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj, hogy sok lett az ilyen kotorék, nem?
Engem BP közelében mindig el lehet érni, ezért is van az adatlapon, de hála istennek nem ott élek és nem is fogok soha. Szeretem a nagyvárosokat, de BP az a város, ahová soha...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Kolondrum válasza keIdor (#25) üzenetére


Kolondrum
félisten

Megutáltad vagy alapból látod így? Én előbbi. Párom mindig mondja egyszer megvernek a szám miatt. Rühellem pestet. Az aluljáróban oda****va meg amit el lehet képzelni. Pár ember stílusa is problémás. Hozzám ritkán jönnek oda kérni, akkor ált rendesen viselkedem, de legutóbb felhúzva mentem pestre és jöttek volna kérni csak jött a villai, ez volt a szerencséje a nőnek.
Az normális dolog h lelöknek a járdáról mert jönnek az x kerületi ba***ba cittek? Napalmot nekik. áááá kár ezt a témát lovagolni..... Semmi nem lesz ott marad ilyen az egész.

adam014! Gödöllői hév és környéke? Az nyugis.

[ Szerkesztve ]

(#27) Alexios válasza keIdor (#25) üzenetére


Alexios
veterán

nemtom, itt a 16.-ban a kertesházak közt nemsok gyanús egyént látok, most kinézve csak egy X6-ost :DDD

Bár amikor az orczy téren kellett keresztülmennünk pár hete, akkor nemvoltam ilyen vidám

SymbianOS: jaja, az a környék

[ Szerkesztve ]

(#28) Lauda válasza moha21 (#24) üzenetére


Lauda
félisten

/ nálam kisebb fegyverarzenál szokott lenni /

Ez mit takar pontosan? :D Egyebkent teljesen igazad van. :)

(#29) keIdor válasza Kolondrum (#26) üzenetére


keIdor
titán

Bár még sosem kötöttek belém, de én megutáltam. Egyszerűen elég élhetetlennek találom, nagyon koszos szerintem. Érdemes összehasonlítani hasonló méretű nagyvárosokkal. Mondjuk 1-2 milliósakkal... Nem is kell egy gazdag országba elmenni, ott van pl. Prága vagy Varsó, vagy az alig kisebb Krakkó... ég és föld a kettő. Nem szeretem Budapestet, vannak szép részei, de egyébként nem élnék ott. Nem szeretem. A közlekedés is rémes.

Egyébként érdekes, hogy Sopronban ilyen előfordul, én azt olyan békés helynek ismertem meg, hogy az nem igaz, le vagyok döbbenve...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) total90


total90
veterán

Nekem egyszer volt ilyesmiben részem. Este mentem haza a városban, ahol járok egyetemre (direkt nem nevezném meg) és egy kis utcában. Elém állt 2 alak és öngyújtót kértek. Mondom nem dohányzok, erre mondja a fickó, hogy akkor adjam oda a mobilom és a pénzem, akkor nem lesz gond. Közben a másik épp egy kést húzott elő... ekkor történt az, amit mái napig el sem hiszek. A fickónak, aki húzta elő a kést lezúztam egyet (miközben vette elő a kést), ráesett a másikra és nyomás, futottam ahogy bírtam :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#31) Piloss


Piloss
senior tag

Szerencsére engem az elmúlt 2 év alatt még semmiféle támadás nem ért .

Igaz csak a II. kerületben szoktam tartózkodni .

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#32) gaborbol


gaborbol
őstag

A legjobb baratom telefont ment venni a netrol. Jopar eve tortent, latott valami telot 36k-ert, felhivta a hiredetot, lebeszeltek. El is ment, telefon zsir uj volt, minden szuper, az elado tok szimpatiks volt, kifizette, setal el.
Utannaszol az elado, hogy van meg neki meg 4 ugyan ilyen telefon, ha erdekli 30k-ert megkapja darabjat, de csak most, mert nem akarja arulgatni oket, kell neki a penz stb.
Mondja haver persze, hogy erdekli, vesz ki penzt a kartyajarol mindjat jon vissza.
Visszamaent, kerdezte az elado, hogy megvan e penz, mondta hogy meg, itt a zsebebe es abban a pillantban 4 masik srac elojott a kaupaljbol, hogy adja oda penzt meg a telot....

Baratom akkor mar evek ota cselgancsozott, birkozott versenyszeruen azt csinalta amit mindig is tanitottak neki. Az elsot aki hozza a legkozelebb allt, full izombol ugy megdobta a telefonnal, hogy az egybol megrogyott, aztan futas ,hatra sem nezett...

Betudta ,hogy a 36k volt a tanulopenz, es orult hogy ennyivel meguszta, de az elet neha igazsagos. Kis idore ra megy a setaloutcan es kit lat? ,Az "elado" egy csajjal setal kezenfogva. Es innen a tortenet mas iranyt vett. Mint egy Charles Bronson film , szepen egyesevel ugy elrepazta oket hogy ossze szartak magukat.Ugy arultak be egymast, nevvel cimmel telefonszammal, hogy csak na.Talan 3 het sem kellett meglett a penz, es meg a telefont is amit hozzavagott valamilyikhez "visszakapta"

Aztan joideig gazsprevel jarkalt, de szerncsere nem lett semmi.
Az pedig egy kis flakon volt kb mint egy koromlakkos uveg, siman elfer a zsebedben, azzal lefujsz valakit, az ott gornyed a foldon 5-10 percig ,nem fut utannad az fix.

[ Szerkesztve ]

(#33) Zsom!


Zsom!
tag

Zugló "békés hely"?
Szerencsére velem még nem nagyon történt ilyesmi.Csak egyszer egy kb. 9-10(!) éves cigány gyerek jött oda, hogy: Milyen órád van? és már nyúlt is kezemhez, én meg azt a kezemet egyből "tasli-állásba" emeltem, még nézett rám csúnyán 10 másodpercig, és elszaladt. :DDD

Nemrég voltunk Sopronban, nekem nagyon békésnek tűnt, de hát 5 nap alatt nem látjuk meg egy város "árnyoldalát".

(#34) Csemike válasza Zsom! (#33) üzenetére


Csemike
csendes tag

"Tasli-állás" :D

Sopronban éltek a nagyszüleim, apám Sopronban nőtt fel. Nagyon sokat jártunk arrafelé, és én mindig egy békés, tiszta, kultúrált helynek láttam. A mai napig hiányzik az atmoszférája. Dehát, ilyen "kellemes" alakok mindenhol élnek...

(#35) G92 válasza samfishR (#22) üzenetére


G92
csendes tag

nyilván féltem, mert épp a telefonokat eladom, mert notit kell vennem, nekem sincs rá pénzfám. természetesen ha az életem múlik rajta hát vigyék.

(#23) ^Clown: azért ennyire ne, megúszod, csak figyelj oda ;)

(#24) moha21: hát neked akkor szerencséd volt.

(#25) Keldor papa: ebben akkor egyet értünk teljes mértékben.

(#29) Keldor papa: én is ledöbbentem elhiheted. kis hugyos korom óta egyedül járok be, télen fél9-es busszal jöttem edzésről, a korom sötétbe, semmi nem volt, most meg nappal ez?!

(#30) total90: lehet nekiállok gyúrok picit:D

(#32) gaborbol: ez azért eléggé durva.

(#33) Zsom!: de épp ez az, nem a Jerevánon történt ez velem, hanem a Schönherr malom utcánál, ahol kulturált pénzes emberek laknak, nem ilyen döföklopok disznók..

(#34) Csemike: egyre rosszabb. áprilisba voltam egy házibuliba a Bécsi domb mellett, az se durva környék. Ki kellet hívni a rendőröket, mert eltűnt két db 400 eurós fényképező, egy iPod Touch, valamilyen Sony Ericsson, meg egy hajsimító. Ebbe az a vicces, hogy másnap amikor odamentek a házigazdák a sráchoz akire tippeltek, ennek hatására aznap estére ott volt a kapura akasztva minden. Kivétel a hajsimító :DDD

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#36) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Velem még nem fordult ilyen elő, pedig mentem már 8.kerbe hajnalban egyedül, de egy lélekkel sem találkoztam. Bár én a belvárosban nem nagyon mozgok. Pesttől 10km-re lakok a szélén van az iskolám, az előző meg kicsit beljebb volt a móriczon.
Ahol meg élek az teljesen nyugis.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#37) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Én mióta a hozzánk legközelebbi iskolába járok egyetlen atrocitás sem ért, főleg azért, mert a kerület békésebb részében van! Egyszer a Boráros téren meg a Lágymányosi-hídnál próbálkoztak be nálam, de amatőrök voltak, dumával ráztam le őket... :DDD Micsoda pancserek!
Én imádom Budapestet, gyönyörű és érdekes város. Csak az a sok csöves, cickány, igénytelen ember váltja ki belőlem néha a rossz érzéseket. Amit legkevésbé szeretek az pedig: visszajönni Csepelre a belvárosból. Csupa buta, tróger szakadt alak a forgalmasabb részeken, annyira lehúz.

(#38) G92 válasza Taknyoshal (#37) üzenetére


G92
csendes tag

én ha még egyszer meglátom őket megnézem a pofájukat. vannak méretes barátaim, akik szívesen segítenek nekem.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#39) Alexios válasza Zsom! (#33) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem zugló alapvetően békés, bár ennek is vannak gázos részei mivel elég nagy kerület, de azért én itt még nem futottam bele ilyesmibe, meg a környéken se nagyon hallottam, bár igaz hogy ez egy kertesházi része.

(#40) G92 válasza Alexios (#39) üzenetére


G92
csendes tag

ahol ez történt az is kertes ház-as rész

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#41) total90 válasza G92 (#35) üzenetére


total90
veterán

Én szoktam, de a másik 2 alak elég nagy tank volt :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#42) G92 válasza total90 (#41) üzenetére


G92
csendes tag

ezek se spagettitészták voltak. de amúgy sem ártana egy kis testépítés, nem mint ha duci lennék, de hát mégis:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#43) F e Z o


F e Z o
veterán

Vegyél egy gázspray-t! Olcsó, egyszerű, hatásos.

H2O über alles!

(#44) Ice!?


Ice!?
őstag

zeg kb ugyanez.

(#45) finest


finest
őstag

Szerintem nem kéne csajoznod! :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#46) G92 válasza finest (#45) üzenetére


G92
csendes tag

nekem? miért?

ice: telefonos buszmeges cucc?:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#47) No-kia


No-kia
őstag

engem eger belvárosában, nappal!!! akartak lekéselni, 3 haverommal voltunk, odatartották a roma fiatalok akést az oldalunkhoz, de mi csak mentün k tovább, jah és ordibálták h ne füvezzünk, mikor még csak cigi se volt senkinél....

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#48) Ice!? válasza G92 (#46) üzenetére


Ice!?
őstag

akár.

(#49) finest válasza G92 (#46) üzenetére


finest
őstag

Akkor nem kergetnének meg a csajhoz menet.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#50) G92 válasza finest (#49) üzenetére


G92
csendes tag

csajhoz menet nemvolt gond. jövetkor:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.