Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ofanaht


Ofanaht
csendes tag

Tetszetős kis írás volt.

Mondjuk te jobban jártál, nekem a kezembe nyomtak egy HP Mini Netbook-ot azzal, hogy "Menj, jáccá."

Sőt, mire épp tettem volna el ezt rokonomék hoztak nekem egy ugyan olyan fost NetBook-ot, csak más típusban. ;]

Azért a bennük levő Intel GMA 3650 rendesen megdolgozott, a TES: Morrowind-et 20fps körül vittem el a feléig. :))

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Játékok közben nem változik át a géped főzőlappá? :))

Amúgy tetszetős írás volt, én macbook air-en játszottam sokat, de ott külső hűtés nélkül felrobban az aksi az asztalon a hő miatt. :DD

Finn the human

(#3) Robert07


Robert07
aktív tag

Up a gépnek, már nem is olyan rosszak ezek az intel igp-k.
Nekem egy Surface Pro 2-ben van HD4400, még a Black Ops 1-et is elviszi 720p-ben medium-on 50-60fps-el.
Annyi, hogy az csak 20EU a 24 helyett. Meg ugyebár szépen veszi lefelé az órajelet ahogy melegszik.

Én csináltam egy külön "gaming" profilt ahol levettem a CPU max órajelét, hogy a GPU több kraftot kapjon, és ne melegedjen annyira a tokozás. Mert ilyenkor tojást lehetne sütni a hátulján. 80°C-ra áll be.

Amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy a 72EU-s GT4e mire lesz képes eDRAM-mal.
Lesz belőle 35/45W-os mobil lapka. Erről kellene egy teszt. Igaz, hogy így egy asztali gépben nem sok értelme van, de pl. egy notiban jó lenne, főleg ha elhagynák a dVGA-t és helyette erre tennének egy jó hűtést.

(#4) futo001 válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nem melegszik különösebben. Nem néztem hômérsékletet, de a HL2 alatt csak néha indul el a ventillátor rövid idôre. STALKER alatt megy folyamatosan, de nem maxon.

Robert07
Az új szériára én is kíváncsi vagyok, ennek a teljesítménye is nagyon meglepett, képzelem azok milyen pörgôsek lesznek.

Ofanaht
Én elôször GMA500-zal toltam a Left4Dead elsô részét. Megyegetett, de nem volt az igazi. :D

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.