Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Elég nehezen jött össze a dolog, sajnálom. A vaterás csávó adatlapját idelinkelnéd? Köszi!

(#2) szablya


szablya
tag

Remélem idővel minden rendben lesz :)
milyenugyben kiemelkedően rendes volt, dicséret neki :K

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Samus


Samus
addikt

Van egy Sharepod nevű alkalmazás. Nem kell telepíteni. Rá lehet tenni a podra, és bárhonnan tudsz zenét másolni rá. Olyan gépről is, amin nincs iTunes. Egyébként ezért esett nálam ki az alma. Utálom, ha erőltetnek valami. A hálózati töltőt gondolom azért kéri, mert firmware-t akar frissíteni, és biztos, ami biztos, nehogy akkor adja meg magát az akku. A noteszem nem volt hajlandó BIOS-t frissíteni, amíg a töltöttség 25% alatt volt. Hiába volt hálózaton épp töltés közben.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) #40835072


#40835072
törölt tag

sajnállak.... a teszveszen meg vaterán már én is buktam párszor...! :W

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

szilikon tokot vegyél hozzá :)

(#6) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat, hasznosak. Szilikon tokot semmi pénzért találtam, Sharepodot is megkeresem, amint megvan a töltő. Reméltem, hogy van ilyen szoftver, ez leegyszerüsíti a használatát.
Húgi ma hazajött, kinézetre nagyon tetszik neki, még a végén alma-rajongó lesz. :) Remélem hamar megjön a töltő, hogy használhassa.

ordas86
Életemben 1-szer buktam Vaterán, és most egyszer Teszveszen. Hardveraprón még soha, azért ez is érdekes, pedig kb 1 éve innen szerzek be szinte mindent.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#7) madstunt


madstunt
addikt

bekell valljam mindig is vágytam egy normál hdd-s nem tacsos U2 editionre :B

(#8) futo001 válasza madstunt (#7) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

http://hardverapro.hu/apro/ipod_nano_2_gen_4gb_es_ipod_4_gen_20gb_u2/hsz_1-50.html
Annyi, hogy nem színes a kijelzője. Meg a mostaniból kiindulva kicsit drágálom, de lehet én szereztem extra jó áron.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#9) FPéter


FPéter
aktív tag

Nem értem ezt a töltőrendeléses dolgot. Az iPodokhoz nem jár töltő, mivel az USB porton keresztül tudnak töltődni.

Szerintem a laptop hálózati adapterét szeretné, hogy frissítés közben nehogy lemerüljön az akku.

Persze lehet, hogy nincs igazam, de már jópárszor restoreoltam mindenféle iPodot és nem találkoztam ilyennel, túlzottan logikusan sem hangzik a dolog...

(#10) madstunt válasza futo001 (#8) üzenetére


madstunt
addikt

megvenném ha lenne zsém,zenehallgatásra most vált használhatatlanna a k850 és nincs kedvem költeni a telóra

(#11) futo001 válasza FPéter (#9) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Pedig sajnos ez van, ilyenkor a laptop töltőt nem fogadja el.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.