Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) evR


evR
aktív tag

nocsak kérem! kb az kerekedett ki ebből a témából, amit vártam.. először szerettem volna mindenkinek külön-külön válaszolni, de azt hiszem felesleges..

nem néztem át csak félig-meddig a hszeket. az viszont látszik (amit vártam), h. megoszott a "tömeg". látszik az is, hogy vannak itt páran, akik minimum alkalmi fogyasztók. nem nevezek meg senkit sem (hogy kit képzelek..).. ugye vágjátok? ;]

a téma, ami fura, van itt minden: hollandia, kapudrog, nemisdrogcsakolyanmintazalkohol, összerak-szédszed, jó-nemjó stbstb..

nem kapudrog! valaki jelezte, h inkább az erre való hajlam, ami befolyásoló lehet. én is így gondolom. a hajlam az nagyon fontos meghatározó. de nem csak ebben a témában.. nem nevezném kapudrognak, mert van tapasztalaton. ilyen is, olyan is. a rosszabbik. ezzel kezdte, de csak mert ezt is kábítószernek hívják. szerintem az alkohol is kábítószer. akkor lehet hogy ezzel kezdte?? huhh! így már nem is tudom.. izéé... de előtte szokott rá a cigire.. az meg egy elég népszerű drog, mint a kávé...jajj! mennyi idegbeteg kávéfüggő van a világon... fúúújjjj sok drogos. enyje. amikor a témához először szóltam hozzá, akkor legyezgettem ilyeneket, hogy vezető beosztású haverom van, aki füves (???)... stbstb... mint aki az ájbííemnél tengeti a napjait. angol-orosz perfekt, diplomázott figura, aki elcseszte az életét, mert 16 éves korától "tágul a tér"..... szerencsétlen. ;] na mind1.

ne füvezzetek gyerekek. rossz.. ne cigizzetek, ne egyetek ekit + gombát,ne kávézzzatok, ne igyatok (alkoholt)... egyetek zöldséget. ;]

arra szeretnék rámutatni, amire már mások is, hogy aki MÉRTÉKKEL csinálja a dolgokat + ameddig el tudja látni a mindennapi teendőit (mint máskor), akkor miért ne tegye. legfeljebbb az Ő egészsége bánja.. ha bánja..
egyetek süti, mondjuk SpaceCake-et.. ;]

[ Szerkesztve ]

''...trend a lelke mindennek...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.