Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) evR


evR
aktív tag

sztem ne a fűre haragudj. Én nem láttam még ettől leépülni embereket, sok közeli ismerősöm szokott tépni. van olyan ismerősöm, aki pl itt mo.-n dolgozik nagyon felelőségteljes beosztásban, amit maradéktalanul el is tud látni. hanem inkább gondolkodj el azon, h a Tesód most igazán szerelmes... ismerek olyanokat is, aki párkapcsolatban élnek és füveznek. semmi gond nincs köztük, talán jobban meg is értik egymást, türelmesebbek egymáshoz. a kapudrog elméletet tessék elfelejteni, nem a fű miatt fog valaki "keménydrogozni". a témával kapcsolatban nagyon sok jó írás van a neten, ezek legtöbbje érvekkel alátámasztva. a fűtől meg nem fog leépülni az ember (erről is vannak jócskán cikkek), semmilyen fizikai függőséget nem okoz. olyan is van a környezetemben, aki több éven keresztül "szívott", majd abbahagyta. semmilyen rohama vagy ilyesmi nem volt. egyedül azt vette észre, h kb 1-2hétig levertebb volt, nem volt hangulata, könnyebben felbosszantotta magát, illetve a tenyere izzadt. ezen kívül semmi. ez a figura rendszeresen naponta többször "megtekeredett"..
sztem próbálj meg leülni a nővéreddel egy kiadós beszélgetésre. ismerd meg az érzéseit, és ha tényleg a fűtől ment el az esze (és nem a pasitól - amit erősen kétlek), akkor kellene aggódni érte.. mert hiába fentebb leírtam a véleményem a fűről (meg persze amit tudok róla, amit látok és tapasztaltam), de hozzá kell tennem, h aki nem vigyáz ezzel a dologgal, az bizony nagyon durván ellustulhat. :)) ez a legrosszabb mellékhatása... :D

''...trend a lelke mindennek...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.