Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) bunfi válasza Cobra652 (#19) üzenetére


bunfi
őstag

A HIS nem adott ki semmilyen közleményt, csak feltették az árat, 599€. Azóta megy a nyomozás a sajtó részéről, hogy akkor tulajdonképpen most mi az igazság az árazással kapcsolatban. Vagyis pontosabban féligazság, mert az tény, hogy nem egy-két vásárló vihette haza a meghirdetett áron. Hogy azóta hogy alakultak az árak, az megint egy másik kérdés.

Én nem foglalnék állást a kérdésben ennyire egyértelműen, főleg mert nem látok bele és nem felejtettem el azt, hogy pl. az üzleteknek jó az AMD-re mutogatni, főleg ezután a kis csomagvásárlós alkujuk után, vagy az ezzel foglalkozó oldalaknak nő a nézettsége, mert a habzószájú gyűlölködők termelik az oldalletöltést. Azt sem felejteném ki a kialakult helyzet leírásából, hogy a kriptovaluta bányászat egy sajátságos helyzetet teremtett vagy a tavalyi precedens, hogy lehet többet kérni a kevesebbért a Founders Edition kártyák révén.

Egyébként annyira vagyok fanboy, hogy "invidia" gépem van. Ellenben a részedről a fröcsögő, tarlami tévedésektől hemzsegő gyűlöletbeszédet olvasom egy ideje és igyekszem ezekre reagálni, cáfolni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.