Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rt06


rt06
veterán

ez miert hir? konkretum nulla, tartalom kozel ugyanannyi, egeszen blogbejegyzes szaga van, akkor mar lehetne inkabb az

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2) -szp- válasza rt06 (#1) üzenetére


-szp-
aktív tag

Oké

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#3) atike


atike
nagyúr

Jó ez az autocomplete, de részemről mindig nézem, hogy milyen cím kerül a név mellé.. :U Azaz alá... :DDD

(#4) Khan13 válasza atike (#3) üzenetére


Khan13
senior tag

Pontosan. Sőt, ha fontos, akkor többször is megnézem, hogy biztos jót írtam-e (/egészítette ki a szoftver).

(#5) nfsu17


nfsu17
veterán

miről is szól a hír?
vagy mi a hiba?
én nem egészen értettem meg.
ti nem szoktátok megnézni, hogy milyen e-mail címre küldtök levelet?

wolfman

ez így van.
1 újításra jön 2 hiba

[ Szerkesztve ]

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Nem lepődök meg a Google ezen hibáján. Folyamatosan innovatív akar lenni, folyton újítanak valamit, megváltoztatnak, de inkább csak összekuszálják a jól megszokott felhasználói felületet, mintsem gördülékenyebb legyen a munka.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) macman507


macman507
aktív tag

Thunderbird-ben ilyen szerintem elő sem fordulhat, csak ha valaki a netes felületen keresztül használja a Gmail-t.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#8) -szp- válasza nfsu17 (#5) üzenetére


-szp-
aktív tag

Az automatikus kiegészítés (elkezded beírni a címzett nevét, és a rendszer magától befejezi a korábbi üzenetváltásaid alapján) kódján változtattak valamit, ami miatt az eddig megszokott kontaktok helyett másokat ajánl a rendszer. Van pár ember, akivel rendszeresen levelezek, így megszoktam, hogy elkezdem beírni a nevüket, majd tabolok és mehet az üzenet.
Ezt a szisztémát kavarta meg a változtatás, ami miatt a rendszeresen használt kontaktok helyett szinte ismeretlenek adataival tölti fel a Gmail a címzett mezőt. A figyelmetlen felhasználók (mint én) pedig rossz helyre küldték a maileket.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#9) nfsu17 válasza -szp- (#8) üzenetére


nfsu17
veterán

nem vettem észre ilyen hibát mostanában.
leütöm a p betűt, és azt hozza fel elsőnek, akinek mindig is szoktam írni, ha a p-t lenyomom.
de ettől még biztos így van.
meg az is, hogy meg kell nézni kinek megy a levél ;]

(#10) sztanozs


sztanozs
veterán

Lehetne a cikk címe pl "Figyelmetlen vagyok és emiatt hülye a goole" is... ;]

Persze most több ezer figyelmetlen emberből lett hirtelen több ezer dühös (és továbbra is figyelmetlen) ember...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11) -szp- válasza sztanozs (#10) üzenetére


-szp-
aktív tag

Az se lenne rossz, de mivel elég sokan vagyunk figyelmetlenek, a Google vállalta hogy hülye, ahogy a twitter bejegyzésükből is látszik ;)

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#12) sztanozs válasza -szp- (#11) üzenetére


sztanozs
veterán

Ez kb olyan, mint amikor egy bank ügyfelei bekapnak egy phishing kampányt és a bank megtéríti a figyelmetlen ügyfelek veszteségét. Még véletlen se a bank a hülye, de azért bevállalja bűnbak szerepét, hogy ne legyen lincshangulat... ;)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13) rt06 válasza -szp- (#11) üzenetére


rt06
veterán

sehol nem vallaltak, meg csak hasonlot sem

annyit irnak, hogy tudnak egy isseu-rol, de azt mar nem teszik melle, hogy az issue az, hogy "users are dumb"

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

"...ők sem figyeltek oda, hogy kinek küldenek levelet." No comment. Egyszerű user error.

Ez hír? Kb., amikor egy órára leállt a facebook. "Úristen! Ez már a világvége! Mindmeghaluuuunk!!"

Cikk törölhető, semmit nem ér.

Vagy eltévedtem, és valamelyik bulvároldalon vagyok már?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Az is elég furcsaság hogy elolvassa a leveleid.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#16) poffsoft válasza gyurkikrisz (#15) üzenetére


poffsoft
addikt

mármint Mr. Google?

Jó gyorsan olvas...

[ Szerkesztve ]

(#17) Diopapa válasza LamerGyuri (#14) üzenetére


Diopapa
addikt

Én mondjuk már többször kaptam olyan levelet amit nem is az én mailcímemre (csak nagyon hasonló, csak van benne pont) küldtek.....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18) gyurkikrisz válasza poffsoft (#16) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

He?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#19) jFox


jFox
őstag

Van más hiba is. A minap próbáltam visszakeresni egy illetővel folytatott levelezésemet ami tavaj ősszel történt és "se híre se hamva". Fogalmam sincs, hová lett le biztos nem töröltem. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#20) moleculez válasza jFox (#19) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem is tűnt már el levelem😒 Lassan egy éve outlookot használok, a gmail meg át lett irányítva rá, ott megvolt, gmailben nem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) kymera válasza moleculez (#20) üzenetére


kymera
senior tag

Hát ez marha jó . És aki nem akar outlookkal kínlódni az felejtse el a régi leveleit ? :U

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#22) #41133696 válasza kymera (#21) üzenetére


#41133696
törölt tag

Majdnem 2 éves hozzászólásra válaszoltál :D

(#23) 1egaly


1egaly
aktív tag

Nem értem: ujabban ha Chromeban megnyitom a gmailt midig rögzített lapként nyitja meg.
Hogy tudnám ezt kikapcsolni?Lehet vmit elállítottam?
Kösz a segítséget!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.