Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116) Gaba#10


Gaba#10
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tudja a problémámra a megoldást.
Másfél hónapja vásároltam egy Lifebook A555 gépet. Windows 10 Home, 64 bites rendszer van a gépen.
A problémám a következő. Nem akar csatlakozni a hálózathoz a gép wifin keresztül. Pontosabban kapcsolódik, de csak másodpercekre, aztán ledob, és ez folyamatosan így megy. Egyetlen megoldás van, ha a gép bekapcsolása után újraindítom a routert. Akkor működik a wifi a gépen rendesen.
A vásárlás után már volt ilyen problémám, akkor valahogy megoldottam, aztán most megint előjött, és nem tudok vele mit kezdeni. Elvileg le van töltve a legfrissebb wifi driver is a hivatalos weboldalról, hálókártya működik, stb.
A router folyamatos újraindítása pedig azért problémás, mert Angliában élek, egy közös lakásban. A routert pedig az itteni szolgáltató adja, és állította be. Egyébként az összes többi eszközön (telefonok, tabletek, pc, laptopok) megfelelően működik a wifis csatlakozás a háztartásban, csak ezzel a laptoppal van gondom.
Először, amikor megoldottam, akkor is letöltöttem több eszközillesztő programot, és valamelyik megoldotta, de most semmi. És nagyon frusztráló a dolog.
Elnézést, ha valami baromságot írtam, avatatlan vagyok a témában, csak egy teljesen átlagfelhasználó.

Előre is köszönöm szépen a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.