Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narasim


Narasim
aktív tag

engem nem tud becsapni! ;)

már 2x mentette meg az aktuális gépparkomat egy apc szünetmentes táp. sajnos a bejövő cat5e egyik esetben sem volt védve, úgyhogy a routernek rotty lett.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Esetleg a Fujitsu nem szeretne a PH!-nak egy jó kis szervert adni? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Pötyi válasza Graphics (#2) üzenetére


Pötyi
őstag

Esetleg jelezhették volna a cikk elején, hogy támogatott tartalom (X)

:DDD

QNX is cool!

(#4) vadkörte válasza Narasim (#1) üzenetére


vadkörte
addikt

Még mindig egyszerűbb és olcsóbb pótolni egy router-t, mint egy komplett gépet/gépparkot az összes elvesző adatoddal egyetemben...
Nem kell ragaszkodni a nagy APC-hez. A munkahelyemen sorra döglöttek meg a kis BackUPS-eik és nem az akkuk... Az otthoni noname, meg lassan 10 éve teszi a dolgát, eddig csak akkut kellett benne cserélnem

(#3) Pötyi:
Megvan mi hiányzott a cikk végéről... :DDD

Üdv. V. Körte

(#5) atike


atike
nagyúr

...ez reklám volt amúgy? :F

(#6) iMaverick válasza vadkörte (#4) üzenetére


iMaverick
addikt

Nálam egy 10 éves APC teszi a dolgát. Eddig csak 1x kellett az aksit cserélnem. A cégnél sem selejteztünk APC-t. (14-ik éve vagyok itt) Akku csere természetesen többször volt már ezekben is.

szerk. direkt megnéztem a listámat: az évek alatt 3 ment selejtbe, maradt 39db.

(#5) atike: Egy hardverekkel foglalkozó oldalon azt nem tudják a szerzők megkerülni, hogy kicsit "reklám szagú" legyen a cikk. Nem tudom, a kollégának mi a baja.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7) vadkörte válasza iMaverick (#6) üzenetére


vadkörte
addikt

Ezek szerint mi fogtunk ki gyengébb szériát a kicsikből...
A nagyok bírják, igaz a 2009-ben vásárolt 1500-asba már a 3. szett akku kell(ene), de egyelőre hanyagolják. Inkább mindent rákötöttek a szerverére. (3 szerver, storage, telefonközpont, megfigyelőrendszer, stb...)

Üdv. V. Körte

(#8) E.Kaufmann válasza vadkörte (#4) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A kis BackUPS-ok nálunk is döglöttek, de a SmartUPS-ok jobban bírják, valamint a melóhelyes gépemet is egy 10+ éves Back-UPS vésztáplálja, még fémházas széria.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#9) Hunmugli válasza iMaverick (#6) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Egyébként sem innen fog tájékozódni az, akinek ez komoly kérdés, úgyhogy ez a reklám kb. csak annyit ér, hogy "a Fujitsu is gyárt katasztrófa-elleni megoldásokat" semmit sem ér.

A ph!-t pedig mindig is szerettem abból a szempontból, hogy a cikk végére teszi a reklámot / köszönetet / promóciót.

(Nem mintha ezt neked kellett volna írnom, sebaj :) )

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#10) kromatika


kromatika
veterán

Érdekes volt.Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.