Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon várom a folytatást :)

(#2) toth_janika


toth_janika
őstag

Ez mekkora már!!! A szétszedtem projekt gazdája nagyon odáig lenne érte :DDD
Várom a folytatást! :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#3) Redneck


Redneck
veterán

Én is várom, frankó! :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) Analog303


Analog303
tag

Ez igen szép munka,várom a folytatást ;) :C

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#5) Zsiráfapu


Zsiráfapu
csendes tag

Mivel fogod hajlítani a heatpipe-okat?

Not trying, is lost by default.

(#6) UnA


UnA
Korrektor

Én jól szórakoztam a stíluson, már ezért megérte cikket írnod ;)

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Nagyon jó cikk, nagyon várós a folytatás!

(#8) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Igazi Rejtő Jenős mondat világgal megalkotott cikk, várom a folytatást!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#9) vallas


vallas
őstag

Jó a stílus, és a mod is érdekes....

Várjuk a level 2.0-t :)

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#10) Csupingo


Csupingo
veterán

Tényleg várós. Magnó házzal még nem sokan próbálkoztak. :) Sok sikert!

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#11) Thome


Thome
addikt

Elég sitt sztájl a cucc, de az írásmód valami bajnok! Várom a folytatást, de nagyon! :DDD

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hááát.

Én valahogy egy Fujitsu A532-est beáldozni egy ilyen dologra, mert 4 éves lett...

Nekem 6 éves a 4530S HP-m, de nem érzek késztetést arra ,hogy szétbontsam..

A project jó, habár ebből én még nem látom mi fog kisülni belőle ,de majd.

[ Szerkesztve ]

-

(#13) shifty!


shifty!
senior tag

Hatalmas ötlet, komoly megvalósítás :D :D Kiváncsi vagyok a processre :DDD

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#14) orion1025


orion1025
őstag

Eszembe nem jutna ilyen haszontalan moddolásnak nekiállni, mert csak az idő van pazarolva rá.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#15) Alba Game válasza orion1025 (#14) üzenetére


Alba Game
tag

Ne feledd: Ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Sztem a cikkíró/modder is így volt ezzel. Aki egy ilyen projektbe belefog, el tudom képzelni, hogy az élet más területein is hogy feltalálhatja magát. Dehogy felesleges ez a dolog. Ugyan! Képzeld csak el, mi mindent hasznosít a tapasztalatokból később. Én csak respektálni tudom és várom a folytatást !!! :R :R :R

(#16) Thome válasza orion1025 (#14) üzenetére


Thome
addikt

Kreatívkodnak, kiélik az építő hajlamukat, tapasztalatot szereznek és problémamegoldó képességet fejlesztenek, de leginkább jól szórakoznak.

Még mindig haszontalan?

(#17) orion1025 válasza Thome (#16) üzenetére


orion1025
őstag

Igen, mert a kreatív vágyakat máshogy is ki lehet élni, például olyan dolgokkal, amik esztétikusak, és hasznosak. Én is sokat profitálok a munkahelyemen a gyerekkortól kezdődő babrálgatásokból, de még tíz évvel ezelőtt sem álltam volna neki egy hasonló moddolásnak. Laptopból régi vágyam egy komplett "monitor PC / egybe gép" összehozása, de az is maximum halálra ítélt alany beavatkozásával, de végül mindig arra jutok, hogy teljesen haszontalan lenne az egész produktum, maximum porfogó szerepet töltene be.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#18) berek21


berek21
senior tag

Betegek vagytok. Nagyon király! :DD

Lancia Delta III eladó!

(#19) Qkackca


Qkackca
őstag

Üdv!

Jó ötlet, a megvalósítás is használhatónak tűnik. :P

A venti és a hozzátartozó feszültség kérdésében tudnék talán támpontot adni.
Noiseblocker ventiknek remek az adatlapjuk, a teljesítményük is jó, áruk sem mindig vészes. Például: [link]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#20) Ruuwa válasza Zsiráfapu (#5) üzenetére


Ruuwa
tag

Mindenkinek köszönjük a pozitív visszajelzéseket!

Van itthon néhány darab, különböző átmérőjű (10-30-50 mm) fa henger. Talán függöny karnisból maradtak meg. A jelenlegi tervek szerint a hőcső átmérőjének megfelelő hornyot reszelünk majd körben a palástba, amibe többé-kevésbé pontosan belefekhet a rézcső. Hasonló módon, egy random hasábból ellendarabot eszkábálunk, így nem két sík felület fogja gusztustalanul lapítani hajlítás közben a hőcsővet. Plusz hőpisztollyal kicsit (80-90°C) megmelengetjük a rezet. Reméljük ez elég lesz az üdvösséghez.

#17 Orion1025: Szubjektív, de szerintem Ercsi rettentő esztétikus. És bár nem szeretnék előre inni a medve bőrére, de az elkészült "PC" pont annyira lesz hasznos, mint bármely más hasonló karakterisztikájú PC. A transzmutáció során nyílván elvész néhány korábbi képesség, ám ugyan így új képességek is születhetnek. :))

Szerk.: Qkacka: Köszönöm, már néztem a Blacknoise kínálatát és jelenleg a titkos favorit. Esetleg a jézuska hoz majd egy párat. De azért még nem adom fel a keresést egy "slim" típus után. :D

[ Szerkesztve ]

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.