Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Az nem olyan csajos kaja?
A sötétbarna színű (nem tudom milyen ízű) egész finom.

De nem hiszem, h helyettesíti a reggelit. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Frost Ashes válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Frost Ashes
csendes tag

Lehet hogy csajos kaja, mindenesetre én nagyon szeretem. Lényegében mindegy is melyik ízesítés, mert mind jó. :)

(#3) Jégkokó válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Jégkokó
veterán

Egy két három zacskónyi már sztem elég is lenne nekem, mert az a kicsi ami benne van a fél fogamra sem elég :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) niti válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


niti
aktív tag

Az a csokis, szerintem is finom, de a legkevésbé sem egészséges. Mondjuk a többi sem...

(#5) concret_hp válasza niti (#4) üzenetére


concret_hp
addikt

ménem? :) ( nem mondom, hogy hude milyen qrvajó, de azé' az átlag kajánál nem rosszabb sztem :U )

én néha szoktam enni amugy, bár nem feltétlen reggelire.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Próbáljátok ki a Zabfalatokat. Az frankón laktat és nagyon finom.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7) kraftxld válasza raskolnikoff (#6) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Azt egyék a lovak :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Van annyi cukor meg minden jóság, hogy kitartson délutánig is. Estére meg ott a jó estét keksz. Az átmeneti időszakokat meg túléled valami jó kis cukros levekkel. :D

(#9) raskolnikoff válasza kraftxld (#7) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Szerintem a kecskefélék is szeretnék : P

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#10) FerroChrom


FerroChrom
tag

Hangosan felröhögtem, mikor elolvastam! :D

Arra amúgy jó, hogy valami legyen a gyomrodban, de egy jó kiadós reggelit tényleg nem helyettesít. Én mikor délelőttös műszakban dolgozom, akkor 9-kor benyomok egy egész bagettet szalámival és tejföllel. Végül pedig az egészet leöblítem egy kakaóval. :) Délutánig nem is vagyok éhes tőle.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#11) ollie válasza concret_hp (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl. a magas cukortartalma miatt, ami a kekszeknél 30% körül van.

***

(#12) Frost Ashes válasza ollie (#11) üzenetére


Frost Ashes
csendes tag

Ezek szerint mindenki mással mérgezi magát. :)

(#13) DeFranco válasza FerroChrom (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egy EGÉSZ bagettet? Bányász vagy? Vagy vagonokat pakolsz?

[ Szerkesztve ]

(#14) FerroChrom válasza DeFranco (#13) üzenetére


FerroChrom
tag

:D

Nem, pénztáros vagyok egy élelmiszer-diszkontban. Egyszerűen csak jó nagy gyomrom van. :D

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#15) Crystalheart válasza DeFranco (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mé', mekkora (súlyban) egy bagett? Nem hiszem, hogy olyan nagyon nagy. Igaz, én általában nem reggelizek, mert nincs rá időm, de ha lenne, akkor reggel ebédelnék, délben duplaebédelnék, este triplaebédelnék.

(#16) FerroChrom válasza Crystalheart (#15) üzenetére


FerroChrom
tag

Pontosan 300 gramm. Persze mindenkinek más a gyomra, valakinek ez sok, valakinek meg "a fél fogamra sem elég" kategória. :)

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#17) Crystalheart válasza FerroChrom (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát én utóbbi csapatba tartozom akkor. 300 gramm? Ugyan már, ez tízórainak is kevés. :D

(#18) FerroChrom válasza Crystalheart (#17) üzenetére


FerroChrom
tag

Azért azt is vedd figyelembe, hogy a bagett, mint kenyér elég laktató tud lenni (tömény tészta, rengeteg rost). Nekem például nem lesz utána éhségérzetem egy ideig.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#19) Crystalheart válasza FerroChrom (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én teljes kiőrlésű (!) kenyérből szoktam egy kilót benyomni, kb. még egy kiló zöldséggel. :) Utána kb. 2 óráig nincs éhségérzetem...

(#20) DeFranco válasza Crystalheart (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Úristen... én két szelet kenyeret betolok, és nem vagyok éhes 4 óráig. Nem semmik vagytok. :)

(#21) Crystalheart válasza DeFranco (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jó-jó, azért én a normál adag fölött eszem általában. Ha mondjuk készítünk két nagy tepsi stíriai metéltet, abból egy tepsi az enyém. :D (6 tagú család.)

[ Szerkesztve ]

(#22) FerroChrom válasza Crystalheart (#21) üzenetére


FerroChrom
tag

Na, erre már tényleg nem tudok mit mondani. Neked tényleg hatalmas gyomrod van! :D

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#23) Szplöttyy válasza Crystalheart (#21) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Hát te tudsz enni! Sokat kereshetnél ilyenekkel a balázs show-ba :DDD De tényleg, iszonyat sokat eszel :Y

Smoke & Torque

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.