Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nekem core 3000 van, engem a ház külseje jobban érdekel, mint a belső színe.
szvsz, nem éri meg a felárat csak mert fekete belül is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) borbastomi


borbastomi
csendes tag

Nekem pont a fekete-fehér párosítás tetszett meg, de támogatandó, hogy adnak a felhasználói visszajelzésekre, és igény esetén változtatnak.

(#3) fornettisuti válasza borbastomi (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

változtatnak bizony, átszineznek ~+30% felárért, mert ha ugy kelendőbb, akkor többet is el lehet kérni ugyan azért...
szvsz, ha ugyan annyiért kínálnák korrektebb lenne

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) edari


edari
őstag

"elhagyták a fehér fehéret"

(#5) Duree


Duree
veterán

Nagyon korrekt ház egyszerű,letisztult formával.Az ilyeneket szeretem,ahol nincs semmi dizájn elem.

duree54

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

15k-t adok érte max, de csak mert jól néz ki, nekem tetszik ez a fajta design. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) aAron_ válasza fornettisuti (#3) üzenetére


aAron_
őstag

Egy szűk réteg egyéni kívánságát elégítették ki ezzel. Ezek után már miért ne lenne "korrekt" az eredeti modellhez képest felárral adni?

Mondjuk már eleve azt nem értem, hogy egy eladásra kínált, nem monopol helyzetben lévő terméknél, hogy lehet bármilyen árra azt mondani, hogy nem "korrekt". Minden annyit ér, amennyiért megveszik.

What is your ikigai?

(#8) korion


korion
senior tag

látom eszitek.. :D
ez így volt megírva!

akit kicsit is érdekelnek a cipők az tudja,h a tripla black a "legtrendibb" (nálam nem)

eladhatóvá tették drágábban,ami olcsóbbak kéne lennie!(szerintem)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#9) Gainka


Gainka
őstag

Pár hiccentés egy tubus fekete festékkel és csirba csirbuuu. :D

(#10) #72042496 válasza fornettisuti (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem ez elsősorban az oldalablakos kivitel miatt drágább.
Bocs, nem olvastam figyelmesen.

Számomra egy plexi az oldallapon már kivagyi hatású. Nekem az eredeti jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#11) DoxaM válasza #72042496 (#10) üzenetére


DoxaM
aktív tag

oriási üzletiérzék, ennyiért eladni egy fekete cipősdoboz formát :DDD :D
szvsz ebben az esetben a design szó erős túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#12) #72042496 válasza DoxaM (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mármint egy fekete, cipősdoboz formájú funkcionális számítógépházat. Nem tudom mekkora üzleti van benne vagy hogy élőben milyen, de a netes képek és leírások alapján a Define R5 eléggé rendben van.

(#13) Rica


Rica
senior tag

Nekem FDK3 van. Felul atlatszik ugyanugy a feher venti. Nem erdekel. Sosem volt elotte ennyire jol szellozo hazam.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#14) CyberPunk666 válasza fornettisuti (#3) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Ez egy külön szervezést igénylő dolog. Ebből biztosan nem adnak majd el annyit, mert aki nagyon ilyet akart már megvette, rétegigény. Ráadásul amit ebből megvesznek, az a másik elöl happolja el a vásárlót.
Nyilván tök külön kell tolni kis szériában az egészet.

Simán kijöhet miatta 30% felár a tömeggyártott anno bemarketingelthez képest.

Egyébként meg, ha zavar a 30% felér, akkor még mindig ott van az a pár fehér résszel rendelkező változat :)

Azt amúgy nem értem, hogy miért venne valaki hangszigetelt házat plexi oldallappal. Nekem a kettő valahogy üti egymást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.