Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dejaris


dejaris
addikt

Kivancsian varom.

(#2) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Én is kíváncsian várom, bár nem vagyok fogyasztója a tábláknak... az MWC-t meg szintén nagyon várom!!!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hmmm a WIN8as lesz, kíváncsi vagyok arra, honnan szerzik majd a SoCot hozzá :U

All→M8

(#4) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Amennyiben tényleg lesz, az ára remélem emberi marad még magyar pénztárcával is.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#5) oO7


oO7
őstag

honnan jött az, hogy "héthüvelykes"? sokkal valószínűbb, hogy 10 körül lesz az inkább... nem is igazán támogatja a Win8 ezeket a minitableteket

(#6) rudi válasza oO7 (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

ráadásul, ha megnézed az elmosott képet a hírben és feltételezed, hogy egy legalább 4"-os telefon van a bal oldalán, akkor világosan látszik, hogy az ott sokkal inkább 10"-os tablet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) gerilee


gerilee
aktív tag

Annak idején azt mondták, addig nem lépnek a tablet piacra, míg nem tudnak valami egyedit alkotni. Nagyon kíváncsi vagyok mi újat tudnak mutatni ebben a szegmensben...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#8) BPFeri


BPFeri
senior tag

10 hüvelykest... ha kérhetünk .. köszönjük !! :R
( remélem NEM csak a saját véleményemnek adtam hangot... ) :F

[ Szerkesztve ]

....

(#9) jjeahh válasza gerilee (#7) üzenetére


jjeahh
nagyúr

egyedit? lehet majd kapni bíborvörösben... ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#10) oO7 válasza gerilee (#7) üzenetére


oO7
őstag

nem hiszem, hogy tabletben kamerával villognának, szóval szerintem itt nem a PureView brand lesz a domináns... ellenben kijelző téren a PureMotion és a ClearBlack az szóbajöhetne nagy felbontás mellett... támogatja még a Win8 a tollat (nem csak ilyen kapacitív szerencsétlenséget, hanem valódit), van beépített igen jó minőségű kézírás felismerés (én nem tudtam elég csúnyán írni ahhoz, hogy ne tudja felismerni)... ott van még a vezetéknélküli töltés esetleg... igazából hardveresen nem tudom, hogy mit tudnának olyan nagyon kiemelkedőt alkotni, inkább szoftveresen, ott meg pont, hogy nincs nagy beleszólásuk a dolgokba... szóval mondjuk reménykedjünk, hogy "hozzák a kötelező szintet" és akkor már megvan az ok az örömre

(#11) Rolly válasza callmeakos (#3) üzenetére


Rolly
veterán

én remélem win8-as lesz nem winRT és hogy az AMD adja hozzá a socot mert akkor 1 ilyet tuti beszerzek :) ... plusz egy dokkolót kérek amivel hdmi-t és usb-t lehet varászolni a tab oldalára és máris veszek egyet :)

(#12) daniel909


daniel909
addikt

nem túl izgalmas. ugyanolyan lesz mint akármelyik windows tablet, csak nokia felirattal

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#13) raper


raper
senior tag

Érdekes helyszínt választott a Nokia a bemutásra.

(#14) dejaris válasza Rolly (#11) üzenetére


dejaris
addikt

Vagy winRT vagy AMD. A ketto egyutt nem megy :U

(#15) kolosanyi válasza dejaris (#14) üzenetére


kolosanyi
veterán

"én remélem win8-as lesz nem winRT"

A cikkhez:
Fogalmam sincs, mivel alkothatnának egyedit (talán azzal, ha a Nokia eszközökön működne értelmesen a push értesítés... ;] ). Nokia appoknak sok értelme nincs egy tableten, mást meg nem nagyon tudok elképzelni. De még csak azt se értem, hogy a user miért vegyen WinRT tabletet egy akármilyen másik helyett. Na mindegy, majd kiderül, hogy mit alkotnak.

(#16) savoo
Ok, de mivel tudod megindokolni a választást? Tehát mi késztet arra, hogy azt vedd, ne egy droidot. Vagy akár iOS-t, de mondjuk egy Win8 is játszik.

[ Szerkesztve ]

(#16) savoo válasza kolosanyi (#15) üzenetére


savoo
addikt

Én örömmel vennék egy 7"-os WinRT-s tabletet a jelenlegi kukarobis helyett...

(#17) DemonDani válasza oO7 (#5) üzenetére


DemonDani
addikt

+1.

Butaság, hogy az 7 col.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18) savoo válasza DemonDani (#17) üzenetére


savoo
addikt

Egyébként kép alapján sajnos tényleg 10-esnek tűnik.

(#19) Cathulhu válasza gerilee (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

Mire megjelenik, mar senki mas nem fog windowsos tablakat gyartani, azert lesz egyedi :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20) DemonDani válasza savoo (#18) üzenetére


DemonDani
addikt

az pedig pont elég. Biztosan 10,1 colos lesz, vagy 10,6 vagy vmi ilyesmi...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) ng0ofy válasza raper (#13) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én is elolvastam négyszer, hogy biztosan jól olvasom-e, hogy Pakisztán :Y

Én nem mernék odavinni egy telefont sem, nemhogy bemutatni új cuccokat, amiket addig sehol... (:

(#22) HuMarc


HuMarc
addikt

@Mindenkinek, aki szerint 10 colos tablet van a képen: A hírt az Übergizmo-n megjelent hír alapján írta (vagy inkább fordította) @(An)Dante. Szóval a hiba nem itt, hanem az Übergizmo-nál van :) És itt az eredeti cikk, amiből az Übergizmo-sok dolgoztak.

(#23) raper válasza ng0ofy (#21) üzenetére


raper
senior tag

Pedig csak van valami oka, hogy odavitte a Nokia a bemutatót. Az biztos, hogy sok ember lakik ott, és talán fellendülőben van a gazdaságuk is. De a többit nem tudom.

(#24) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyedit lehet alkotni árazással is. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) gerilee válasza oO7 (#10) üzenetére


gerilee
aktív tag

Ha a 920-ban megismert érintéstechnikát átültetik, akkor ugye akár kulcsot is használhatsz toll helyett. :)

Én abban bízom, hogy talán össze tudnak hozni egy olyan tabletet, ami tényleg képes kiváltani egy PC-t, amit tényleg lehet használni munkára is. Menet közben tablet, munkahelyen/otthon (egérrel, monitorral) PC.

Tudom, vegyem ki a kezem a biliből... :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#26) sz.balazs.95 válasza Rolly (#11) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És ha mindez 7-8"-ban, emberi áron, akkor kötelező darab számomra! :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) savoo válasza gerilee (#25) üzenetére


savoo
addikt

A Windows 8-as tabletek ilyenek..

(#28) Ati1979


Ati1979
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok.

(#29) Rolly válasza sz.balazs.95 (#26) üzenetére


Rolly
veterán

nekem még 10 colban is :), csak legyen még két monitor kimenet rajta :) vagy a dokkolón :)

(#30) gerilee válasza savoo (#27) üzenetére


gerilee
aktív tag

Hacsak nem követik el azt a hibát, hogy RT-vel szerelik...

Ha rá lehet majd dugni tetszőleges monitort és billentyűt (nem kell hozzá külön venni és cipelni magaddal), akkor lesz opció számomra. Addig nekem ez csak egy tablet. :)

Ja és az sem ártana, ha egy olyan árat rajzolnának neki, amit halandó Magyar is meg tud fizetni. :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#31) Mathiassa


Mathiassa
tag

Szerintem ebből a képből azt leszűrni, hogy jön Nokia táblagép, nettó hülyeség. Ezt a logikát követve jönnie kell Nokia monitornak is, hiszen az is van a képen. A prezentáció valószínűleg arról szólt, hogy milyen jól szinkronizálható a wp8, a winRT és a win8 egymással. :)

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#32) ng0ofy válasza Mathiassa (#31) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én is erre gondolok... Semmi értelme egybegépet vagy monitort gyártani a nokiának. Hacsak, nem veszik át a gyártást teljesen a microsofttól! (:

gerilee: Nem elérhetetlen amit szeretnél, én is ezt szeretném és még sokan mások, már jó ideje, csak még a hűtést nem oldották meg rendesen eddig vagy a fogyasztást. Az amd Hondo pl. jónak néz ki, az előzetesek alapján egy Temash APUval szerelt tabletet, ha lesz olyan minőségben, mint a Surface gépek megveszek. Szerintem jövő ilyenkor nem lesz kuriózum az olyan gép, amin napközben dolgozol, a metron olvasol, otthon pedig játékra használod dokkolva.

(#33) AMD Power


AMD Power
titán

Várható volt ,hogy jön. De ettől függetlenül jól lebuktak vele. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34) kovsol válasza oO7 (#5) üzenetére


kovsol
titán

Mini tabletre mehet akár a mobilokra szánt WP8 is szerintem és máris támogatva van :)

May the Force be with you!

(#35) sz.balazs.95 válasza Rolly (#29) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na jó, de 10"-es Win8-as és WinRT-s tab most is kapható több gyártótól, 7"-es méretben viszon egy Win alapú tab sincs - tudtommal - és bejelentve sics egy se'. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#36) dejaris válasza kovsol (#34) üzenetére


dejaris
addikt

Nem igazan jo a wp8 fektetve.

(#37) Luck Dragon

nexus 7- szemben kíváncsian várom milyen eredményekre lesz képes.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) oO7 válasza kovsol (#34) üzenetére


oO7
őstag

nem... a WP8 nem támogat olyan nagy kijelzőt, a Win8 pedig olyan kicsit... nem lesz 7"-os Windows-os táblagép ezt szinte 100%-ra merem állítani... és szerintem a Nokia nem fog x86-os tabletet készíteni, azzal esélytelen versenyben maradni az Androidos meg iOS-es tabletekkel szemben... nehezebb, vastagabb, kevesebb az üzemideje... és higgyétek el, egy táblagépen pár geeken kívül a kutya nem akar desktopos alkalmazásokat futtatni...

(#37) Luck Dragon milyen szempontból? ha abban reménykedsz, hogy árban azzal fog versenyezni, akkor szerintem most fel is adhatod ezt a reményt... az Amazon és a Google azért teheti meg, hogy agyonvágja az egész hardverpiacot az irreálisan alacsony áraival, mert ők uralják a saját rendszerüket teljes mértékben... hardver + szoftver + szolgáltatások... a Nokia csak egy hardvergyártó, nincs egyéb bevételi forrása, szóval nem fog profit nélkül eladni semmit...

[ Szerkesztve ]

(#39) Cathulhu válasza oO7 (#38) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem hisszuk, mert pont azert rossz az RT fogadtatasa es pont azert mondanak le rola sorban a gyartok, mert nem asztali windows van rajta, es a vevok csalodnak.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#40) Finnugor


Finnugor
tag

Szerintem annyi történt, hogy a pakisztáni prezentáció- készítők akartak egy ilyen képet a windows átjárhatóságáról, és talált ehy ilyen fan-made lumiához hasonlítót, jó lesz az, úgyis hasonlít... erre felkapja valami noname oldal, aztán az egész világon megírják a tech oldalak...
Ez a média... :(

(#41) Rolly válasza Finnugor (#40) üzenetére


Rolly
veterán

de már minden hírmorzsára ugranak a tech oldalak ami Nokia és tablet (kb 2-3 éve) szóval én már a helyükben kijöttem volna egy jó tabbal ... ha mindent beleraknak ami a 920-ban benne van nagyobb kijelzővel hasonló áron, akkor abból is eladnának pár milliót ebben biztos vagyok ...

(#42) oO7 válasza Cathulhu (#39) üzenetére


oO7
őstag

nem tudok róla, hogy különösebben rossz lenne az RT-s gépek fogadtatása... kevesen vannak, ennyi... viszont amit mondtál ("mondanak le rola sorban a gyartok"), ha tényleg úgy van/lesz, az érdekes (előnyös) képet alakíthatna a Nokiának, mert lehet, hogy tablet fronton is egyet jelentene a Windows (RT) név a Nokia vasakkal...

(#43) Finnugor


Finnugor
tag

.....

[ Szerkesztve ]

(#44) Cathulhu válasza oO7 (#42) üzenetére


Cathulhu
addikt

The return rate on the device was "very high,"

Some vendors wary of Windows RT

A Samsung szerint a felhasználók nem értik a Windows 8 és RT változatok közötti különbséget

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#45) Rozzo


Rozzo
tag

Szerintem ezzel késtek.

(#46) DemonDani válasza HuMarc (#22) üzenetére


DemonDani
addikt

és tilos gondolkodni? :U bizony nem az über hibája ez maradjunk annyiban... tipikus kútbaugrás

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#47) gepardlacee válasza Mathiassa (#31) üzenetére


gepardlacee
tag

Voltak Nokia monitorok :)

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#48) sz.balazs.95 válasza gepardlacee (#47) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja. :K
Azt hiszem a ViewSonic vette meg tőlük.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#49) Mathiassa válasza gepardlacee (#47) üzenetére


Mathiassa
tag

Ezt nem tudtam, de a hozzászólásom lényegén nem változtat. :DDD

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.