Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Ne márrrr :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Hát akkor ez visszalépés lészen az M9+-hoz képest. :F :O (Szubjektíven nézvén.)

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mielőtt elszabadulnak a másolást skandáló hozzászólások, gondoljunk rá, hogy eddig is hasonló hátlapja volt.

Megyen!

(#4) h4h01


h4h01
senior tag

Ugye-ugye..Amikor visszanyal a fagyi..Legalább a htc szebben oldotta meg, nincs az a fölösleges csík a tetején, meg az alján..Mondjuk a kamera része nem jön be..De am elvileg jön még egy snapi 820-as csúcsteló is..Na én inkább arra lennék vevő..

(#5) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Képtelenség.
Tuti dummy

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#6) Gergosz2 válasza CptAdamica (#3) üzenetére


Gergosz2
veterán

Pedig mindjárt jönnek ! :D

És persze az mellékes lesz, hogy az M8 hátlapja is ilyen volt vagy fél évvel az Iphone 6 előtt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) ctvagyok válasza CptAdamica (#3) üzenetére


ctvagyok
őstag

Persze pont ilyen volt ;]

Tuti nem így jön ki, mert ez szánalmas. Ha igen akkor ki tudja milyen pert kapnak a nyakukba. Nem hiszem, hogy ez kéne nekik pont most.

(#6) Gergosz2
Senki nem kényszeríti a HTC-t, hogy iPhonra csinálja a telefonját. Eddig nem véletlenül nem merült fel a hasonlóság, mert a fugázáson kívül nem volt semmi amiben hasonlított a kettő hátulról.

(#8) san01
Jaj nemár, a fugázás koppintása és ez között nem kis különbség van. Az m8 és a iPhone6 nem is hasonlít akárhogy is nézem...

[ Szerkesztve ]

(#8) CptAdamica válasza ctvagyok (#7) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miért kapnának pert a nyakukba? már az M8 hátlapja is ilyen volt, ne zavarjon, hogy fél év múlva jelent meg az iphone 6, ami kicsit koppintotta... :D

Megyen!

(#9) Csapoati válasza ctvagyok (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hatulrol probaltad mar nezni oket, vagy csak trollkodsz?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) CptAdamica válasza Csapoati (#9) üzenetére


CptAdamica
veterán

Próbál okosnak tűnni, csak nem megy neki. :( :D

Megyen!

(#11) ctvagyok válasza Csapoati (#9) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ja, néztem, az egyik lapos hátú másik nem. Nekem ez elég nagy különbség. Kamera kialakítása is sokkal jobban különbözik. Amúgy nekem hót mindegy mire hasonlít. Ez minden készüléknél elmondom.
Jobban tetszik az m7 desinghoz való hasonulás, a szögletesebb forma, de a lapos hátlap teljesen felesleges lenne.
De ha valaki elárulja miért kell az iPhone6-hoz hasonlóbbá tenni a telefont akkor hallgatom. Mert ettől nem lesz használhatóbb vagy jobb fogása. És még az egyediséget is elveszti.

Na akkor szerinted ez hasonlít jobban az iPhonra6-ra vagy az iPhone6 az M8ra?

Tényleg nem érdekel mire hasonlít amúgy. De biztos kell nekik a negatív reklám ha már szarban vannak.
Szóval szeretném ha nem ilyen lenne hátulról. Rengeteg oldal lehozta már ezt és egy másik leaket is, mint azt írja hasonlít az iPhonre. Azok az emberek is mind vakok és nem néztek rá az m8-ra gondolom...
Emberek ezt látják, rossz reklám.

(#10) san01 Én legalább megpróbálok ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) #13110016 válasza CptAdamica (#3) üzenetére


#13110016
törölt tag

Igen-igen... még a végén az Apple másolta a HTC-t... :W

(#13) roli543


roli543
őstag

Ha ez valóban az a telefon, akkor kétlem, hogy 5.5-ös kijelzővel jön, mert a HTC kicsivel nagyobb csak az iPhonenál a képen. Illetve az előlapon a HTC felirat igen fenn van, vagyis a fölött kezdődik csak a kijelző. Szerintem max 5.2 colos lesz, ha ez valóban az a készülék a képen.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#14) Micsurin válasza Gergosz2 (#6) üzenetére


Micsurin
nagyúr

[link] akkor a(z) szarpple nyúlt ? :DDD

sőt M7 is fém és ott a csík....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

mindenki tudja, esetleg egyeseknek nehez lenyelni a bekat, hogy m7 dizajnja "inpiralta" iphone6-t

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) V.Dave


V.Dave
senior tag

bírom ezeket a "kém" fotókat :)

Xiaomi mi 8 6/128

(#17) Luck Dragon

HTC-től ezt az egyet nem vártam, ez kellemetlen meglepetés, :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

R.I.P. HTC
:(

Ez a hátlap. :F

Az a pillanat amikor a HTC már csak abban reménykedik hogy a kínaiak véletlenül összetévesztik a telefonját az iPhonennal, és így sikerül párat eladni... no az a vég. :O

Azt hittem hogy még egy HTC csúcs telefont tudok venni az M7 után mielőtt lehúzzák a rolót, de úgy tűnik nem :U

(#19) Márko88


Márko88
aktív tag

Nem gondolom, hogy ennyire semmilyen lesz a hàtlap meg a telefon. A HTC màs

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#20) rnyk


rnyk
tag

Asszem el kene kezdeni almas matricat gyartani amit csak raraksz oszt fasza. iOs launcher meg csak van Androidra es kesz is vagy...

Mod: esetleg tokot amin lehetne egy home gomb is.

[ Szerkesztve ]

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#21) s3nsitivity válasza #13110016 (#12) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez így igaz.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#22) vicze válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


vicze
félisten

Ezután sok hitelt adnék az ilyen híreknek.... :U
Mindenki kiéli most PS tudását...

(#23) Dr.Anonymus válasza vicze (#22) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Én is ezt mondtam volna még az m9 megjelenése előtt.
Akkor is abban reménykedtünk hogy nem fogja a htc meglépni hogy 3or adja ki ugyanazt a designt,
de tessék meglépte.
De bár igazad lenne :U

(#24) Gergosz2 válasza Dr.Anonymus (#23) üzenetére


Gergosz2
veterán

Franc tudja, lehet ezt a dizájnt akarták/akarják beégetni a köztudatba. Ha meglétd rögtön a HTC ugorjon be.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25) willope


willope
tag

Nemcsak a hátlap.. Ha jól látom még a Samsung home gombja is ott virít rajta.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Tyúk vagy a tojás?

(#27) batai15 válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


batai15
félisten

Sajnos pontosan ezt gondolom en is.

(#28) big-J


big-J
őstag

Sajna a fémtelefon eddig mindíg kízárta a vízállóságot. Marad a z5 ultra, vagy a g4 pro reménye.

(#29) jUUh


jUUh
addikt

AZ első képen a fényviszonyok miatt "arany" színű?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#30) vicze válasza Dr.Anonymus (#23) üzenetére


vicze
félisten

Nekem semmi bajom a formával jöhet még X-szer. Előlapon kicsit alakítanak és rendbe rakják akkor fanyalogni se fog senki. Ha meglátsz egy One-t tudod, hogy az egy One tök mindegy milyen, és ezzel nincs is baj szerintem. Egy iPhone másolatnak semmi értelme és helye a HTC termékei között.

(#31) no more válasza #13110016 (#12) üzenetére


no more
addikt

... ez még trollkodásnak is béna volt (bár félek, komolyan gondoltad). Olvasgasd a kommenteim, azokból tanulhatsz.

"Well, it appears that the reason why the alleged HTC A9 looks like an iPhone 6 on the back is that the picture IS of an iPhone 6 photoshopped to include the HTC logo and a different rear camera placement. So we still await a legitimate image of the HTC A9." - Phonearena

Hát... reméljük, hogy tényleg csak PS.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#32) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Mindegyik mobilgyártó meg van bolondulva hogy 3-6 hónap elteltével dobálja ki a csúcstelókat?

Sony, Samsung erre most Htc is beáll ebbe a sorba. :C

Xr

(#33) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ejjj ezen még a zsíros kenyér se segít :(

(#34) Janaboy


Janaboy
veterán

Az a baj, hogy azt hiszitek, hogy lehet itt 1000 milliárd variációt csinálni a design-ban, főleg a hátulját nézve..
Már az LG is kínjában bőr hátlapot csinált, hogy eltérjen a többiektől..mellesleg az M8-nak most is van két csík alul felül..csak ívelt..de ha kivasalom, akkor már iphone 6 lesz?
Agybajt kapok már ettől, hogy mindent az iphone-hoz kell hasonlítani..

Janaboy

(#35) Gergosz2 válasza Janaboy (#34) üzenetére


Gergosz2
veterán

+1

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#36) Ricardo


Ricardo
félisten

Rengeteg kritikát kaptak, hogy miért nem változtatnak a kinézeten. Most meg jön az hogy miért lett lapos a hátlap :U

A HTC eddig is használt lapos hátlapot, és használta a csíkos hátlapot is, most ötvözte a kettőt.

Meg lehet nézni a desire vonalat. Ezt aztán kereztezték az M7/8/9 tulajdonságaival , fém lett, és kapott csíkot.

Desire 816 hátlapja lapos, és a kamera is hasonló mint ezen, ráadásul a kamera oldalt van. Mekkora hiszti lett volna ha úgy ötvözik a z M vonal kinézetével, és kamerát is ott hagyják?

[ Szerkesztve ]

(#37) galaxys80 válasza no more (#31) üzenetére


galaxys80
veterán

Tőled maximum a trollkodást tudja megtanulni magasabb szinten...

(#38) Kékes525 válasza Fejvadi (#26) üzenetére


Kékes525
félisten

Tojás. A hátlap zöldes színe csúnya.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39) spawn21 válasza galaxys80 (#37) üzenetére


spawn21
veterán

Pedig nem úgy fest mintha tanultál volna bármit is.
Vagy csak unalmamban ........

Ez biztosan fake. A HTC topikokban miért nincs tilos a trollkodás? Baromira unalmas amit folyamatosan tolnak.

iPhone 13p

(#40) Xaels


Xaels
félisten

Érdekes lenne. Pont az volt az elmúlt hetekben a hírekben, hogy csökkentik a kiadott típusok számát. Eladtak egy gyárat is és létszámleépítések is vannak. Kicsit ellentétes lenne ezekkel, ha jönne ez is, az O2 és még ki tudja hány egyéb telefon is ezek mellett. Azon a fotón meg tiszta réz ;] Szerintem most jobb lenne ha tényleg az O2-re koncentrálnának, legyen meg az a "Hűha" legalább még 1-szer.

(#34) Janaboy nekem kifejezetten tetszik a G4 hátlapja. Múltkor fogtam egy barnát és tényleg remek darabnak találtam. De a Motorola is próbálkozik anyagokkal, mintákkal. Szerintem azért van bőven mivel próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Micsurin válasza Xaels (#40) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Aha és a G4 háta úgy kopik a sarkoknál , hogy rossz nézni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42) Xaels válasza Micsurin (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Tartósan nem használtam, sajnos nincs keret ilyesmire mostanság. Az LG-nél szoktak gondok lenni az anyagminőséggel, magam is tapasztaltam :(((

A Motorola bőr megoldása jól bírja a strapát viszont és a régi BB-kel sem volt gond.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) galaxys80 válasza spawn21 (#39) üzenetére


galaxys80
veterán

Kitől is kellett volna? És mit is?
Nem hiszem, hogy tudod miről beszéltem korábban. :U

Itt trollkodás?
Gyere be egy Apple topikba. A fentebb említett kollégát mindegy egyes alkalommal meg fogod találni.
És nem szokott egyedül lenni.
Mellesleg itt senki nem bántotta a HTC-t szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#44) zombinyul válasza Micsurin (#41) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem nincs semmi kopas, pedig barna.

Csak en vagyok annyira vak, hogy nem rogton iPhone koppintasnak latom ezt a telefont? Nekem kifejezetten tetszik, csak bar ne lenne arany szinu. Mert ez igy max a dezsviireknek lesz most have.
Tenyleg nincs mar tul sok mozgastere a tervezoknek. Ez pedig tobb regebbi HTC-bol lett osszegyurva, amivel nincs semmi baj. Eleve, ezt a telefont nem neveznem copynak, arra ott van jopar kinai szutyok.
Mindentol fuggetlenul nem is biztos hogy igy fog kinezni. Sanszos hogy valaki nagyon unatkozott, es annyi. Majd mindent meglatunk. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#45) Paul119 válasza #13110016 (#12) üzenetére


Paul119
addikt

Az apple az egyik ha nem a legnagyobb másoló /ötlet lopo bajnok :) (kicsit tökéletesítenek egy ötletet aztán eladjak mint saját gigászi találmányt aki birka az megeszi :) )

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#46) no more válasza galaxys80 (#37) üzenetére


no more
addikt

Ha nem 12 éves lennél és tudnál szöveget értelmezni, akkor most tudnád, hogy arra céloztam. ;)

(#39) spawn21: +1

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#47) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"Több érdekesség sajnos ezúttal derült ki az A9 fantázianévre hallgató mobilról"

Ez így nem túl értelmes mondat :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48) galaxys80 válasza no more (#46) üzenetére


galaxys80
veterán

12 éves :DD
Aranyos. Gyanítom jelentős korkülönbség van közöttünk, de fordított arányban.
Felnőtt ember kizárt, hogy a trollkodásban élje ki magát. Ha meg még erre nagyon büszke is....
Na ott már más bajok is vannak.
De mindegy. Szerintem nem lesz neked hosszú pályafutásod itt. Eddig hányszor is tiltottak már? 7-8?

[ Szerkesztve ]

(#49) Micsurin válasza galaxys80 (#48) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na , hát ha így folytatod a személyeskedést még te is beérheted őt :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#50) galaxys80 válasza Micsurin (#49) üzenetére


galaxys80
veterán

Persze-persze...
Majd, ha egy retardált mindegy egyes topikot szétcseszne a trollkodásával ami éppen téged érdekelne, akkor kíváncsi lennék a véleményedre.
És még büszkén hirdeti is itt magát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.