Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crytek


Crytek
veterán

Ocsmány free to play. Vagy 567 ezerszer végigmész ugyanazokon a pályákon, és reménykedsz hogy a bonusz pörgetésből õsszejön egy erős autó vagy fizetsz mint a kisangyal ha haladni is akarsz, vagy unistallálos és el lehet felejteni.

Fejleszteni a kocsikat 5 szintet lejet aztán alkatrészel kell még feljebb vinni. Igen ám csak hogy itt már 500+os ellenfelek vannak és a 440es kocsival esély sincs a győzelemre. Moslék egy szar lett sajnos.

Next PC Upgrade: 2022

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Ez ilyen huszadrangú Need For Speed Underground klón lett? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) l.skywalker válasza snecy20 (#2) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mobilos játék PC-n :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Érkezett egy új NEM Forza játék

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) VágniValó


VágniValó
addikt

Egy 3 lábú széknek, meg egy sonkás zsemlének jobban örültem volna ¯\_(ツ)_/¯

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezt most frankón?! letesztelni egy ilyen sz@rt?!... nemááár...
feltettem, 10p és delete... nemhogy cikk, TESZT róla.. :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) XuChi válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


XuChi
addikt

1percet sem voltam hajlandó vele eltölteni, nem hogy 10 percet!!!

Ocsmány pénznyelő, huszadrangú, gagyi lehúzás. Ráadásul Forza névvel. Elképesztő :W

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ezt Forzának nevezni :D Ez minden, csak nem Forza. Pedig a mai mobilok elbírnának egy rendes Forza mobil portot.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Mezcal


Mezcal
addikt

Xbox a saját sírját ássa. Nem elég, hogy alig van exkluzív cím, de ilyen hulladékok jönnek, mint megváltók.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#10) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Erre miért kellett a Forza címet ráaggatni? Az ilyenekkel csak ártanak a sorozat hírnevének. Na nem mintha a Forza 7 tökéletes lett volna, abban is olyan dolgokat rontottak el, amiket előtte 6-szor sikerült már jól megcsinálni.

(#11) Micsurin válasza Hunpriest (#10) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert a Miami Street a kutyát se érdekelte, ezért John két Walker után késztetés érzet és cselekedet egy remek ötlettől vezérelve. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12) hhenry


hhenry
őstag

Ahogy leírták ez forza szintű játéknak nem nevezhető

(#13) Csapoati válasza Mezcal (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ennek úgy mi köze az Xboxhoz? Egy átportolt mobilos játék, senki nem gondolta megváltónak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) xeon forever


xeon forever
addikt

Ide is beteszem. Valoszinu jogos lesz:

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#15) l.skywalker válasza Mezcal (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért meredek dolog a Miami Street játékot rögtön az Xbox-hoz csapni. De ha te ezt Xbox-on már kipróbáltad, akkor mindent értek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) Mezcal válasza l.skywalker (#15) üzenetére


Mezcal
addikt

Én PS4 szemüvegen át nézem az Xbokszot, nem túl rózsás helyzetet látok.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#17) - = Zk = - válasza Mezcal (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Mikrofos életben tartja majd.. tudják jól, hogy nincs sok xbox only játék a kezükben.. nem is erre mennek akinek ez nem tűnt volna fel... (felesleges "temetni", akár sokan az intelt... )... mondom ezt zöld és kék szemüvegen keresztül..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) Csapoati válasza Mezcal (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attól még butaságot írtál korábban, ez nem Xbox megváltó cím. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) l.skywalker válasza Mezcal (#16) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azt elhiszem, de ez nem Xbox-os játék, hanem Windows10. És már fent van a Windows store-ban évek óta, csak most átnevezték, valószínűleg a névvel akarják főleg mobilplatformokon felfuttatni.

Egyébként pedig megtaláltad az egyetlen játék típust, amiben talán erősebb az Xbox - főleg ha a Driverclub fiaskót tekintjük.

Egyébként pedig, habár már ritkán szólok hozzá, de (#17) - = Zk = - hozzászólásával egyetértve két féle videójátékos van.

Van a fanboy: aki konok módon egy platform mellett horgonyozza le magát, pedig végfelhasználóként ez neki teljesen irreleváns, csak egy saját önigazolás kérdése

Van a true gamer: aki objektíven és széles látókörrel tekint a lehetőségekre.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egy lehúzós hulladék, amit már az első hírnél tudni lehetett.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) El Gringo


El Gringo
senior tag

el kell találni a gázt és a féket... ennyi erővel rajzolhattak volna két lukat, amik felvillannak időközönként, és találd el őket. Mint egy készségvizsgálaton :D a háttérbe meg belerakhatták volna az autóhangokat. :D ezért minek pályákat rajzolni hozzá?

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22) GreatL


GreatL
őstag

A Forzáknak sincsen semmi közük a valósághoz, és azokban is csak autók vannak.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#23) Mezcal válasza l.skywalker (#19) üzenetére


Mezcal
addikt

Ezen szempontok alapján én az igazi játékos vagyok, mivel nem vagyok fanja egyiknek sem, én azt nézem, hol van a legtöbb jó játék, exkluzív. Xbox játékok kijönnek PC-re is, nekem Steamen megvan a Halo is. Szóval eléggé bajban van az Xbox, ha ilyesmire vetemednek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#24) Wesder válasza Mezcal (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Jó tudni hogy minden PS tulajnak van otthon egy 200-300K-s gépe az MS exklúzívok futtatàsàra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) l.skywalker válasza Mezcal (#23) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem lehet olyan nagy bajban az Xbox, ha még az olyan igazi játékosok is mint te megveszik a termékeit PC-re. Az Xbox valóban jóval szerényebb kínálattal rendelkezik ami a konzol exkluzív címeket illeti, szemben a PS4-el, de az is igaz, hogy nekik a PC-vel az exkluzivitás más fogalomba is került. De nincs teljes átfedésben a két vonal.

Maradjunk a Halo-nál, ha már felhoztad. Feltételezem neked a Halo Wars 1, a Spartan Assault vagy a Spartan Strike van meg Steam-en.

Eddig 11 Halo játék jelent meg, ebből 3 érhető el a Steam-en, a fent említettek és ezek közül a Halo Wars nevezhető komolyabb RTS-nek a másik kettő inkább ilyen mobilos szerű játék - de egyik sem a klasszikus Halo játék.

A Halo CE és a Halo 2 talán lemezesen futtatható még valahogyan PC-n ill. a Windows Store-ban megvásárolható a Halo Wars 2 PC-re, de a többi rész csak Xbox-on futtatható jelenleg, amíg nem jelenik meg a Master Chief Collection, de a Halo 5 Guardians akkor sem lesz még elérhető.

De összességében igazad van, jelenleg a Microsoft sok esetben párhuzamosan adja ki a játékait PC-re és Xbox-ra, kérdés, hogy mikor az első eresztés kijön az Xbox Games Studios-tól akkor azoknál is így lesz-e. Az új Halo rész úgy néz ki igen.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26) Mezcal válasza l.skywalker (#25) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen, azok a játékok vannak meg, mindegyiket akciósan vettem meg. A Spartan játékok kábé 2 euroba kerültek, annyit megértek, mert jó móka. Felülnézetes, de távol van egy mobiljátéktól minőségben, nincs benne IAP. A Halo 4-ig egyébként játszottam mindegyikkel, azok tényleg jó játékok. A Microsoft már nem tudom, hogy mit akar a géppel, az Xbox 360-nal is azért volt szoros a küzdelem eladások terén, mert a boxot feltörték és ment a warez.

wesder: 4 évvel ezelőtti 200K-s gépem van, de nem az a három Halo játék izzasztja meg. :D

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#27) l.skywalker válasza Mezcal (#26) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Xbox360 nem azért volt sikeres, mert feltörték. Az RGH-s és barátai gépeket nem lehetett utána használni Live-on. A tartalom adta el, pl. a Halo sorozat. De egyébként ha megnézed, hogy az elmúlt években mely játékok voltak a legfelkapottabbak, akkor láthatod, hogy nem az adott oldal exkluzív címei. Hiába volt szenzációs alkotás a God of War legújabb része, ez eladásai nagyon messze vannak az eladott PS4-ekkel szemben. A piacot ma a trend határozza meg, a Fortnite stb. Ez pedig futtatható Xbox-on is.

Egyébként ha én akarnék PS4 játékokkal játszani, akkor előfizetnék PC-n a PS Now-ra és pár exkluzív cím így is elérhető lenne. Vica versa ugyanaz majdnem.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28) XuChi válasza Wesder (#24) üzenetére


XuChi
addikt

Nekem ott a sok száz K-s gépem, de mellette ott a One X és a Ps4 Pro is :DDD

(#29) l.skywalker válasza XuChi (#28) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez a beszéd :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30) wjbhbdux válasza l.skywalker (#25) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Microsoft nyitott minden platformra. Androidra is van már pasziánsz cross platform mentésekkel ;]

/s

(#31) GreatL válasza XuChi (#28) üzenetére


GreatL
őstag

És mire használod őket? Le tudsz még ülni eléjük?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#32) l.skywalker válasza wjbhbdux (#30) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bizony és lehet szerezni Xbox Achievementeket :DDD Must have darab ;]

(#31) GreatL: tapasztatalból mondom, szerintem csak egy gép hiányzik már neki a kollekcióból. Az időgép :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33) XuChi válasza GreatL (#31) üzenetére


XuChi
addikt

Hát meg kell mondanom, jelenleg ebben az évben 0 azaz nulla percet tudtam játszani :D

Gyűjtögetem a játékokat, aztán majd ha lesz időm, akkor szépen nekiülök.

Bár most hogy kiderült, hogy a PS5 visszafelé kompatibilis lesz, lehet eladom a PRO-t.

(#34) - = Zk = - válasza XuChi (#33) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PS3-as játékokkal is?! vagy erről nem tudunk semmit?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35) XuChi válasza - = Zk = - (#34) üzenetére


XuChi
addikt

Azzal nem, az egy totál más Hardver mint a jelen és a nextgen gépek!

A PS3 Cell + Nvidia volt a Ps4 meg Jaguar + Radeon, a Ps5 meg Zen2 + Nav talán.... :)

A Ps4 és Ps5 nagyon hasonló felépítés, így megoldott a kompatibilitás.

(#36) Hopkins95 válasza XuChi (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Elvileg de. Phelan mondta a legújabb Othersideban, hogy szerinte azokat is emulálni fogja majd. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#37) XuChi válasza Hopkins95 (#36) üzenetére


XuChi
addikt

Azta, ha ez így lesz, akkor must have a gép Nekem :C

(#38) Csapoati válasza XuChi (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor nekem is, pedig még sose volt PS-em. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Mezcal válasza l.skywalker (#27) üzenetére


Mezcal
addikt

A God of War rekordokat döntögetett eladások terén, ne viccelj már. Nyilván nem mindenkinek jött be, de az a sok millió eladott példány beszédes. És az csak egy a PS4-es exluzívok közül. Az X360 első sorban a warez miatt volt olyan kelendő, nézd meg, hogy az új gép a fasorban sincs annak sikeréhez. A PS3 is jó ideg mögötte volt, mert nem lehetett megoldani úgy a warezt, ahogy azon. A moddolt gépekkel jó ideig lehetett tolni a live-ot, de aki offline játszott, annak is megérte a warez.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#40) #78687232 válasza l.skywalker (#27) üzenetére


#78687232
törölt tag

Fanboyoknak ezt magyarázhatod, mindig ezt csinálják.

(#41) l.skywalker válasza Mezcal (#39) üzenetére


l.skywalker
félisten

A God of War nem overall értékesítési rekordokat ért el, hanem:
1. Az első 3 napon eladtak belőle 3,1 millió példányt, ez egy rekord
2. Az első három hónapot tekintve a legjobb eladásokkal rendelkezik ami a Playstation exkluzívokat illeti.

A God of War eladásai hihetetlenek, de az eladott konzolok számához képest mennyi? Nem hivatalos adatok szerint olyan 6 millió példányt adhattak el belőle, ennek a felét az első 3 napban. Miközben PS4-ből majdnem eladtak 96 milliót mostanra (persze ez nem 96 millió aktív eszközt jelent, tekintve, hogy az első szériások már rég nem garanciálisak stb., de mivel azok száma ismeretlen ezt tudom egyedül alapul venni) - de ezek szerint a tulajdonosok mindösszesen alig 7 százaléka vásárolta meg. De nézhetjük úgy is, hogy PUBG-ből majd 37 milliót adtak el tavaly nyárig PC-n.

Az Xbox360 pedig nem a warez miatt volt kelendő. Ez csak a mi régióinkban ilyen magától értetődő dolog. Az eladásainak több mint a felét az Észak-amerikai kontinensen értel el az Xbox360, egyszerűen azért mert az volt akkoriban a trend, a PS3 inkább Európában fogyott jobban. Egyébként érdekes, hogy a PS mennyire lett "európai" brand, még mindig többet adnak itt el, mint Észak-Amerikában.

Visszakanyarodva az exkluzívokhoz, nézd meg, hogy a PS4 konzol exkluzív cimei milyen eladásokkal bírnak, miközben minőségben milyen alkotások. Talán csak az Uncharted 4: A Thief's End van a méltó helyén a 10 millió feletti eladásával, de egy GTAV közelébe egyik cím sem tud jutni. Az emberek nem azért veszik meg a PS4-et mert tudják, hogy milyen exkluzív tartalmat játszhatnak rajta. Ugyanazért veszik meg, mint akik az Xbox One-t is. Hogy Fortnite-ozzanak rajta, meg FIFA-t játszanak vagy esetleg GTA V-t nyomják. Nagyon kis része a gamer világnak fogékony és igényes olyan alkotásokra, mint a Horizon Zero Dawn, a Halo sorozat, az Uncharted, a Detroit vagy akár a Sea of Thieves. Könnyű úgy fikázni egy játékot, hogy ha valaki nem játszott vele és nem is vagyunk egyformák, nem is szabad, hogy legyen ami mindenkinek tetszik. Az exkluzívok éppen ezért egyediek és unikumok, de sajnos én magam részéről nem hiszem, hogy egy-egy rövidebb időszakot leszámítva seller-trigger-ek lennének.

És csak halkan megjegyzem. PS4-re eladtak már több mint 6 millió Minecraft-ot

(#40) SwitcX: nem kell ez. Fentebb leírta, hogy sok cím érdekli az Xbox-ról is, de inkább azok, amik PC-re is megjelentek.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42) Wesder válasza l.skywalker (#41) üzenetére


Wesder
félisten

UC4 valószínűleg egy soha neg nem térülő befektetés volt a Sonynak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) l.skywalker válasza Wesder (#42) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én még azért remélem, hogy egyszer, valamikor hasonló fog kikerülni. Mondjuk egy PS5 húzócímként :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#44) XuChi válasza l.skywalker (#41) üzenetére


XuChi
addikt

Azért elég szomorú, hogy egy Pubg meg egy fortnite alàz eladàsban egy GOW-ot, egy UC4-et stb. Látszik, hogy, sajnos a játékosok nagyrésze, “igènytelen” :(

(#45) l.skywalker válasza XuChi (#44) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Fortnite ugye F2P, ezért annak ez a fő "vonzereje" - de nekem az örök FIFA a legnagyobb döbbenet, hogy minden évben kiadják és minden évben 2015 óta iszonyat eladásokat tudnak felmutatni. Illetve a már említett Minecraft. Értem én, hogy más egy HZD és egy Minecraft célkorosztálya, de azért valahol ez is egyfajta visszajelzés arra, hogy mi kell a "népnek".

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#46) Hopkins95 válasza l.skywalker (#41) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az emberek nem azért veszik meg a PS4-et mert tudják, hogy milyen exkluzív tartalmat játszhatnak rajta. Ugyanazért veszik meg, mint akik az Xbox One-t is.

Tiltakozom. :D Én azért vettem PS4-et és nem Xboxot, mert kíváncsi voltam az Uncharted szériára, Horizon Zero dawn játékra ill. Detroitra is. Meg tudtam azt is, hogy erősebb az alap Xboxnál, 500 Eurót meg nem akartam kiadni egy konzolra. Persze ha az Xboxra lennének új Kinectes játékok és a Micro nem nyírja ki idő előtt, akkor valószínű azt veszem meg, mert a családban többen kérdezgettek engem a Kinectről.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#47) Wesder válasza Hopkins95 (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az Apple megvette a céget ami a kinect technológiàjàt birtokolta, az MS meg nem akart fizetni az Apple-nek így beszàntottàk a project-et. Na meg senkinek sem kellett, meg tartalom sem volt rà. Az iX szenzora konkrétan egy Kinect.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) l.skywalker válasza Hopkins95 (#46) üzenetére


l.skywalker
félisten

Te vagy a 7 százalék :D

A Kinect nagy hiány, mondjuk nekem még megvan a 360-as, a gyerekekkel jó bulikat lehetett tartani itthon :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49) Hopkins95 válasza Wesder (#47) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hülye Microsoft, ahelyett hogy ő maga megvette volna, átengedte a legnagyobb versenytársának. Arany málnát nekik :C

(#48) l.skywalker Pedig a VR-jukhoz is milyen jól jött volna. Ezt nem felejtem el a Microsoftnak, ezért még mindig haragszom rájuk. Azt hiszem Virtua Tennis 4-et játszottam rajta egyszer és elég jó móka volt.

(#50) wesder
Ha valóban haldoklott, akkor olcsón meg tudták volna venni. Én ezt egy elbaltázott üzleti döntésnek tartom, de persze lehet nincs igazam.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#50) Wesder válasza Hopkins95 (#49) üzenetére


Wesder
félisten

Az Apple lehet nagyobb pénzmagot adott. A 2.0 nagyon haldoklott, nem csoda hogy nem vették meg. Az Apple-nek meg a telóba kelkett integràltatni, tehàt nekik megérte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.