Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Te vagy a hónap legjobb hírt hozója számomra. Ennek jobban örülök, mint bárminek tudnék ma. :R :R :R

(#2) D4M13N válasza rdt89 (#1) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Azaz. Épp csak fellestem, és már a haveri bandának óbégatok. És pont most vagyok szabadságon :) :R

(#3) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Jó hír! Köszi oriic! :R

(#4) hajbel


hajbel
addikt

De jó, hogy holnap pont elutazok 12 napra :W

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) rdt89 válasza hajbel (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor majdnem az Ultimate kiadás premierére érsz vissza. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) szabzol


szabzol
csendes tag

Már csurog lefelé :D

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tölthető.

Live-Die-Respawn

(#8) Wesder válasza oriic (#7) üzenetére


Wesder
félisten

10mbps-sem ez sose jön le sajnos :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) vlevi válasza rdt89 (#1) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor ebben nem értünk egyet.
Ugyanis ma jelent meg az Assetto Corsa Competizione Early Access is ;]
Igaz, az nem ingyenes, de az engem jobban érdekel, és nem sajnálom ráa 30€-t :P

(#10) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Van másnak is Zene akadása menet közben?

(#11) rdt89 válasza vlevi (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Ennyi, én nekem a Forza Horizon és a Motorsport lett mára az egyetlen autós széria amit élvezni tudok, a többi egyszerűen nem köt le kicsit se, pedig van PS4 is, de az az oldal autós játék felhozatala se tapaszt a képernyő elé, de a Horizon vagy Motorsport jelenik meg már egyből input az agynak és ahogy elérhető már játszok is. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Wanderlust


Wanderlust
tag

Már jön is lefele :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Televan74


Televan74
nagyúr

Megnéztem,nem rossz,tetszik,várólistára került nálam. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) Csapoati válasza D4M13N (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak a legelején akadt a hang egy kicsit (a demót nem tettem még ssd-re, hdd-ről ment), utána egyáltalán nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) rdt89


rdt89
addikt

10/10 a játék, hihetetlen ott csiszoltak ahol kellettaz európai táj emészthetőbb számomra nem bántam meg az Ultimat eelőrendelést, ez a játék egy kincs a box-ra :)

(#17) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nagy a grafikai különbség S és X között?Vélemény? :R

[ Szerkesztve ]

(#18) csabamigo


csabamigo
aktív tag

Üdv
Ha végigjátszom a demot és kilépek a játékbol majd újra elindítom akkor előről kezdi vagy megmarad minden csak újrajátszható?

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#19) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nekem 0/10, koszi MS store, ketszer letoltottem, mindketszer hiba, persze csak a legvegen. :)

(#20) bulikavagyok válasza csabamigo (#18) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Előröl indul, nincs mentés.

(#21) sirdenis válasza scyllafren (#19) üzenetére


sirdenis
tag

Jó neked, nekem az ms-store se indul már el :D

(#22) csabamigo válasza bulikavagyok (#20) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Köszi

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#23) NGA válasza scyllafren (#19) üzenetére


NGA
addikt

Gyermek letöltötte az xbox-ra, tökéletes. Reggel suli elött nyomott egy játékmenetet, hát nagyon durva. Még kávét is elfelejtettem inni, ahogy néztem.

(#24) Raymond válasza bulikavagyok (#20) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, ez sajnos szopas ha PC-na vagy mert nem tudod a grafikai beallitasokat igazabol tesztelni. Ugyanis ahogy neztem nem csak a progress van visszaallitva hanem a beallitasok is. Egyebkent egy i7-6700K es egy GF1070-nek nem sok dolga van a jatek Ultra beallitasan 1080p-ben. A GPU 50-60% kozott mozog a CPU pedig 25-50% kozott. Sajnos ugy nez ki nincs render scale beallitas mint a sima Forza-nal igy nem lehet azt feljebb tolni a jatekban egy kis SSAA-hoz.

A jatek egyebkent jol nez ki es jol is jatszhato. Csak az elsot jatszottam meg XB360-on, a 2-es mar csak XBO-n nezett ki jol azom meg nincs. A 3-ast meg valahogy kihagytam, de a demo annal is tetszett.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#25) RudY


RudY
addikt

Azért a magyar szöveg kaphatott volna egy alapos korrektúrát (pontosabban honosítást is, a fordításon kívül), ha így marad jobb lesz az angol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) Raymond válasza Raymond (#24) üzenetére


Raymond
félisten

Upsz...sportbol felraktam a regi laptopra is (i7-4510u, 12GB DDR3-1600, Geforce 850M 4GB DDR3) es ugy nez ki lett mara belerakva egy eszmeletlen jo Benchmark mod. Egesz jol nez ki es megy dynamikus Low-on 1080p-ben is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

"Betöltés... kis türelmet " -nél lefagy. Tényleg jó játék XD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#28) Raymond válasza noPublicFG (#27) üzenetére


Raymond
félisten

A 399.07 driver kell neki minimum. Megprobaltam regebbivel, de kidobott az asztalra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29) NGA válasza noPublicFG (#27) üzenetére


NGA
addikt

Azért ilyenkor leírhatnád, hogy min is fagy le. Én pont azért vettem Xbox-ot, hogy ne szopjak azzal, hogy valamilyen driver stb miatt nem megy el egy játék. Egy jobb videokártya áráért kapni már egy XBO-ot.

(#30) dreampage válasza ProEvoFan (#17) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

X-en van 60 fps mód, ami olyan, mintha egy másik játékkal játszanál. :) Tükörsima, nincs mindent elhomályosító motion blur, érzékenyebb az irányítás... ég és föld, most már remélem, ez lesz a standard.

A játéknak soha nincs vége.

(#31) Raymond


Raymond
félisten

Egy benchmark eredmeny:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#32) hajbel válasza NGA (#29) üzenetére


hajbel
addikt

Egy XOX áráért kapsz egy gtx 1080/vega 64-et, ami 2x olyan erős, mint a XOX.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#33) vhunor válasza hajbel (#32) üzenetére


vhunor
őstag

Jaja, rádugod a VGA-t egy tápra és máris kész a FH4-képes PC :).

(#34) NGA válasza hajbel (#32) üzenetére


NGA
addikt

Ja, és minden tökéletesen fut, nincs driver és egyéb gond. Max annyi, hogy a jogtiszta win a XOX árának a fele kb. Gondolom linux alatt nincs forza :-)

(#35) hajbel válasza vhunor (#33) üzenetére


hajbel
addikt

VGA-hoz hasonlította, azt feltételezve, hogy gép már van, saját példájából kiindulva.

(#34) NGA: Ha nem regisztrálod a windowst, még a bios sem jön be :D Egyébként jó akciók lehetnek otthon, hogy 90-ért már XOX-et lehet kapni. Ilyen erős a forint? ;]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#36) bulikavagyok válasza dreampage (#30) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak kár, h "ronda" a 4K-hoz képest. Legalábbis nekem. :B Igaz, én max 1,5-ről nézem egy 60"-os tévén.

[ Szerkesztve ]

(#37) noPublicFG válasza NGA (#29) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Igazad van! :R
PC

(#28) Raymond Köszi! Megpróbálom...

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#38) NGA válasza hajbel (#35) üzenetére


NGA
addikt

Miért lenne gép? Az még hozzá jön. Ezért nem értem az egészet. Nekem is volt 200e-es laptopom, vitte az FH3-at HD-ben a 4 gigás videokártyával, 12 giga rammal, i7 procival HD-ben, de a gyerek XO-ja negyedennyiért FHD-ben viszi, és nem melegszik, és nem akad le, fut rendesen. Az biztos, hogy sokkal egyszerűbb és olcsóbb egy konzollal játszani, mint egy vagyonért megvenni egy pc-t, és azon futtatni.

(#39) hajbel válasza NGA (#38) üzenetére


hajbel
addikt

Vagyonért, persze. Ha az általad említett ársávban veszek videokártyát pl. 4K-ra, vagy QHD-re, akkor már egy i3-as cpu is megteszi mellé. XOX mellé minimum kell egy rosszabb noti (bár ezzel a kombóval ugye hátrányban vagy a géppel szemben, ami mindenhol gyorsabb lesz), annyiból pedig már kijön a többi komponens is. 2x teljesítmény (jó, mínusz optimalizáció) és mindehol gyors gép.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#40) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltam én is.
-Igazi Horizon hangulat
-gyönyörű grafika
-jó vezetési élmény

Nagyon tetszik. De akkor se kell. Nem ezt vártam na. :)
Ja és az a McLaren Senna mennyire ronda... :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Kellemes lett, a fordítás tényleg sokszor pontatlan, meg az "ő"-t nem nagyon szereti a betűtípus.

Az optimalizálás sokkal jobb lett, bár egy óra játék után kidobott az asztalra.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#42) NGA válasza hajbel (#39) üzenetére


NGA
addikt

i7 az ajánlott proci. Legalábbis a storeban ezt irja. Ha meg nem kell a 4k, akkor meg bőven elég az xbox one s, az már sokszor 50-ért is van.

(#43) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Nekem i5 8600k és GTX 1070 Ti, mint az álom, stabil 100 FPS 1080p-n, max grafikán, nem fagyott ki, megy, mint a vaj, ki se dobott az asztalra. Nagyon szép és nagyon jó. De csak "játék". A szimeket jobban szeretem.

Igazából naná, hogy ez is ugyanarról szól, mint az eddigi 3 rész, játékélményt nagyon átformáló innovációt nem kapunk, pedig lenne ötletem... (Pl. ha bezúzod a kocsit, annak ára és következménye legyen...)

Nincs tétje a cuccnak, simán összeversenyzel hamar egy csomó járgányt... Plusz túl színes, túl szagos, csilivili show az egész, és sajnos pont ilyen irányba megy, ment a Forza Motorsport 7 is.

Ettől független a tájak, a hangulat lehet eladja majd nekem.

Annak örülök, hogy jó lett a PC-s verzió!

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#44) hajbel válasza NGA (#42) üzenetére


hajbel
addikt

WQHD-n és az felett a processzor terhelése elenyésző. Ha nem kell a 4K akkor meg ugyanúgy ott az olcsóbb PC alternatíva. Ha csak FHD kell, ugyanúgy összeállítható sokkal erősebb konfig XO+olcsó noti árából.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#45) Wesder válasza hajbel (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom te hol néztél 180-ért XOX-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem rossz ez, de mintha a karakterek még a 2-ben is jobban sikerültek volna, elsőre azt hittem, hogy a Sims 4-ben vagyok. Az átvezető animációk meg rondán szaggatnak, gondolom az alatt tölti a pályákat. A játék viszont szépen fut tényleg.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#47) Sylvanas válasza LilProphet90 (#41) üzenetére


Sylvanas
csendes tag

Engem is kidobott jó fél óra után, már azt hittem a vga szarakodik :/

MSI Z370 Tomahawk, i7 8700k @ 4.70GHz, Corsair Vengeance 16GB 3200MHz CL16, Asus TUF RTX 3080 OC, Samsung 970 EVO 500GB, FSP Hyper S 700W, Noctua NH-D15, Coolermaster MasterBox 5, Acer Predator XB271HU IPS

(#48) noPublicFG válasza Raymond (#28) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Sajnos így sem megy. Na mindegy! :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#49) rdt89


rdt89
addikt

Mekkora durranás lett volna, ha a 4 évszakot az elején Vivaldi zenéjével mutatja be a játék. :)

(#50) p3l9uph válasza Carlos Padre (#46) üzenetére


p3l9uph
tag

Nem szaggat az atvezetok alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.