Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sto1911


sto1911
veterán

Tehat, megveszed a jatekot, majd meg kell venned :F min. egy DLC-t, ha a single modot be akarod fejezni? :W Ha ketszer fizetos, akkor remelem csodbe mennek a warez miatt...

[ Szerkesztve ]

(#2) v!ct0y


v!ct0y
veterán

:C Csak így tovább

(#3) Def26


Def26
félisten

Vajon Ingyenes lesz a dlc?

Másik kérdés, ha a játékban direkt bénázok, akkor ultra könnyű drivatart tölt le és akkor én leszek a király? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) rodrigez válasza sto1911 (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Egy szóval sem volt megemlítve, hogy bármit is meg kellene venned. Azt írták ha nem kapcsolódsz LIVE-ra, akkor nem tudod befejezni a karrier módot, de ha meg csatlakozol, akkor csöndben, háttérben letölti a DLC csomagot amire szüksége van a játéknak. Pénzről nem szól a fáma, szóval inkább várjuk meg, hogy is lesz ez pontosan, mert ha ingyenes, akkor nincs itt semmi gond.

(#5) bestyen

Már korábban le volt írva, hogy ingyenesek lesznek a DLC-k.

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a legutóbbi ezzel kapcsolatos hír teljes ellenéte, most ilyen rosszul komunikál a Turn10. Vagy ennyire félre lett valami fordítva?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) tDr1v3r válasza sto1911 (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Biztos ingyenes lesz... legalábbis a többségük, igazi fizetős DLC-nek meg majd jön a Porsche pakk és társai.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) Def26 válasza bestyen (#5) üzenetére


Def26
félisten

És ezt Te biztosra veszed ezek után? Előrendeled, hazaviszed a játékot, és 2 napra rá meg benyögik, hogy mégiscsak fizetni kell érte. Cserébe viszont kapsz ingyen forza 5 avatart. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) rodrigez válasza Def26 (#8) üzenetére


rodrigez
senior tag

Manapság semmin nem szabad meglepődni, ezt megadom, de azért ha veszel tizenezerért egy játékot, az azért elvárható, hogy elejétől a végéig játszhass vele :)

(#10) Def26 válasza rodrigez (#9) üzenetére


Def26
félisten

Látod, hogy 2-3 naponta megy a variálás. :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) sto1911 válasza rodrigez (#4) üzenetére


sto1911
veterán

Nem is jelentettem ki, hogy fizetos lesz, ott egy kerdojeles smiley :) Es sajnos nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy minimalisat is, de fizetni kelljen.

(#12) Spancho


Spancho
őstag

Valami Ubisoft-os úgy is azt mondta ,hogy nem kell befejezés a játékoknak :D
Autókázunk egy kicsit aztán annyi. (én pl a Forza Horizon-t se vittem még végig) szóval annyira nem is nagy gond. Mentem nyertem kaptam karkötőket és annyi ,semmiről nem maradtam le.
Gondolom én lettem volna a király és mindenki ujjongott volna értem :)
A street rod-ba én lettem a király ,és csajom is lett szóval már nem érhet meglepetés autós játékoknál.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13) danih


danih
addikt

Valószínűleg ez a last-minute patchek miatt van így - csak úgy jobb kommunikálni, hogy valójában DLC-ről van szó :)

(#14) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Mintha azt nyilatkozta volna a T10, hogy azért kell ez a letöltős megoldás, mert a lemezek legyártása után is dolgoznak a játékon tovább, így amit addig nem tudtak befejezni, azt lehet majd letölteni utólag. Felesleges ennek ilyen nagy feneket keríteni.

Emelett nyilván fognak jönni havonta a fizetős autócsomagok és gondolom a jelenlegi mikrotranzakciós dolgok is megmaradnak.

Azért remélem ez a kapkodás nem fog látszódni a játék minőségén...

Mondjuk azzal együtt szimpatikusabb lenne, ha nem erőltetnék a premier napi megjelenést és akkor adnák ki, amikor már teljesen készen vannak vele...

[ Szerkesztve ]

(#15) .LnB válasza Hunpriest (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok kerítenek ennek ekkora feneket, akik trollkodni akarnak és a PS4-et majmolják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) trufa12 válasza .LnB (#15) üzenetére


trufa12
addikt

Ps4ps4ps4
:D
de amúgy nem, én személy szerint egyiket sem fogom meg venni, várok még had forrjon ki a dolog ( nem arra hogy olcsóbb legyen mert van olyan érzésem hogy csak drágulni fognak az új konzolok meg jelenés után... )
mert túl olcsó ez a kezdő ár xbox is csak 150 ezer, ps 4 125 ezer... nevetséges ár .

Én pc t fejlesztek ,,, aztán majd 1 szer lesz mind a 2 konzolom .
Mert 1ik oldalt sem pártolom mind a kettőnek meg vannak a szépségei és rondaságai .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#17) gianni85 válasza trufa12 (#16) üzenetére


gianni85
veterán

Igen drágulni fognak. Majd fejlesztik a HW-t, kijönnek a költséghatékonyabb revíziókkal, és drágábban fogják eladni. Na meg, ha csökkennek az eladások, akkor szintén nem árcsökkenéssel fognak reagálni, hanem egy árnöveléssel fognak lendíteni az eladásokon. :) A "csak" 150 és 125 ezer forint és a"nevetséges ár" picit durva kijelentés. Valami kormányhivatalnál dolgozol középvezetői állásban? :)

(#18) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Ezek az álszent megoldások a warez ellen.. :U

halahala

(#19) danikollar


danikollar
őstag

Érdekes, de ez akkor is egy félkész játék.

(#20) Slade92


Slade92
aktív tag

Itt ingyenes dologról van szó emberek!

(#21) xenom0rph válasza Slade92 (#20) üzenetére


xenom0rph
őstag

Mintha a keep/evernote és társai nem freek lennének

halahala

(#22) tDr1v3r válasza xenom0rph (#21) üzenetére


tDr1v3r
veterán

És annak mi köze van a Forza Motorsport 5-höz?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) Crazyman33 válasza Def26 (#3) üzenetére


Crazyman33
senior tag

"ha a játékban direkt bénázok, akkor ultra könnyű drivatart tölt le és akkor én leszek a király?"

Így van Király leszel! Otthon a tévé előtt és a VérPistikék körében...de nem úgy ismertelek, mint aki erre vágyott volna, hehe

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#24) xenom0rph válasza tDr1v3r (#22) üzenetére


xenom0rph
őstag

bocs nem ide :B

[ Szerkesztve ]

halahala

(#25) Def26 válasza Crazyman33 (#23) üzenetére


Def26
félisten

:D csak költői kérdés volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) Crazyman33 válasza Def26 (#25) üzenetére


Crazyman33
senior tag

tudom, azért én utólagos engedelmeddel felhasználom, mert nagyon tetszett! hehe

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#27) Slade92


Slade92
aktív tag

A sok XboxOne-os fikázónak érdemes lenne ezt a cikket elolvasnia!

KATT IDE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.