Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

most nem értem: 2400pontért (ami azért nem 20fillér) megkapom a 6 dlc-t, vagy csak kedvezményt kapok az árukból? mert elég vaskos lenne akkor... kerülne vagy annyiba, mint maga az alapjáték

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Gzolo válasza mephi666 (#1) üzenetére


Gzolo
senior tag

"aki akar 2400 MS pontért cserébe befizethet egy ilyen kedvezmény csomagra, amivel így hozzájut a 6 később megjelenő autócsomag DLC-khez"

szerintem elég egyértelmű, hogy ez a teljes ára a 6 DLC-nek. és ezzel a pakkal olcsóbb, mintha később egyesével vennéd meg.

(#3) mephi666 válasza Gzolo (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Ez 30%-os kedvezményt jelent az összes csomag árából, ráadásul pedig az első, az American Muscle Car Pack már az elején ingyen letölthető."

ezért nem értem... vagyis az összes később megjelenő dlc-ből kedvezmény? :U többértelmű számomra az egész... meg, hogy az első azonnal/ingyen letölthető? akkor a másik 5 nincs is benne? :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Jó lett volna mozgás közben is látni az autókat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Mappa


Mappa
addikt

Ámerikán mászkül .. nagyon csilivili, zsír :C

nem kötelező megadni

(#6) FefeeX válasza mephi666 (#3) üzenetére


FefeeX
veterán

Nincs benne a többi, mert az nem jelenik meg egyből. Azok akkor lesznek benne, mikor megjelennek. Tehát, te fizetsz, mint a katonatiszt, és kapod azokat, amik megjelennek, azonnal, és akkor nem kell fizetned. Vagy egyet-egyet veszel meg, de akkor nem kapsz az egész csomagra 30% kedvezményt, viszont mindent csak akkor fizetsz ki, amikor megjelenik. Így már érthető?

(#7) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Azta micsoda előzetes, nagyon hangulatos, ez a játék komolyan néz ki.

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Shelby GT500 nagy durva vas. Kedvenc classic izomautóm :U

All→M8

(#9) Sirandrish válasza callmeakos (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem a Tolvajtempó címü film óta majdnem mindenkinek..
Azelőtt meg alig alig ismerte valaki.. :U

Lassan kéne egy film Erről a verdáról is..jó lenne ha ezt is megismerné mindenki :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) mephi666 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem világéletemben ez volt a kedvencem: shelby gt350 :B (ugyanebben a színösszeállításban) ...valamiért jobban tetszett az 500asnál

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Sirandrish válasza mephi666 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nincs kifejezett kedvencem mert eléggé komálom azt az időszakot.
Mondjuk egy ilyet sem utasítanék vissza :)

Firebird
68as

69es

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Mappa válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Mappa
addikt

Ha már usa akkor én egy ilyet biztos meghajtanék :U

nem kötelező megadni

(#13) Sirandrish válasza Mappa (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Énisénis :)

Meg eztis :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) FefeeX válasza Sirandrish (#13) üzenetére


FefeeX
veterán

Én meg ezt:

Basszus túl nagy a kép, tettem ki linket is :)

[ Szerkesztve ]

(#15) callmeakos válasza Sirandrish (#9) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én annak ellenére ismerem és szeretem a GT500-ast hogy nem láttam azt a filmet. Kapom is az ívet, hogy a világ egyik legjobb filmjét hagytam ki. Majd bepótoljuk :U

A Pontiac GTO-k, Chargerek, Challangerek mind-mind jó verdák, csak egyszerűen a kutya se figyelt rá, mert ott volt a Mustang.

Azért ő se a gyengusz kategória

All→M8

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah, örülök hogy azért páran vannak itt akik értékelik ezeket a jó kis verdákat :K

noxwill hát azért annyira nem jó film de egyszer mindenképp érdemes megnézni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.