Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

helyes!

(#2) Def26


Def26
félisten

Ez miért olyan nagy újdonság, hogy letölthető tartalmak, bla-bla... ezt ígérték a forza 2 -ben is. Miért mondják azt, hogy "igy szeretnék a játékot életben tartani"? A forza 2 -őt miért nem lehet igy "életben tartani"? :U Ez nekem magas. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) bwoay válasza Def26 (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

a második résznek még a GT5P-vel sem kellett versenyeznie,
egész egyszerűen bedobták a piacra, és siker lett, nem volt vetélytársa
(meg persze kurvajó). Letölthető tartalmak pedig vannak ahhoz is.
A 3-ik résznek helyt kell állnia az 5-ik Gran Turismo mellett,
illetve hát nyilván az a cél, hogy felülkerekedjen.

de én már most röhögök, mert ha kijön még idén, az totál durva lesz,
ha meg csak jövő év elején, akkor meg garantáltal úgy fogják belőni,
hogy megelőzze a GT5-öt. és én még emlékszem a szarkasztikus megjegyzésekre,
hogy mire itt a GT5, addigra lesz Forza3, hát tényleg

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4) Def26 válasza bwoay (#3) üzenetére


Def26
félisten

Vagy a nagy hajrában összecsapják a végét.
Amugy meg szvsz soha nem fognak a két játék között "egységet alkotni" legalábbis a számomra nem. GT az GT a Forza meg Forza, kicsit ugy érzem, hogy a Forza próbál hasonlítani a GT -re de szerintem nem kéne ezt erőltetni. Megvan ennek a maga "feelingje".
Valahogy így voltam ezzel akkor is amikor PS1 -en végigtoltam a Resident Evilt, emlékszem rá pár évre jött a Silent hill vagy mi, nah azzal már nem tudtam játszani, mert olcsó utánzatnak tűnt. Érdekes módon annak ellenére, hogy PS2 -őn a GT -t játszottam végig, most a Forza tűnik az "eredetinek" a GT5 meg a másolatnak. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Peat;) válasza bwoay (#3) üzenetére


Peat;)
veterán

Gran Turismoval nem hinném hogy fel tudná venni a versenyt sikerességben, annak megvan az az előnye hogy jóval többen ismerik a nevét.
Viszonyítási alapom nincs, de forza2 nekem is jó darabnak tűnik, nem is hiszem hogy olyan hű de nagyot előre tudnának lépni, új grafika, részletesebb törés esetleg (inkább tuti hogy gt5-nek fityiszt mutassanak, szerintem jogosan) és vége is. Illetve műszerfalos belső nézet jöhetne még. Meg esetleg változó időjárás. Jó van mégis pár dolog ami még kidolgozható :) Viszont pgr4 meg ilyenekkel nem játszottam, lehet azok már olyan szintet mutatnak amitől nehéz jobbat alkotni, xboxon azért elég sok az autós játék, és most finom voltam szerintem. :)

(#6) Def26 válasza Peat;) (#5) üzenetére


Def26
félisten

PGR4 az nagyon arcade stílusú, és szerintem a Forza 2 szebb is. Ha a 6 éves unokatesómnak a kezébe adom az irányítót, hogy nyomja egy kicsit, akkor végigmegy a pályán a "fal mentén" irányítás nélkül. :DDD

Forza 3 ban egy nagyon durva ütközést modellt tartanák qrva jó ötletnek. Minimum olyat mint a Burnout Paradise -ban. Jah, meg persze elvetni azt a hülyeséget, hogy ha kisodródsz akkor 1-2 másodperc alatt 200km/h -ról leesik a sebesség 30km/h -ra, és ha nekimész a falnak akkor "odaragad a kocsi eleje" és irreálisan kipördülsz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) bwoay válasza Def26 (#4) üzenetére


bwoay
nagyúr

hál' Istennek én nem érzem, hogy a Forza GT akarna lenni.
A Silent Hillt sem tartom hasonlónak a Resident Evilhöz,
max stílusában.

Peat:
nem is feltétlenül a sikeresség a jó mérce :)
Meg PS3-on muszáj nagyon-nagyon fogynia a GT5-nek,
elvégre döbbenetesen szegény a platform, ha az autós játékok felhozatalát nézzük.
Burnout, más tészta, Motorstormot sem sorolnám ide,
DIRT szerintem említésre sem méltó,
ugyanezt meg merném kockáztatni az F1-ről is (de legalább exkluzív),
úgyhogy marad a GRID, ami megintcsak multiplatform,
de egész jó alternatívája a PGR-eknek (bár azok ennál kevésbé árkádok!)

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8) Bocaa


Bocaa
senior tag

Hát én mindkettővel szívesen jáccom!A forza kicsit jobban teccik de a GT karierr módja vhog yjobban teccik :U

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.