Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forras2


forras2
őstag

:U

(#2) #40835072


#40835072
törölt tag

Youtube downloader, ultra avi converted, :R

(#3) Fadam


Fadam
csendes tag

Total Video Converter

Nem csak videót tud hanem sok más egyebet, konvertálásra csak ezt használom. :K

(#4) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

SUPER! (kiadó: eRightsoft) - nálam a legjobb konvertálásra, rengeteg formátumot ismer.

(#5) forras2 válasza Fadam (#3) üzenetére


forras2
őstag

a Total video converter nem jó, iso-t nemtud convertálni :(

(#6) Fadam válasza forras2 (#5) üzenetére


Fadam
csendes tag

De viszont mp3-ból mp4-be tud, vagy egyben kell hogy mindenfélét konvertáljon ami neked kell?

(#7) szablya


szablya
tag

egyelőre :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) veector válasza forras2 (#5) üzenetére


veector
senior tag

Iso-t mds-be cue-be fogsz tudni konvertálni. Az iso lemezképfájl, az számít, hogy azon belül mi van.

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Katt és nézz 1.
Katt és nézz 2.

Milyen program, ami .......?

Az MP3-mat mi értelme MP4-be konvertálni? Nem beszélve az ISO-ról és az AVI-ról... Az MP4 csak egy konténer, ahogy az AVI is... :U

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10) Samus


Samus
addikt

Any Video Converter (AVC). A legegyszerűbb, amit ismerek. Igaz, kézzel kell beállítani pár dolgot (célnál, például felbontást, bitrátát, milyen hangot szeretnél). Igaz, felkínál automatikus sémákat, de azok nem a legjobbak. Gyors (sajnos a többszálas végrehajtást nem nagyon ismeri), és a végeredmény kellemes lesz.

ISO kiterjesztésű filmeket DVD-be. Kössz. Imádom, mikor ilyeneket írnak, és egy ilyen nem egyszerű dolgok akarnak véghezvinni (konvertálás). ISO film egy lemezképfájl (ez fontos szó!). Önmaga a DVD. Leggyorsabbak úgy érsz célt, ha fogsz egy WinRAR-t és kicsomagolod az egészet. A Video_TS mappa tartalmazza a filmet, akárcsak az eredeti lemezen (és minden DVD-n). Ezt már ki lehet írni DVD formátumban.

Neked egyébként DVD ripper program kell. Magic DVD Ripper. De ilyet nem használok. DVD-t kiírni DVD-re és nézni. ISO-t szintén ki lehet írni DVD-re. Rengetek ingyenes program jó rá. Ajánlott az Ashampoo Burning Studio. Van belőle ingyenes. Bocsi, hogy ezt mondom, de hülyebiztos. Mindent kiír, és ha tudod, hogy a lemezt melyik felével lefelé kell a meghajtóba tenni, akkor menni fog a dolog, mert ezt az egyet nem mondja el.

Ajánlom neked (és annak is, aki ISO-t akar konvertálni Video formátumba), ha ennyire nem vagy képben, hogy DVD-vel ne akarj semmit kezdeni. Írd ki, és nézd.

Közben megelőztek. MP3-at MP4-be konvertálni felesleges. Az MP4 lejátszó nem ismeri az MP4 kiterjesztést (ezt így nem is nagyon használják, m4a (audio) és m4v (video) van). MP3-at konvertálni csak lefelé érdemes a kisebb méret miatt, ha valami mobil eszközre kell. A minőség úgysem javítható.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) veector


veector
senior tag

mp3-ból mp4-be :Y :F
Ezzel mi is a célod? Amúgy megoldható, csak mivel az mp4 konténer nem igazán nevezhető konvertálásnak.

Csak nem megelőztek? :D

[ Szerkesztve ]

(#12) forras2


forras2
őstag

Azért szeretnék mp3-at mp4-be konvertálni, mert az utóbbinak kisebb a mérete....
És én aki éjjel nappal zenét hallgat telefonon, nem mindegy, hogy 20 vagy 30 zenét tudok hallgatni....

Igen, az ISO az 1 képfile.... betettem daemon toolsba, és neroval azt az írást választottam, hogy "képfile lemezre írása"
Ki is írta szépen, tök jó, meg minden, meg is van rajt minden, de az asztali dvd lejátszóm nem játsza le....
Ezért szeretném aviba, vagy dvdbe átkonvertálni, mert talán ha úgy írnám ki, akkor vinné a lejátszóm....
Dvd Shrink-el is kiírtam már, de úgy sem megy :(

Köszönöm a sok ajánlatot :R
de ezt azért nyitottam, hogy ha van valami olyan progid, amit úgy érzed, hogy másnak is hasznos lehet, akkor had jöljön :))

(#13) veector válasza forras2 (#12) üzenetére


veector
senior tag

Azért szeretnék mp3-at mp4-be konvertálni, mert az utóbbinak kisebb a mérete....

Nem egészen. Az MP4 egy konténer amibe (kis túlzással) azt raksz, amit akarsz, nem tömörít a hangon. Lehet FLAC/ALAC is benne ami sokszor akkora mint egy mp3.
Amit te akarsz az mp3 tömörítés lesz.

Ezért szeretném aviba, vagy dvdbe átkonvertálni, mert talán ha úgy írnám ki, akkor vinné a lejátszóm....
dvd-be ne nagyon akard. Az lényegében dvd->dvd konverzió ami nem éppen hasznos :D
avi-ba kicsit bonyább, de asszem PowerDVD(?)-vel lehet (nem ingyenes asszem, de lehet van trial)

[ Szerkesztve ]

(#14) zH.


zH.
senior tag

formatfactory. én iphone miatt használom ,de nagyon sok mindent tud a progi. :) full ingyenes.

just be

(#15) Samus válasza forras2 (#12) üzenetére


Samus
addikt

Ha ez a gond, akkor ajánlom 1x vagy 2x-es sebességgel írni (ez állítólag segít, én nem hiszek benne...). A legjobb módszer, ha veszel DVD+R-t (a hangsúly a + szón van) és erre írsz. A könyvtípust (book-type) pedig DVD-ROM-ra állítod írásnál (Neronál alapból ez). Ezt így minden meghajtó gyári DVD-nek (DVD-ROM) fogja felismerni, így talán még a házimozi is vinni fogja.

A telefonba veszel nagyobb memóriakártyát, és kész, ha a telefon 2 GB-t kezel maximum, arra sem 20-30 zene fér. De feltételezem, ha éjjel nappal zenét hallgatsz, nem egy 3000 forintos telefonnal teszed ezt. Ha nem lehet bővíteni, kuka, és újat (direkt zenés telefonok vannak 20k körül már (használtan), és egy olcsóbb MP3 lejátszóval még jobban jársz, bár azzal nem telefonálsz). Ha leveszed a bitrátát, csökken a minőség. 128 kbps is elég necces (1mb/1perc), ez alatt nem érdemes, mert a magasak így is eléggé elvesznek, és tiszta zenénél hallani a háttértorzulást). Igazából MP3 CBR 192 kbps alatt felejtős. Ha kis méret kell, akkor ajánlom a VBR (Változó bitráta) kódolást. 64-192 kbps között. Garantáltan kis méret, a lehetőségekhez képest jó minőség mellett. Rengeteg ingyenes MP3 konverter program létezik, a NERO csomagnak is része egy (Nero Burning ROM -> Extrák->Fájlok kódolása. MP3/MP3PRO. Itt a kódolási minőség mindig legmagasabb legyen, a többivel játszhatsz.)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) forras2 válasza Samus (#15) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm szépen! :R
c905-ön hallgatok zenét, 1 gb-s memkari van benn, de teli van képekkel, videókkal, így zene nem sok fér rá..... ez miatt érdeklődtem ez után!
Köszönöm mégegyszer :R

Ha már itt járunk....
Mi a külömbség a +-os és a --os dvd között? :B

[ Szerkesztve ]

(#17) veector válasza forras2 (#16) üzenetére


veector
senior tag

Az hogy a minuszossal csak a gond van... :DDD
Igazából én se tudom, de rendesen megszenvedtem vele párszor.

[ Szerkesztve ]

(#18) forras2 válasza veector (#17) üzenetére


forras2
őstag

de jó, hogy van itthon 47 db dvdm, de az mind --os :DDD

(#19) Drenadar


Drenadar
veterán

txt-ből lehet csinálni mkv-t? :) de csak hogy vigye a 1080p-t?

omg...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.