Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Stauffenberg válasza Ijk (#42) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na jó, de jel/zaj arányban fogadok, hogy még ez a Samsung NX mini is elveri a GR-t. Ugye kinek mire van szüksége.. Alap érzékenységen nagyon jó, főleg ha tudsz élni azzal, hogy fix az objektíve és szélesebb az átlagnál, de már az ISO 400 is komoly fejtörés neki.

Az meg túlzás, hogy a MILC-ek gyártási ciklusa rövidebb lenne, mint az azonos árkategóriában lévő DSLR-eknek. Nézz már rá, hogy tükrösből 200k alatt milyen időközönként cserélődnek a gépek.

Itt most nem arról van szó, hogy amit Te vagy Én vennénk magunknak csak azok lehetnek jók. Én sem Nikon 1-re sem erre a Samura nem neveznék be. De a Nikon 1-el van tapasztalatom, veszett gyors, igazán élmény használni bármelyik vázat. Faszán össze vannak rakva, fényévekkel jobb működési sebességet produkálnak mint bármelyik kompakt vagy bridge gép.

"Mobiltelefonokat pedig meg sem említem a vitában, mert talán ma a legnagyobb szeméttermelés náluk történik a világon."

Én meg azt látom, hogy gyorsabban fejlődik a mobilos fotózás, mint a MILC+DSLR piac együttvéve. Beleértve a kapcsolt szolgáltatásokat, de maguk a körömpiszoknyi szenzorok és objektívek is akkora minőségi fejlődésen mennek át egységnyi idő alatt, ami őrületes sebesség a klasszikus fotóipar fejlődéséhez képest. Nem becsülném le azt a mérnöki teljesítményt sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.