Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #06658560 válasza Sinesol (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Speciel az öreg által árult késszett kurva jó, pedig nem botlban, hanem kutya sima Rewében vettem 25 euróért vagy öt plusz éve, szóval nem feltétlen gagyi.

#48 AliceWake: Ezt le tudnád fordítani számomra, halandó hímnemű számára is érthető módon?

[ Szerkesztve ]

(#52) AliceWake válasza #16820480 (#50) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szégyenlős vagyok :U :B

(#51) Kopi31415 Persze. Úgy nézek ki tőle, mintha kipihent, kiegyensúlyozott és top fitt lennék. Úgyhogy állatira örülünk, Vincent.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#53) #16820480 válasza AliceWake (#52) üzenetére


#16820480
törölt tag

És ezért szerényen csak az előtte képet osztottad meg velünk :)

(#54) d@minator válasza AliceWake (#52) üzenetére


d@minator
addikt

"mintha kipihent, kiegyensúlyozott és top fitt lennék" - Meddig tart a hatása?
Mi a helyzet a homlokráncokkal? Nekem mindenféle krém eddig csak erősítette. :D

(#55) Graphics válasza AliceWake (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek jó hírek, azt hiszem valami hasonló benevezek, mert az eddigi "férfi" kencek semmit nem értek..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) AliceWake válasza d@minator (#54) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én múlt péntek óta használom naponta kétszer, szerintem elég lenne csak este is, de nagyon jó sminkalap a reggeli maszk. Nap végéig tényleg frissnek látszom, még akkor is, ha véletlenül erősen belenéztünk az estébe ;]
Homlokráncokról nem tudok nyilatkozni, nekem ott pont nincsen, de majd kölcsönadom a barátnőmnek, hogy vizsgálja ki a kérdést :K

Non omnis moriar.

(#57) icemad válasza AliceWake (#48) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Esküszöm rábeszéltél. Asszonykámnak rendelek egyet.

Remélem lesz még ilyen cikk. A magamfajta férfiembernek jól jönnek az ötletek karácsonyra... :R

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#58) iiglo


iiglo
tag

bárium-tritanát, nagyon nagyon tudományos, kár hogy ilyen nincs bébi ;) -r, esetleg ez olyan mint a 4D-s szempilla, csak tudományos - diplomás mester kozmetikusok érthetik?

(#59) AliceWake válasza iiglo (#58) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jézusom, egy elgépelés :Y :U Köszi, bébi, de legközelebb karaktergyilkosság-kísérlet nélkül is szólhatsz ;)

Non omnis moriar.

(#60) Graphics válasza iiglo (#58) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van baj....

. Az ilyet privátban jelezd a cikkírónak. Igaz 2005-ben regisztráltál, tehát ezt már magadtól is tudnod kellene. Ugye?

Ne így akarj maradandód alkotni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) csongi válasza AliceWake (#48) üzenetére


csongi
veterán

Egy honap mulva kuldesz egy aktualis tapasztalatot?
Kivancsi vagyok,a szervezet onbeallito mechanizmusa felul irja e vagy milyen szinten alkalmazkodik ehhez az allapothoz.
Ha mukodik beprobalom, Hatha a 40 utanni Barazdakkal is elbanik. :D.
Koszi a tesztet!

[ Szerkesztve ]

(#62) #80439296 válasza AliceWake (#59) üzenetére


#80439296
törölt tag

Hagyd, csak fel akar csípni - vagy be akar porozni? ;]
Méhecskének képzeli magát, pedig csak egy lódarázs... :N

Ú, béjbi, béjbi... Ged áp on disz.

(#64) Sinesol válasza Graphics (#34) üzenetére


Sinesol
veterán

Most ez komoly? Feltételeztem, hogy nem kell ezt külön kifejteni, de lehet túlértékeltem a mai átlagos értelmi képességeket...

[ Szerkesztve ]

(#65) iiglo válasza AliceWake (#59) üzenetére


iiglo
tag

Te építessz itt technomán beautybitch hibrid karaktert egy mobiltech oldalon, én csak elhittem ;) no offense csak erőőőltetett ez az egész és ez tré, bocs...

[ Szerkesztve ]

(#66) DjFlanker válasza iiglo (#65) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Ha ismernéd személyesen, ez a hülyeség fel se merülne benned. Kevés hitelesebb arcot ismerek nála. És bitch részében meg még jobban tévedsz. A beauty stimmel.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#67) iiglo válasza DjFlanker (#66) üzenetére


iiglo
tag

Nem kell szó szerint érteni... ez csak egy vélemény, mindegy...

(#68) MaCS_70 válasza iiglo (#67) üzenetére


MaCS_70
félisten

Egy véleményt is meg lehet kulturáltan, ízléssel fogalmazni. Legalább megpróbálni érdemes lenne.

Amúgy meg én is megerősítem, hogy rettenetesen mellélőttél, ami legalábbis arra enged következtetni, hogy nem igazán van fogalmad arról, hogy AliceWake milyen cikkeket írt eddig.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#69) Graphics válasza iiglo (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Atestél a ló túloldalára azzal, hogy sértegeted... Ez parasztság..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#70) csongi válasza iiglo (#67) üzenetére


csongi
veterán

Szerintem jo lesz,ha megbaratkozol a gondolattal.
A Mobilos vilaghoz fog csatlakozni a smart vilaga is. Mar ha eddig nem volt eszreveheto.
Lesz kaka analizer, hajregenaralo, stb.
Jonnek ezek a tesztek is, egyre jobban okositunk mindent.
Jelen esetben egy kozmetikai cucc lett tesztelve. Gondooom a bluetooh kapcsolat rendben volt, az alkalamazas mukodik.
A teremek pedig azert keszult, hogy azt nyujtsa amit Alice bemutatott.
Ez is egy okos kutyu. Ha nem erdekel lepni kell tovabb.

(#71) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Ha lesz esetleg telefonról vezérelhető bluetoothos menetmetsző víz- és gázcsőhöz, akkor arról is írjatok légyszi!
Elvégre azt is a hardware store-ból tudjuk beszerezni.
Most komolyan: sokminden belefér nálam a műszaki ketyerék körébe, ami érdekel (bár elsősorban pc, tv, av, mobiltelefon miatt olvasom a lapcsaládot) de a szépségápolás már inkább a femina vagy nlcafe oldalakra illik szerintem.
Volt már szavazás arról, hogy az olvasók hány százaléka fiú/lány?
Esetleg arról, hogy a szépségápolás témakör az olvasók hány százalékát érdekelné?

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#72) T. I. válasza AliceWake (#52) üzenetére


T. I.
senior tag

Inkább "szégyellős", de emiatt nem kell szégyenkezned. 😉
Az after képek pedig, felteszem, jönni fognak a tartós használattal együtt, a soron következő mobil szelfikamerájának tesztjében.

[ Szerkesztve ]

(#73) Graphics válasza eszgabor (#71) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Arról se nyitnak szavazást, ki hülye és ki nem... :) Persze ugye ez is önbevallas alapján lenne jó...

Tartalom készül, ami érdekel el kell olvasni, ami nem, tovább kell görgetni.

Műszaki cikkek? Igen

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74) #80439296 válasza T. I. (#72) üzenetére


#80439296
törölt tag

Hja, azok jönnek, csak Bogról...
Egészségedre... :(((

(#75) T. I. válasza #80439296 (#74) üzenetére


T. I.
senior tag

Én úgy vettem ki, Brigitta ezzel a kütyüvel felettébb elégedett, és bízom benne, hogy rákap ezután a tesztek körében a szelfire... természetesen elsődlegesen a technika bemutatása érdekében. Másodlagosan a többségi férfi olvasók kedvéért. 😉

[ Szerkesztve ]

(#76) d@minator válasza AliceWake (#56) üzenetére


d@minator
addikt

Jó. :) Bár a homlokráncon csak a feltöltés segít szerintem...vagy a kevesebb cigi. :D

(#77) mjani1172


mjani1172
addikt

Lehet én is veszek egyet az asszonynak, örülök, hogy van ilyen cikk is (persze módjával) így legalább tudok valahonnan ihletet meríteni. Egyébként saját kútfőből nem menne.

[ Szerkesztve ]

(#78) kelly416 válasza eszgabor (#71) üzenetére


kelly416
veterán

Lépj túl rajta és ne olvasd el. Ennyi. Nem kell szavaztatni, mert minek? Én 36+ férfi létemre elolvastam, mert gyanúsan meglepem a feleségemet egy ilyennel, ha már a gyerekek, a munka, a konyha, a bevásárlás, a kertrendezés, viráglocsolás és egyéb apróságok, amiket mindig kitalál magának, annyira betöltik az idejét, hogy nincs lehetősége túl sokszor kozmetikushoz sem menni.
Ha Neked nem kell ilyen cikk, mert a menetmetszők és menetek között nem látod már az asszonyon a ráncokat (ha van egyáltalán asszony, mert ránca most vagy később biztos lesz), akkor sem ártana fejben tartani az ilyen ajándéklehetőségeket, mert nekem is úgy szép a feleségem, ahogy reggel a párna összegyűrte, de nem az én szememmel látja magát, hanem a sajátjával, és Neki zavaróak a ráncocskák.

(#79) GreatL


GreatL
őstag

Köszi a tesztet! Jó és informatív.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#80) morcogi válasza kelly416 (#78) üzenetére


morcogi
csendes tag

"nekem is úgy szép a feleségem, ahogy reggel a párna összegyűrte"

teljesen off, de ez a megfogalmazas nagyon kedves es talalo :)

Hogy kicsit temaba is vagjak, kivancsi lennek, az en parom mikor jutna el oda, hogy vegyen nekem egy ilyet (leginkabb az ara miatt) :DDD

(#81) mAtech


mAtech
aktív tag

"...ajándékötletnek sem utolsó, főleg hölgyeknek részére."
Itt vagy az egyik vagy a másik lesz a jó megfogalmazás :R

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#82) #80439296 válasza mAtech (#81) üzenetére


#80439296
törölt tag

Saját magát is meglepheti, nem hibás a megfogalmazás...

(#83) icemad válasza kelly416 (#78) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+1
:K

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84) atike válasza eszgabor (#71) üzenetére


atike
nagyúr

....mivel téged nem érdekel, így ne is legyen. Milyen igaz. :U

(#85) mAtech válasza #80439296 (#82) üzenetére


mAtech
aktív tag

Az igaz, de akkor "hölgyek részére". Na mind1.
De már javítva vagyon :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#86) #80439296 válasza mAtech (#85) üzenetére


#80439296
törölt tag

Hja, hogy a ragzással lenni Önnek magába probléma lenni. :C :R

(#87) sergibrian


sergibrian
csendes tag

Nagyon köszi a tesztet, feleségem már nyúzza is...
Csak egy kérdés (bocsi): írtad, hogy a kozmetikusoddal kevertetsz kontaktgélt. Azt hogy tervezed használni vele? Csak fel az arcra, aztán rá a kütyüvel? Vagy felviszed valami hordozóra (sminkvatta, stb.)?

Előre is köszi!

In God We Trust. Others pay cash...

(#88) AliceWake válasza sergibrian (#87) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Csak simán arcra, aztán rá a kütyüvel :K

Non omnis moriar.

(#89) Bazsi84 válasza AliceWake (#88) üzenetére


Bazsi84
tag

Szia Alice! Tudom,nagyon régi a teszt,de így egy év után is ugyanolyan pozitív a véleményed? Vagy esetleg már mast használsz? Előre is köszi

(#90) AliceWake válasza Bazsi84 (#89) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Abszolút pozitív :K Hetente kétszer használom, édesanyám is és a mai napig megdöbbentő, hogy milyen látványos rövidtávú hatásai vannak, illetve hosszútávon magamon is látom az eredményt, de anyukám hitelesebb referencia az 57 évével. Ő dekoltázsra is használja és határozottan nekem is ezt javasolja. 30 fölött már sokat segít az állagmegóvásban ;]

Non omnis moriar.

(#91) justmemory


justmemory
senior tag

Sziasztok!

Elsősorban AliceWake-et kérdezném, de bárki más is nyugodtan érezze magáénak a kérdést... :)
Alice, a tesztben azt írtad, hogy más hidrogéllel is jól működik. A kérdésem csak annyi, hogy ilyenkor mire viszed föl a gélt...? Mert ugye a "gyári" foreo-s a kis tasakban már egy átitatott kis párnácskán van, aminek gondolom a vastagsága sem mindegy, hogy a kis leszorító gyűrűvel normálisan rá lehessen tenni a cuccra. Kezdő készletnek berendeltem az eszköz mellé 1 havi adagot (napi használat, nappali és éjszakai - duplán használva 1 lapot) a páromnak (nappali és éjszakai), de nem lenne baj, ha nem kellene örökké rendelgetni, plusz esetleg akkor mással is tudna kísérletezni...
Köszi!

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#92) Bazsi84 válasza justmemory (#91) üzenetére


Bazsi84
tag

Nem vagyok felhasznalo,de Parom keszuleket elnezve ha scannelted a kodot,mindegy neki milyen vattapamacsrol dolgozik.Sztem ha osszefogsz 2-3 arctisztito vattakorongot es atitatod,ugyanolyan.egy probat meger.bar sztem az sem dragabb,ha veszel egy nagyobb csomagot ebayen.En is anno ezt tettem,heti 2x hasznalja,2 fajta krem van,tehat igy egy doboz eleg mondjuk majdnem 2 honapig.6doboz volt vmi 19000 ft kb , 3166/ doboz

(#93) justmemory válasza Bazsi84 (#92) üzenetére


justmemory
senior tag

Köszönöm a tippet; igen egyszerűbb pakkot rendelni, ezt teszem/tesszük azóta :R :)

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#94) AliceWake válasza justmemory (#93) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Bocsánat, most vettem észre a kérdést!

Én csak úgy simán az arcomra kenem a trutyit, nem teszek semmit a készülékre.
Nekem egy tasak maszk legalább két alkalomra elég (a Youth Junkie háromra is), először elhasználom rendeltetésszerűen, utána pedig csak a szottyot kenem az arcomra és csak simán rámegyek az UFO-val.

Non omnis moriar.

(#95) justmemory válasza AliceWake (#94) üzenetére


justmemory
senior tag

Semmi gond, köszönöm, továbbítom az infót :R

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.