Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jbush


jbush
tag

Hát ez kész. A ph! lapcsalád oldalain nem gyakran olvasok olyan cikket, amelyben a szakkifejezéseket nem értem meg, de ez most ilyen volt.
Ha ez tényleg ennyire hatásos, lehet, meglepem egy ilyennel Barátnőmet - úgyis folyton arra panaszkodik, hogy az arcbőre nem szép (ami persze nem igaz).
...azért a szemléltetés kedvéért jó lenne pár valós előtte-utána kép :DD

(#2) Sinesol


Sinesol
veterán

Tisztára mintha egy TOP Shop adás szövegét olvastam volna, talán csak nem ők fizették a cikket? :D

Minden nagyon hihetetlen, meg elképesztő, meg high tech, meg exkluziv....vicc, hogy hova jut az oldal.

Még ő is elképedt, hogy milyen jó ez az eszköz: ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) total90


total90
veterán

Én ezt Boggal teszteltettem volna ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) AliceWake válasza Sinesol (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ezt most komolyan, miért kell? Elképzelhetetlen, hogy valami tényleg jó, hovatovább véletlenül pont azt csinálja, amiért elvileg pénzt kérnek :U ?

Non omnis moriar.

(#5) Fred23 válasza total90 (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe. "Ezek közül most egy UFO mini nevű okos maszk kezelést próbáltunk ki. Bone123, szentkuti11, meg Bog próbált, AliceWake pedig megírta. :D

(#6) atike


atike
nagyúr

Fájdalmatlan? :D

...csak ne lenne ennyire drága... :( Ajándék lenne egyből... :)

[ Szerkesztve ]

(#7) papelado


papelado
aktív tag

Én majd kipróbálom a rezgését ,hogy jól feltöltsön kollagénnel... ;]

Drágaszágom....

(#8) Sinesol válasza AliceWake (#4) üzenetére


Sinesol
veterán

Akár elképzelhető, hogy működik is, viszont szerintem kevés az esélye, hogy olyan mesebeli a készülék, mint amilyennek leirtad. :N

(#9) vicze válasza Sinesol (#2) üzenetére


vicze
félisten

Én az árát látva vágtam ezt a képet. :P

(#10) AliceWake válasza Sinesol (#8) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Konkrétan ezért járunk kozmetikushoz, hogy ezt a hatást kapjuk. Az a was ist das, hogy ez most megy otthon is, folytatólagosan, pontosan 90 másodperc alatt, körülbelül 9 középárkategóriás kezelés áráért.

20 perc relaxmasszázst nyilván nem pótol, úgyhogy Dóri nem veszíti el a munkáját, de az optimális hatóanyagfelszívódás és hasznosulás garantált, aminek tényleg látványos eredménye van. Már csak a hatékony hidratálás is csodákat tesz. Pláne, ha életvitelszerűen véletlenül hajnalig háborúzol online ;]

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#11) Cucuska2 válasza AliceWake (#4) üzenetére


Cucuska2
őstag

A férfiak általában nem tudják, hogy mennyibe kerül az arcápolás.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12) AliceWake válasza Cucuska2 (#11) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Na, ha még csak ennyibe kerülne, ugye :U Aztán én még kimondottan szerény is vagyok, lassan minden egyes négyzetcentinkre van valami külon cucc. De ez az ultrahangos holmi szimplán shut up and take my money. Rendeltem is egy Luna play plust, meg egy konténer éjszakai maszkot.

Non omnis moriar.

(#13) vicze válasza AliceWake (#12) üzenetére


vicze
félisten

"Luna play plus"

Ez most bármi lehet. ;]

(#14) AliceWake válasza vicze (#13) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

De nem az :P

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#15) #16820480 válasza Cucuska2 (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

A nők pedig általában nem tudják a kütyük árát. És ez a békesség érdekében így van a legnagyobb rendben :D

(#16) iiglo


iiglo
tag

Most ezt melyik oldalon olvasom, a mobilarenán? Van mobilapp a mekihez is, az is ízlik? Tudni akarom! Bakker, uborkaszezon van...

(#17) #80439296 válasza iiglo (#16) üzenetére


#80439296
törölt tag

Te csak maradj a fokhagyma füzérednél... :DDD

(#18) noisia


noisia
aktív tag

Ez amúgy nagyon jól hangzik.
A cikk olvasása közben gondolkodtam is, hogy na basszus ha ez vagy 15-20 körül van,
akkor tuti rendelek egy ilyet a csajomnak.
De 57 ezer az így kimondva engem eltántorított. És ez csak az olcsóbb verzió.
Oké, hogy ha a végén összeadom, akkor lehet, hogy jobban megéri, de na ... :)

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#19) iiglo válasza #80439296 (#17) üzenetére


iiglo
tag

nincs olyanom

(#20) kormoskandur


kormoskandur
tag

mi lesz legközelebb, appról vezérelhető vibrátor?

(#21) icemad válasza noisia (#18) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Várj 2 hónapot és rendeld meg aliról tizedannyiért... :)
Ha olcsóbb lenne én is vennék egyet ajándékba a feleségemnek. Bőven megérdemelné, amennyit gürizik értem meg a gyerekekért.

Cikkhez: Egyébként mennyi kezelés után van látható eredmény?

(#22) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Nem értem a "felháborodást", tökre elfér itt ez a teszt

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#23) icemad válasza kormoskandur (#20) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

(#24) Graphics válasza kormoskandur (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De fura igenyeid vannak...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szimpatikus eszköz, lehet utanaolvasok mélyebben.

Azért 30 felett az idő is máshogy pörög.

Jó, hogy ilyen eszközök is helyet kapnak a tesztelt termékek között

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) AliceWake válasza icemad (#21) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én két kezelés után már revideáltam az álláspontom, pedig nevettünk nagyon a srácokkal. Nem az ultrahang technológiát vitattam, hanem a konkrét eszköz hatékonyságát. De egy nappali és egy esti után hamar csendben maradtam.

Non omnis moriar.

(#27) tntmax


tntmax
aktív tag

Ez kell a fogyasztói zombitársadalomnak. :-)

Kencefice Non Plus Ultra Master Edition, now with RGB lightning!

Magánvélemény (elsősorban hölgyeknek és elnézést az alpári megfogalmazásért):
- Nem az a fontos hogy meg akar-e dugni, hanem hogy akar-e melletted ébredni. Ezen a smink nem segít.

(#28) Graphics válasza tntmax (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk erről a termékről véleményt alkotni kipróbálás nélkül elég nehéz.

Egyelőre tapasztalata a tesztelőnek van

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) moleculez


moleculez
veterán

Nem értem a hitetlen kommenteket... Alice volt olyan kedves, kipróbálta, megosztotta a tapasztalatait(! Nem a feltételezéseit!) Ok telóknál néha vitatható egy plecsni, egy végszó, ha ez egy napelemes bányászlámpának megfelelő kategóriás termék lenne, arról is tudnánk.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30) MaCS_70 válasza tntmax (#27) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nyilván kedveled az ápolatlanságot, úgyhogy Számodra tényleg értelmetlen az ilyen tesztek olvasása.

Pedig, ami azt illeti, a cikk teljesen hiteles (mikor nem volt az Alice bármely cikke?), amit egy diplomás kozmetikus ismerősöm is megerősített.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#31) Sinesol válasza MaCS_70 (#30) üzenetére


Sinesol
veterán

Diplomás kozmetikus? Mik vannak manapság...
Egyébként nem tudom ki köze az ápoltságnak az ilyen tesztekhez, ha már itt tartunk...

[ Szerkesztve ]

(#32) -Skylake- válasza Sinesol (#31) üzenetére


-Skylake-
addikt

Eleg sok.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#33) Sinesol válasza -Skylake- (#32) üzenetére


Sinesol
veterán

Szóval ettől lesz ápolt az ember, ha ilyesmit használ, enélkül egy suttyó, megyek veszem is azonnal. ;]
Vagy sajnáljalak, mert azt hiszed ettől leszel ápolt?

Persze megvan ennek is a helye, nem azt mondom hogy felesleges, sőt biztosan jó is, de valami gond lehet nálad, ha azt hiszed ez kell az ápoltsághoz. Mivel az inkább fejben kezdődik...

[ Szerkesztve ]

(#34) Graphics válasza Sinesol (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fejben kezdődik az ápoltság? :D Elég csak arra gondolni, hogy szép vagyok, és nem ráncos, és kész is?

Holnaptól kezdem akkor az első ápoltság kúrát ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

...és mi jöhet még...

Vegyétek,vigyétek!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#36) Simba86


Simba86
senior tag

Ha Bog vagy Bone tesztelte volna, akkor lett volna igazán nagy a baj... :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#37) milkabrams


milkabrams
őstag

Szóval, ha ronda létemre veszek egy ilyent lehetséges, hogy a jövőben nem csak leköpni akarnak a lányok?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#38) Samott


Samott
addikt

Idovel lesz ezoteria is? Josda mobilapp teszt? :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#39) collecting


collecting
tag

Nagyon jó teszt, több ilyet, végre valami “különlegesség” is helyet kapott a MA-n.

(#40) sefan67 válasza Sinesol (#33) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hagyd rá, ezekkel az emberekkel már réééégesrég elhitették, hogy ha nem használsz ilyen olyan terméket akkor igénytelen és szánalmas vagy.

Alapvetően ez úgy működik hogy pl. egy plázában a bejárat melletti sminkpulban a sminkes-p*csák / "diplomás kozmetikusok" / ledegradálják az önbecsülésüket hogy miért nem sminkelnek / miért ilyen olcsó sminket használsz, stb.

Ez a kijelentés annyira gyengepontja ill. megbántja a nőket hogy egyből lefagynak, vagy napokig ezen kattognak.

De természetesen a termék megvásárlásával az igénytelenség eltűnik és az önbecsülés helyreállítható.

Éljen a modern buta társadalom. De hát kivagyokén' hogy elítéljek másokat azért hogy mit vesznek :)

[ Szerkesztve ]

(#41) -Skylake- válasza sefan67 (#40) üzenetére


-Skylake-
addikt

Majd ha sikerul fejben osszerakni, hogy mi a kulonbseg a smink es az arcapolas kozott, utana majd lehetseges, hogy tudunk erdemi vitat folytatni. Addig meg csak gondolkodj. Egyebkent himnemu vagyok, akar hiszed akar nem, nem sminkelem magamat. Az apoltsag pedig nem ott kezdodik, hogy heti 1szer elmesz furdeni, ott kezdodik, hogy eszreveszed es megerted azt, hogy mi az amivel gond van es megprobalod megoldani. Nekem peldaul kimondottan zsiros arcborom van, ezert en mondjuk reggel-este arctisztito tonikkal tisztitom az arcom, mert egyszeruen az hogy megmosom nem eleg. Apamnak meg ellentet, neki olyan szaraz a bore hogy gyakorlatilag az ev 365 napjan hamlik. O meg olyan kremet hasznal ami hidratalja a bort, nem szaritja (mint en). Attol, hogy azt gondolod hogy eleg 1 tusfurdo mindenre es az a tusfurdo is eleg 2 honapig, attol ez meg nem feltetlenul van igy. Szoval szumma , vagy minden egyes ember aki ide irt olyan kibaszott szerencses, hogy tokeletes testtel szuletett, vagy meg odaig sem jutott el az "apoltsag" kerdeseben, hogy egyaltalan felfogja, hogy milyen problemak vannak a borevel/hajaval/fogaval/kislabujjaval. En a masodikra teszem a tippemet.

"Hagyd rá, ezekkel az emberekkel már réééégesrég elhitették, hogy ha nem használsz ilyen olyan terméket akkor igénytelen és szánalmas vagy."

Erre meg csak annyit, hogy szerintem te sem mondod hogy jujj de szep ez a no, ha mondjuk tele van az arca pattanassal, ragyaval. Azert latsz keves not aki tele van pattanassal es tarsaival, mert foglalkozik az arcborevel. Lehetseges, hogy te/ti elhiszitek hogy hat ti bizony ferfiak vagytok kemenyen es ebbol adodoan szartok az ilyem dolgokra mert hat ferfiak vagytok, de ha valaki, hat a no biztosan levagja, ha problemas a borod te pedig nem foglalkozol vele es igen, ezt o igenytelensegnek fogja titulalni. Es igaza is lesz.

"miért ilyen olcsó sminket használsz, stb."

Az olcso sminkkel nem az a gond, hogy a diplomas kozmetikus a legnagyobb Chanel reszvenyes es keves volt az eves osztalek, hanem az hogy szetrakja a bort. Azert mondja, hogy ne hasznald, mert rovidtavon olcsobb, hoszabb tavon dragabb, mint a draga sminktermekek. Nem olyan bonyolult osszefuggesek ezek amugy.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#42) morcogi


morcogi
csendes tag

Alapvetoen erdekes teszt volt, de azon kivul, hogy "szerintem mukodik" nem nagyon jott at, hogy konkretan mi mukodik :) erezhetoen feszesebb lett az arcbor? masok is erzekeltek a kulonbseget? hirtelen letagadhattal 5 evet? lehet volt a cikkben ilyen, es csak feluletesen olvastam at, akkor viszont valaki iranyitson mar el a helyes oldal/bekezdes kombinaciohoz :)

(#43) -Skylake- válasza morcogi (#42) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Hidratál, feszesít, kisimítja az apróbb és feltölti a mélyebb ráncokat, a különböző hullámhosszú fényterápia pedig gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő és anyagcserefokozó."

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#44) Graphics válasza milkabrams (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, erre nincs esély.

Sehol nem írtak ilyet a tesztben. Rosszul tartod.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) aerosmith


aerosmith
őstag

Köszi a tesztet!
Szemek alatti karikákkal, táskákkal, puffadással tud valamit kezdeni?

(#46) morcogi válasza -Skylake- (#43) üzenetére


morcogi
csendes tag

Koszi, igy mar ertem. Nekem ez csak altalanos leirasnak hangzott, nem pedig szemelyes tapasztalatnak.

(#47) aerosmith válasza kormoskandur (#20) üzenetére


aerosmith
őstag

Ha tudnád már mik vannak!
Bluetoothos nunierősítő és vibrátor már rég nem újdonság. :C

Erősítő

Rezgő

[ Szerkesztve ]

(#48) AliceWake válasza morcogi (#46) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem nagyon bejött a kence is, főleg az éjszakai, azt fogom majd használni, illetve a kozmetikusom kever kontaktgélt, amit ő szokott alkalmazni, ha megyek hozzá.

Az első kezelés után semmi különös nem volt, csak nagyon kellemes, hidratált és friss érzés, a bőrfelszín látványosan matt és egységes, nem zsírosodott, pedig akkor még kánikula volt, nem érzetem szükségét napközben megmosni és újra bekrémezni. Az estit másnap próbáltam ki, na az ütött. Úgy keltem fel, mint akit kivasaltak, az apró, dehidrációból fakadó ráncocskák teljesen eltűntek, illetve alig látszott az a tipikus mosolygós barázda. (Nálam az hangsúlyos, mert rágom a számat :/)

Összességében olyan mintha kicsit megemelkedett volna az arcom, teltebb, feszesebb, hidratált, egységes és sima. A kisebb ráncok, amúgy nem gáz, de harminc fölött azért már nem olyan, teljesen eltűntek, a strukturális és mimikai ráncok pedig durván elhalványultak és egyre jobb az összkép. Tisztára, mint mondjuk 7 éve. Én baromi boldog vagyok tőle. Fotóktól szoktam sokkot kapni, ne tessék nevetni, ezen látszik, hogy mitől esnek kétségbe a nők 25 után :D Na, ezek most sehol sincsenek :C
Édesanyám (55+) szintén nagyon elégedett, többen meg is jegyezték, valahogy olyan jól néz ki, kipihentnek tűnik, pedig aztán mindent csinál, csak nem pihen.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#49) morcogi válasza AliceWake (#48) üzenetére


morcogi
csendes tag

Tok jo, szerintem ez boven elfert volna a cikk vegen is, mint szemelyes tapasztalat vagy ilyesmi :) foleg az "ezek eltuntek" kep :C

(#50) #16820480 válasza AliceWake (#48) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk simán tehetnél be a cikkbe is ilyen előtte-utána képet :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.