Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Úgy érzem ez jóra sikeredett, de még hátra van az idő próbája is, mint minden multiplayer játéknál. Ha nyáron is lesz aktív player base, akkor szerintem én akkor fogok beruházni rá.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Zedz


Zedz
addikt

élvonalbeli grafika és animációk;

Ultrára húzva gyakran csak nézelődök, mert tényleg kiemelkedően szép lett a játék. :K

(#3) myckey


myckey
veterán

Az igaz, hogy a Single része, nem sok vizet zavar, de nem teljesen jellegtelen, ahogy értékelted.

Lehet multira felszerelést szerezni, ez pedig nem olyan rossz dolog. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Zedz válasza myckey (#3) üzenetére


Zedz
addikt

Igaz, jó pár dolgot ad a single rész. :K
+ némi gyakorlatot is az "art of battle" rendszerhez.

(#5) myckey válasza Zedz (#4) üzenetére


myckey
veterán

Pláne legnehezebb fokozaton. :D

De inkább a "cuccos" a lényeg, amit ki lehet nyerni.
Ezért nem teljesen érdemtelen, azt is megcsinálni. :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) VGNGR


VGNGR
senior tag

30 percet néztem belőle twitchen. Ez most kimarad nekem... :N

(#7) szami777


szami777
addikt

A béta alatt rájöttem, ez nem az én stílusom, viszont a játék eléggé kidolgozott és már a béta is gyönyörűen nézett ki, az optimalizáltság sem volt rossz.

Ubi előtt le viszont a kalappal, hogy az előző pár év aljas húzásai után tényleg próbálnak egyedi játékokat is csinálni, mint ez, vagy pl a siege. :R
Remélem, mostmár véglegesen összekapják magukat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8) Fred23 válasza szami777 (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egyáltalán nem érdekelt ez a játék, de most, a teszt hatására megnéztem ezt a videót, és vannak benne dolgok, amik vonzanak; mégis, úgy vagyok vele én is, hogy összességében "ez nem az én stílusom".

(#9) laceszgamer válasza Zedz (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nálam még mindig az AC Syndicate marad első helyen ami ezt az engine-t használja, az valahogy sokkal szebb összhatást ad, ellenben optimalizálásban ez sokkal jobban sikerült. Én csak a bétát próbáltam, de akkor a rendes kiadás csak nem lesz rosszabb ilyen tekintetben. :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Goldberg03


Goldberg03
tag

:R

(#12) hommeros


hommeros
őstag

Jó lett a teszt! Egyetértek. Viszont PC-n mintha nem mindig azt csinálta volna a karakterem, mint amit én szerettem volna. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Le a kalappal az Ubi előtt, hogy több fronton is támad, a WD2 is egészen meglepett hogy mennyire szép és használható a világ, DE amennyivel szebb a grafika, annyival gyengébb a tartalom.

Szerintem ha az erőforrásokat 1-2 nagy címre koncentrálták volna, a GTA-nak is a nyomába érhettek volna.

De lehet, hogy ez a jó irány, keresik az új utakat... Nem féltem őket, Splinter Cell, Far Cry (Primal b@sz.tt nagy volt), Division bizonyította, hogy van helyük a piacon.

A GR Wild lands komoly vízválasztó lesz, ha bugosan adják ki megy a süllyesztőbe mint a Mafia 3 egész 1/3.

(#15) laceszgamer válasza Rodi 4.80 (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Division nem az eltt aminek lennie kellett volna, a koncepció igazán jó volt, csak a hozzáállásuk miatt jutott oda az a játék ahova.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hát én továbbra sem lettem meggyőzve, hogy ez kell nekem, majd talán pár év múlva egy jó nagy akcióban.

(#17) Dealer95 válasza laceszgamer (#15) üzenetére


Dealer95
őstag

Pedig 1-2 ismerős nagyon dicséri a Divisiont.

(#18) csongi


csongi
veterán

Uborkanak a latvannyal nem volt gondja igazabol
sosem. De megint nem tudtak szintet lepni szerver szinten. Ismet sikerult. 6honap es ures szerverek lesznek, pedig ideje lenne mar ezen javitani. FC3 nal elment az osszes Uborka multitol a kedvem.

laceszgamer: Tobb volt az igeret, mint amit sikerult megvalositani. :). Bugyuta lett a jatek szamomra, a varosba a hazak helyett olcsobb lett volna, keriteseket rajzolni, pont annyi funkciojai vannak az epuletekenek :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Zedz válasza csongi (#18) üzenetére


Zedz
addikt

Fun fact, hogyha jól tudom akkor itt nincsenek dedikált szerverek, hanem p2p mennek a meccsek. :DDD

(#20) davidsone válasza SH4D0W2011 (#16) üzenetére


davidsone
addikt

Valahogy nekem sem jön be pedig egyben van...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) gianni85


gianni85
veterán

nekem egyre jobban tetszik, minél több videót nézek róla

(#22) Griff55


Griff55
senior tag

Bétát próbáltam de nagyon nem fekszik nekem ez az irányítás.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#23) csongi válasza Zedz (#19) üzenetére


csongi
veterán

Ettől sem lett jobb :) És ha így sem jobb akkor valamit csak nem tudnak még mindig megoldani. Leginkább azt, hogy rendesen futtatható multiplayer játékuk legyen. Nah nem mintha többiek csodákat művelnének, de ez ubinál lényegesen jobbak, hálózati megoldástól függetlenül.

(#24) oriic válasza Zedz (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan.

Live-Die-Respawn

(#25) vegitossj7 válasza Zedz (#19) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ez egy picit bonyolultabb, de egyedi hálózati rendszere van, nem tömény p2p. Siege-nek jönnek a dedikált szerók, leak szerint Divisionhöz is(lehet nem, ezek hetente változtatják a prioritásukat), akkor itt sem ártana idővel.

Amúgy spéci ingame patchrendszerük van, ami játékon belül patchel, nem kell hozzá kliens patch certification elvileg.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#27) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Néztem róla rengeteg videót, de még mindig ott tartok, hogy ez most mi?
Annyira unalmas a játékmenet, hogy már szörnyű.

(#28) koxx válasza ForRedGlory (#26) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem azert toroltuk a postodat, hogy ujra beird a trollkodasod

(#30) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#31) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ma vettem meg a játékot, imádom. Csak okosan kell játszani és akkor a csapatos multi meccsek (Skirmish, Elimination, Domination) is vannak annyira élvezetesek, mint a duelek - amiben eddig veretlen vagyok :P

Csapatos meccsek elején arra kell ügyelni, hogy törekedjünk a duelezésre még ott is: ha egy csapattárson két ellenfél van, neki kell menni az egyiknek eldobással vagy heavy attackkal, jobb ötlet híján kénytelen kesz veled foglalkozni. Ha épp duelezel valakivel és beugrik egy hívatlan vendég, disengage vetődéssel és sprint elfele a társaidig. Egyedül sosem szabad kóricálni, maximum objective-ig és vissza. 2vs1 felállások se lehetetlenek, hybrid osztályok és a knight heavy (Conqueror) kiválóan alkalmasak erre, utóbbi nyert meg nekünk egy 1300-1200-ra duzzadt skirmisht (1000 pont után sudden death van), mert nem bírt el vele a két megmaradt vanguard.

Megérte a pénzét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32) tome.jr


tome.jr
addikt

Szerintem nagyon jó lett a single rész. Féltem tőle mert nem tudtam pontosan mit kapok majd, de végül nagyon kellemes csalódás volt.

(#33) arc82


arc82
tag

Szokásos ubisoft minőség :(Szép grafika szar játékmenet.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.