Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Oké harcolunk, úgy mint ezelőtt nem, de ez elég lesz több órára? Nekem ez a játék egyelőre azon a szinten van, hogy jó nézni a harcot, de csak 10-15percig aztán unalom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) k-adi válasza Xaels (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én alfáztam és én is így álltam hozzá, de a 3.napra megszerettem. Ez tipikusan olyan játék, mint a cod, vagy a fifa... du. hazaérsz lenyomsz 4-5 meccset, aztán csinálsz valami mást

A játék topikja amúgy: [link]

(#3) Xaels válasza k-adi (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az, hogy ezért nem fogok full árat kiadni. A sztorimódról amit tudni elég gyenge eresztés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) csongi


csongi
veterán

Ubisoft...... Nulla bizalommal vagyok irántuk. Minden akarnak valamit ,de semmibe nem tudnak maradandót alkotni. Egy egy játék egy éves szavatossággal bír, aztán ha nincs folytatás.. nem marad a felszínen.
FPS fronton meg FC3 óta felejtős, annak sem sikerült a multiját össze tenni rendesen. Nálam hitelét vesztette a cég. Majd ha végleges verzió is olyan lesz mint a beta talán talán....

(#5) gyuribácsi88

Nagyon szép lett a játék, nincs fps drop se (ps4-en legalább is) szinte nem is igaz hogy ez egy ubisoft játék. Viszont beletettem egy 4-5 órát és már most unom. De legalább ki tudtam próbálni és nem dobom a pénzem a kukába később.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6) eL Geri válasza gyuribácsi88 (#5) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen! Nálam is ugyanez a helyzet (XBOX ONE).
Kellene hozzá egy mod, ami a kampányból hack and slash-t csinál :D

(#7) lofagi


lofagi
addikt

A cikkben azért a Rainbow6-hez hasonlítani a játékot nem gyenge. :D Akárhogy is akartam, de valahogy nem ment az összehasonlítás vele. :)

Sikerült nekem is kipróbálni az alphat a hétvégén s az elején eléggé idegenkedtem tőle, aztán ahogy tettem bele az órákat megtetszett a játék, most meg, hogy nem tudok vele játszani kimondottan hiányzik. :) Kétlem, hogy nagyon sok órát bele fogok ölni a játékba, viszont tuti, hogy beszerzem a repertoárba. :) Ahogy k-adi is írta, ez ilyen jó kikapcsolódós játék, letolsz pár kört aztán hagyod, mert felidegesít. :D

(#6) eL Geri Szerintem ami a szingle rész tele lesz olyan gyilkolandó katonákkal, mint a multiban az egy ütéses harcosok a pálya közepén. Aztán mindenki megkapja majd a kis H&S részét. :)

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.