Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Egyébiránt a témához is hozzászólva: a korábbi MA tévé (és élő adás) valóban kissé nyögvenyelős volt esetenként, viszont az utóbbi pár hónapban a Bog által prezentált rövid bemutató videók szerintem kifejezetten rendben voltak, a tartalmuk és felépítésük is logikus, letisztult és lényegre törő volt, sallangok nélkül, a készülékekre koncentrálva, de Bog egyedien szórakoztató stílusában. Ha ezek most elmaradnak, azt azért sajnálni fogom. A Tech2 portálra párszor ránéztem korábban, de szerintem szakmailag nem volt az MA szintjén, így nem lettem ott törzsolvasó. Bízom benne, hogy sikerül majd a 2 csapatnak a legjobbat kihozni a lehetőségekből, sok sikert Nektek hozzá!

Még egy kis építő célzatú kritika: a beharangozó videón azt lehetett érezni, mintha gyorsan lett volna összedobva, mintha nem egyeztettétek volna a mondandót, így sok mondat önismétlésbe torkollott, plusz a bal oldali srác is kicsit megilletődöttnek tűnt (nem bántásnak szánom). A lényeg szerintem az információ sűrítése lenne, kizárólag a szakmai részre koncentrálva, önismétlés, habogás és felesleges vicceskedés (lásd a bemutató videó szöveges alávágásait, rázoomolásait) nélkül, ahogy Bog is csinálta az utóbbi videókban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.