Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Az Assassin's Creed-ből csinálhatnának egy ilyet, Chuck Norrisszal a főszerepben. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) G4ga


G4ga
őstag

Ugy tunik meglesz az Ubi uj fejos tehene.
Gondolom, ezt a siker miatt meg gyorsan megszorjak meg par dlcvel. Aztan johet a kovetkezo.
Lehet azert sikerult ilyen jora mert nem folytatasnak keszult, nem terveztek hozza alapbol dlct. Hanem megcsinaltak ugy ahogy es evvel tarolt.

En csak videot lattam meg... Nekem tul beteg. De van egy hangulata, ezt nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

(#3) AS


AS
félisten

Poén az hogy ez a játék annyiba kerül mint ha Cod-hoz kijön 4 pálya:D
Kapunk 20 dollárért egy teljes játékot.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) TaS1kaaa válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Nem lenne túl hiteles, Chuck Norris nem az a sunnyogós, rejtőzködős figura :D

(#5) Agyzuzo válasza TaS1kaaa (#4) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igazad van, de Rambo-val ütne. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#6) djculture válasza Agyzuzo (#5) üzenetére


djculture
félisten

Az pár nap múlva jön a Rambo: The Video Game fps..

[ Szerkesztve ]

(#7) prolad


prolad
őstag

Nekem tetszene,a BD nagyon jól sikerült.Viszont ha komolyan goindolják a folytatást akkor játékidőre gyúrhatnának.

(#8) AxBattler válasza AS (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

+1

Egyébként meg két dolog a hírhez:
1, Hellyeah!
2, Multiplayer-t a népnek! Ismétlem: MULTIPLÉJJERT!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) djculture válasza AxBattler (#8) üzenetére


djculture
félisten

Mond már el hogy mire jó a multiplayer, van kb 10 cím ami a játék(aktuális rész) kijövetelétől számított 3 hónap múlva is játszanak az összes többinél ha találsz is szervert sehol senki...

(#10) lostprophet válasza djculture (#9) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Far Cry 3-nál nem rossz a multi és játszanak is vele még sokan, de egy szájbatekert patchet kiadhatnának már rá, mert a hivatalos fórum is tele van bugjelentésekkel.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#11) AxBattler válasza djculture (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

És azért, mert van 3 BF, meg négy COD, ami pörög, ne is csináljanak egyik játékhoz sem multit? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) djculture válasza AxBattler (#11) üzenetére


djculture
félisten

Hát ha te szeretnél plusz pénzt fizetni a három hónap múlva halott multiért akkor hajrá. Ha ebbe multit tennének nem is 5 ezer alatt lenne a dobozos ára.

[ Szerkesztve ]

(#13) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"Ti mit gondoltok egy esetleges Blood Dragon folytatásról?"
Igen!4!!

Komolyabbra fordítva: A játék a nyolcvanas évek kvintesszenciája, olyan dialógusokkal, amilyeneket kb 12 éves, Terminatoron, Predatoron és Aliensen nevelkedett énem írt volna, ha tényleg valami tényleg, igazán tökös dialógust akart volna.

Érzésre a Far Cry 3 célcsoportja a jellemzően 25-30 körüli generáció volt, a Blood Dragon meg kb telibetalálta mindazt, ami nekik nosztalgia.

SPOILER
Az ágyjelenet -Jean-Claude Van Damme bármelyikből, de leginkább a Double Impactból-, a kiberszem -hang a Predatorból-, a meglovagolt dinoszaurusz izé sárkány a nyereg tetején a gépágyúval -He-Man talán?-, a lézert lövő nindzsacsillag -bármelyik ninjafilm a korszakból-, a teknősös misszió -az eldobált pizzákkal-, a kiber zombik és sárkányok, vagy maga csak az UPlaynek a háttere. csak az utolsó átvezető animáció alatt vagy 4-5 referenciát szedtem össze. Igazán ez még akkor ütne nagyobbat, ha kijönne belőle egy CE, General Rex "Power" Colt G.I.Joe akciófigurával.
SPOILER vége

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

marhajóötletnek tartom. de szerintem egyszeri játékként jó igazán. de majd ha végigjátszottam meglátom vevő lennék még egy ilyenre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) Jason19


Jason19
senior tag

Hát a BD eszméletlen jó játék lett, de egy folytatás könnyen erőltetettre sikerülhet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.