Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Erre így tényleg borzalmasan nagy szükség volt!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) ntomka válasza wolfman (#1) üzenetére


ntomka
nagyúr

+1

ツ Headphones on - World off

(#3) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez a magyar focin nem segít. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) Narxis válasza leslieke (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem bizony.

Thanos was right.

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Így legalább a világ minden tájáról láthatják valójában mi is az, amit mi itthon "focinak" nevezünk. ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Felcsútra meg a focira van pénz, az egyetemektől meg elvonni kell...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) Normi™


Normi™
őstag

Ez jó hír,már csak a foci hiányzik.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#8) wolfman válasza Normi™ (#7) üzenetére


wolfman
veterán

:D

Én azt sem értem miért van idehaza népjóléti miniszter? Nincs népjólét!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) Normi™ válasza wolfman (#8) üzenetére


Normi™
őstag

Azért mert igény volna rá :DDD

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#10) ntomka válasza Normi™ (#9) üzenetére


ntomka
nagyúr

A népjólétre, nem a miniszter(ek)re! ;]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11) Normi™ válasza ntomka (#10) üzenetére


Normi™
őstag

Én is így értettem! :DDD ;]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#12) MPM válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


MPM
tag

Valahogy szórakoznia is kell a népnek! Több focirajongó van mint egyetemista! Kit érdekel pár százezer egyetemista, hogy nem tud majd vizsgázni időben, mert nincs pénz fűtésre? A jövő a fociban van, ez alapján ítélik meg az országot! Nem is tudom, hogy mondhatsz ilyet! (Troll off)

(#13) Epimenides válasza MPM (#12) üzenetére


Epimenides
csendes tag

És milyen kategória alatt megy majd , humor, katasztrófa, paródia, pénznyelde,legalja?

mér' nem a parlamennek lesz önálló csatornája kanális névvel

[ Szerkesztve ]

"Amit most mondok hazugság." Ha Epimenidész hazudott, akkor állítása hamis, és nem hazudott. Ha Epimenidész nem hazudott, akkor állítása igaz, és hazudott. A matematika örök, az emberek meghalnak

(#14) McDog


McDog
aktív tag

Múltkor kérdeztem egy embert aki szereti a futballt, hogy miért jó neki a magyar foci bambulása. Elmagyarázta, hogy lényege nem a labdarúgás, hanem a hangulat. Élő meccs esetén a szurkolás, utána a sörözés a baráti társasággal, otthoni TV nézés esetén a várakozás hogy apa és fia leülnek együtt, együtt örülnek, szurkolnak, majd napokig beszélnek róla. Végül is megértettem. A mostani cikket olvasva szerintem a YouTube ezt nem tudja átadni.

(#15) wolfman válasza McDog (#14) üzenetére


wolfman
veterán

A televíziónak is az a szerepe, hogy szórakoztasson, egy nehéz nap után nézz valami érdekeset és ne keljen mozgatni az agyad. De ha egyszer ömlik a sz@r a képernyőről, nem fogom nézni a TV-t még ha össze is hozza a családunkat, mert fáj amit látok! A mai magyar nem szeret TV-t nézni, csak könnyebb mint más tevékenységet űzni.

Nem fogom sohasem megérteni azt, aki képes szurkolni egy sehonnai, sokszor túlfizetett, magyar csapatnak, hogy balf@aszoskodjon a gyepen, majd együtt konstatálja több száz ember, hogy "na, ma se jött össze"! Ráadásul ez az ország nem teheti meg hogy fenntartson ennyi pénznyelő focicsapatot, de erre a válasz mindig az, hogy "erre külön pénz(kassza) van! Ez f@szság!!!

Mérgelődés off

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) vinibali válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


vinibali
őstag

ott a pont!!!
mint egy falat kenyér... dehát te is tudod, hogy nyilván a foci húzza majd ki az országot a ""válságból"", és nem az oktatás :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#17) Vladi


Vladi
nagyúr

-16

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.