Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) sith7 válasza föccer (#200) üzenetére


sith7
nagyúr

masszív tüdőgyulladással melózom

:F :F :F :F :F

ugye tudod, hogy ilyennel nem szabad hülyéskedni :( ...komoly szövődmények lehetnek :U

(#202) föccer válasza sith7 (#201) üzenetére


föccer
nagyúr

:K

Reggel-délelőtt betolok 2 algflex fortét, azzal kiütöm magam annyira, hogy üzemeljek estig. Sajna most már kezd elmúlni a hatása :( Sajnos rengeteg melót tol ránk a nagyobbik főnök. És minden nap adja az 1 hetes munkákat... :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#203) xdx@ válasza föccer (#200) üzenetére


xdx@
aktív tag

Azt nem tudtam, jobbulást, nagyon rossz lehet így melózni. :(
Még egyszer jobbulást! :K :)

(#204) molnarpeter válasza föccer (#200) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jobbulást! Betegszabi nem játszik? Amúgy én is beteg vagyok, meg nem alszok eleget, tiszta hulla vagyok már, de legalább hétvégén pihenek, nem úgy mint anyum, aki hol éjjel, hol nappal dolgozik az idősek otthonában :(

mp

[ Szerkesztve ]

(#205) sith7 válasza föccer (#202) üzenetére


sith7
nagyúr

ez nem megoldás ... :( ... pihenni kellene .... :U

(#206) föccer válasza sith7 (#205) üzenetére


föccer
nagyúr

Majd hétvégén. Azaz vasárnap. Úgy néz ki, hogy szombat délután is be kell mennem 1-2 órára :(

Betegszabi? Lehet hogy játszana, csak az a baj vele, hogy senki nem csinálja meg a munkámat, amíg én elvagyok melóból. Így ha visszamegyek csak még több meló lenne :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#207) sith7 válasza föccer (#206) üzenetére


sith7
nagyúr

Honnan is ismerős ez nekem .... :F .... :W

(#208) föccer válasza sith7 (#207) üzenetére


föccer
nagyúr

Láttad egyszer a TV-ben? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#209) sith7 válasza föccer (#208) üzenetére


sith7
nagyúr

Aha ... és én szerepeltem benne ... :W

(#210) föccer


föccer
nagyúr

No, egy kicsit rövidre szabva, de frissítettem a bejegyzést :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#211) sith7 válasza föccer (#210) üzenetére


sith7
nagyúr

"Nagyon úgy néz ki, hogy kislány formája van."

Ha olyan lesz, mint az enyém, felkötheted a gatyádat ;] :K

(#212) föccer válasza sith7 (#211) üzenetére


föccer
nagyúr

Úgy legyen :C

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#213) xdx@


xdx@
aktív tag

Most már azt is tudjuk, hogy kislány. :C

(#214) föccer válasza xdx@ (#213) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon úgy néz ki :)

A legjobb az egészben ugye az, hogy minden éjjel 2 lánnyal alszom :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#215) Dany007


Dany007
veterán

Hi!

Örülök, hogy felépültél a betegségből : ) És, hogy minden rendben.

Az AFP eredmény nekünk is az alsó határhoz nagyon közeli lett! Meg is lepődtem amikor láttam. De páromnak azt mondták a kórházban, hogy minden rendben van... Szal nemtom.
Nekünk 0,78, meg valami 0,8. És 0,7 az alsó határ.
Szal nemtom... : s

(#216) molnarpeter válasza föccer (#214) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hehe :D Legalább Mamóca nem féltékeny :P

mp

(#217) föccer válasza Dany007 (#215) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha a tarkóleben távolság méréssel nem voltak gondok, akkor nem lesz problem, ne aggódj feleslegesen :)

molnarpeter: jaja, bár a mai világban ki tudja :U :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#218) Dany007 válasza föccer (#217) üzenetére


Dany007
veterán

Nem, ott minden rendben volt. A maszek dokinál is és a kórházinál is.
Amúgy mekkora egy parasztok ezek a "sima" dokik... :((( Asszony mesélt egy két dolgot. Nem komoly, de de simán lejön a sima kórházi dokik parasztsága.
Aztán még csodálkozik pár ismerős, hogy minek megyünk maszekhoz...
Ti is kifogtatok már parasztokat? :(((
Sokszor képentörölném az ilyet. De sajnos ezekre a vizsgálatokra többnyire délelőtt kell menni, akkor meg én nemtudok.
Elhiszem, hogy szart se fizetnek a dokiknak meg azt is, hogy már 1115. alkalommal lát ilyet, de az anyukának ez egyedi, sokaknak első alkalom... Egy kis empátiát szimulálhatna legalább...

(#219) föccer válasza Dany007 (#218) üzenetére


föccer
nagyúr

Én eledig talán az összes tervezett UH-n ott voltam asszonysággal. Nem azt mondom, hogy fene nagy lelkesedéssel dolgozik a doki, de alapvetően nincs vele baj. Az osztály főorvosához járunk, hogy ~50 éves öreg csóka. Csak az aszisztensnőjét cserélhetné le, mert az olyan, hogy ha ránéz egy pohár tejre, az tuti megsavanyodik tőle. De úgy igazándiból nem nagyon hat meg. Az jobban zavar, hogy gyenge az ultrahang, nincs rendes öltöző meg egy +szék. A legszomorúbb az az, hogy az UH-hoz nincs kötve +1 monitor, hogy a kismama is láthassa a képet, ami szerintem nagyon fontos lenne. No, de majd egyszer. Kevés az általam befizetett tb, hogy erre is legyen pénz. Igaz egy havi pénzből 2 monitorra is telne belőle, de mindegy :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#220) sith7 válasza föccer (#219) üzenetére


sith7
nagyúr

aszisztensnőjét cserélhetné le, mert az olyan, hogy ha ránéz egy pohár tejre, az tuti megsavanyodik tőle

:DDD :DDD :DDD
Ne foglalkozz vele, a doki a lényeg :))

(#221) föccer válasza sith7 (#220) üzenetére


föccer
nagyúr

Meg leginkább a Babóca, meg a Mamóca :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#222) föccer


föccer
nagyúr

Frissítettem a bejegyzést 3 fényképpel :B

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#223) xdx@ válasza föccer (#222) üzenetére


xdx@
aktív tag

Ezeken a képeken már kivehető a lány formája is. :)

[ Szerkesztve ]

(#224) föccer válasza xdx@ (#223) üzenetére


föccer
nagyúr

:K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#225) sith7


sith7
nagyúr

jó képek ... :K

(#226) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Valóban jóképek, és reméljük minden rendben lesz ezek után. :K

Igaz nekem nincs még gyerekem de hugom kislánya a tündér unoka hugom Jucus úgy fel tud tölteni amikor otthon vagyunk szüleimnél hogy csak na. Most lesz 6 hónapos és már nagyon betyár :R

Az biztos hogy függetlenül attól, hogy mennyi ( úgymond ) vesződéssel jár egy gyerek biztos hogy sok örömet is tud adni, csak legyen egészséges .

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#227) föccer


föccer
nagyúr

Köszönjük szépen mindkettőtöknek :B

Mamóca is olvassa a blogot, és Ő is köszöni a dicsérő szavakat és a biztatás. Csak valamiért nem akar írni :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#228) sith7 válasza föccer (#227) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem nem akar.........., nem tud, mert nem engeded a géphez ... ;] :U :DDD

Pedig csak bátran, nem harapunk ... :N .................. nagyot .... ;] ;] ;]
Minden rendben lesz :))

(#229) xdx@ válasza föccer (#227) üzenetére


xdx@
aktív tag

Sok erőt kívánok Mamócának. :K
Mondd meg neki, hogy szeretettel várjuk itt a blogban.

(#230) föccer válasza sith7 (#228) üzenetére


föccer
nagyúr

Neeem, szó sincs ilyenről. Egyébként minden nap olvassa a blogot, hogy vannak-e kommentek. Én meg hiába noszogatom, hogy tessék írni a többieknek, és megköszönni a sok jókívánságot, de valahogy ódzkodik a PH-tól. Nem értem miért... :F

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#231) sith7 válasza föccer (#230) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát Te ismered ... neked kell tudni miért ... :))
De nem érdekes, ha nem akar , nem kell erőltetni ........ ezt majd hallani fogjátok a picivel kapcsolatban is eleget ... ;)

(#232) Dany007


Dany007
veterán

Na, hát örülök, hogy minden rendben van!
Kajak jók azok a képek!!! : )) Hihetetlen, hogy már így látni mindent kontúrosan szépen... :D
Nagyon jóóó!
Bár én úgy hallottam valamikor a 28-32. hét környékén érdemes 4D ultrahangra menni. Vagy ez nem 4D volt? :) Passz... Mindenesetre jobb, mint a kórházi.
Örülök, hogy minden rendben van. Érdemes elkezdeni a tornát, ha eddig még nem kezdtétek el. Az én mamócámnak iszonyú derékfájása volt. Részben a terhesség okozta súlyponteltolódás miatt, részben pedig v.színűleg becsípődött neki... De szerencsére pár nap után elmúlt. De abban a pár napban viszont nemsok alvás volt...
Szóval érdemes edzeni a derekat :)

Ma, talán épp most van védőnőnél. Kíváncsi leszek azért mit szól az AFP-s eredményre. Bár ti is meg ott is azt mondták, hogy nem gond.
Mi majd csak jövőhét szerdán megyünk ultrahangra megint. Immár ~ 4-5 hete nem voltunk, csak a kötelezőn. Azt viszont én nem láttam, szóval kíváncsi vagyok milyen lesz : )

Amúgy már nálunk is érezni a picit! Naponta legalább 2-3x van ilyen mozgós időszaka : ) Egyszer már én is éreztem kézzel! Nagyon komoly! :)

Na, akkor további minden jókat nektek! : ) Már a felén túlvagyunk :D

szerk.: azzal kapcsolatban, hogy nem ír az asszony szerintem azzal nincs semmi gond. Itt azért sokszor sok fura ember megfordul, - mondjuk nem ebben a blogban - és ahogy ismeretes itt mindenbe képesek belekötni az emberek : ) Meg lehet, hogy neki ez az egész még túl új. Nem megszokott, hogy ilyen dolgokkal kapcsolatban más, idegen emberekkel beszél... gondolom én. Persze ettől még nem lenne rossz ha írna : ) Nem harapunk =)

[ Szerkesztve ]

(#233) föccer válasza Dany007 (#232) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszönjük szépen :B

Nekünk azt mondták, hogy nem érdemes annyira későig várni, mert a 25 hét után egyre kevésbé fog "gyakran mocorogni" azaz lehet, hogy a 3d-zés közben nem fogja megmutatni magát. Viszont az is igaz, hogy ha megmutatja magát, akkor sokkal jobb képeket lehet készíteni. Akkor már rendesen látszik az arc mimikája s meg minden. Szóval lehet ti jártok jól, hogy vártok még :)

Terhes tornát nem sokára kezdi Mamóca is. Bár még nem annyira nagy a pocija, de azért látványos :) A Babóca mozgása meg tényleg csodálatos. Reggelente sokat időzök azzal, hogy a Mamóca pocakján tartom a kezemet...

Ha a topikban meg feltűnnek a trollok, gondolom sejted, hogy mennyi idő alatt takarítanám ki őket innen :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#234) föccer


föccer
nagyúr

No, tegnap esti történés:

Babóca elkezdett mocorogni. Zsír, megyünk pocit tapizni :) Hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam megnézem, hogy látszik-e már a pocakon, hogy mocorog a babóca, éééés jelentem igen :D Igaz még erősen kell figyelni, hogy észre vegye az ember, de már határeozottan látszódok. Valahogy úgy, mint az elején éreztük. Biztos néhány nap és határozottan látszódni fog :K

Csak így tovább magunknak :9

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#235) föccer


föccer
nagyúr

Mamócának nő a pocakja, mint ha muszáj lenne neki :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#236) Yeffy válasza föccer (#200) üzenetére


Yeffy
veterán

Jobbulást, remélem, már jól vagy.
Szép képek, grat! Jó egészséget nektek!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#237) maláj válasza föccer (#235) üzenetére


maláj
őstag

na az utolsó 2 képből már látom a dolgokat :DDD
aztán csak óvatosan :K

(#238) föccer válasza Yeffy (#236) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszönjük szépen a jókívánságokat. Most úgy néz ki a dolog, hogy mindenk okay. LEginkább megelőzés céljából van otthoni munkára kötelezve. Sőt. Úgy igazándiból a doki eltiltotta a munkától, csak megdumáltuk vele, hogy stresszmentes iradai munkát legalább otthonról had végezzen Mamóca. Így a bkv-s utazást, mint legnagyobb kockázatot kizártuk. Azóta hála égieknek minden a tervek szeritn zajlik.

üdvv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#239) föccer válasza maláj (#237) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet ott a többibő is. Csak neked még nem szokott hozzá a szemed, hogy mit kell látni :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#240) maláj válasza föccer (#239) üzenetére


maláj
őstag

hát nemnagyon ;]
mondjuk még van pár évem amíg ilyesmin kellene törnöm a kis buksimat :DDD

(#241) Yeffy válasza föccer (#238) üzenetére


Yeffy
veterán

Az faja. Örülök.
Maradjon is minden így. ;)

Megmondom őszintén, az én szemem se tudja, hogy a 2D-sen mit kell nézni, de hát majd egyszer talán... :B :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#242) föccer válasza Yeffy (#241) üzenetére


föccer
nagyúr

Képzeld el úgy, mintha feletted, egy üvegasztalon ücsörögne. Szigorúan 18 éven felettieknek! :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#243) molnarpeter válasza föccer (#242) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Későn szóltál :DDD (14 :U )

mp

(#244) Yeffy válasza föccer (#242) üzenetére


Yeffy
veterán

Ahhh, értem mááárr... :R
Hát az én szemem még tényleg nincs erre ráállva, de így már ok.
18+ meg vagyok, úgyh... :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#245) föccer válasza Yeffy (#244) üzenetére


föccer
nagyúr

Majd hozzá szoksz, ne aggódj :)

Egyébként holnap megyünk dokihoz a 24. heti vizsgálatra. Nem tudom, hogy lesz-e ismételten ultrahang, vagy hogy kapunk-e fotót. Ha igen, az természetesen rakom ide :)

Majd írom a fejleményeket :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#246) Yeffy válasza föccer (#245) üzenetére


Yeffy
veterán

:D

Kíváncsian várom!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#247) maláj válasza föccer (#242) üzenetére


maláj
őstag

na ebből a képből megint nem látom amit látni kéne ;]
a színesből jobban látom, pivot-os monitorom + nincs, hogy fordítgassam :DDD
esetleg rajzold már körbe a gyereket mert tényleg nem tudom belevizuálni a szürkeállományomba :)

(#248) Lenry válasza föccer (#242) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem új TV-t kéne vennetek, mert ez nem igazán HD.
én legalábbis nem igazán veszek ki semmit belőle... na

A bejegyzés szerzőjének kérésére eltávolítva.

[ Módosította: #65675776 ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#249) föccer válasza maláj (#247) üzenetére


föccer
nagyúr

Vazzeg, most véletlen felülírtam az eredeti képet :W

Lég jó, hogy innen le tudom tölteni :) Asszony megölne, ha véglegesen likvidáltam volna miattatok egy képet...

Pirossal körberajzoltam a gyereket. A kerekebbik vége a popsija. A 2 hosszúkás rész a 2 combja. A többi részét nem emelném ki, mert az már tényleg 18+os lenne :) De el tudod képzelni, hogy a 2 lába között, a popsijához közel ott mutatja, hogy leányzó lesz :K

(#248) Lenry: Ha kérhetem az ilyen féle kreténségek a topikból való mellőzését. Köszönöm :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#250) Lenry válasza föccer (#249) üzenetére


Lenry
félisten

áh, ehhez szülőnek kell lenni, mert én még így se veszem ki, hogy ez kisgyerek :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.