Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) föccer válasza Dany007 (#350) üzenetére


föccer
nagyúr

Az. Viszont kaptunk 25k-s vásárlási utalványt, amit egyébként is el akartunk költeni és így kapóra jött ez az akciójuk.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#352) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hát ebből tényleg tejfakasztás lesz a táborban. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#353) psyho85


psyho85
aktív tag

Hát jah, a Brendonban ha nincs éppen über-akció mi se veszünk semmit, az tuttifix. Minőségi, de drága. Amit érdemes talán megnézni, az az outletje a soroksái úton, mi nagyon jó kis hordozó/gyerekülsét vettünk ott kemény 6000 forintért, tettem bele plusz szivacsot házilag, és hoppá, máris olyan, mint a 13k-s darabok.

Egyébként ha pelenka kell, Újpest központnál a volt állami áruház mellett megy ki a Duna felé a József Atttila utca, ott van egy baba-nagyker, ami magánszemélyeket is kiszolgál, én ott kb. 36HUF/ darab áron vettem a möltex ökopelust, ami nekünk bevált.

Szívesen segítek, ha már van tapasztalat. :)

@darál0w: tessék inni D1rect kislánya és az én kicsifijjam örömére is, az előbbi már régóta el elmarad! :D

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#354) föccer


föccer
nagyúr

Mamócának szinte folyamatosan feszül a hasa. igaz eléggé rendszertelenül, de elég gyakran jönnek a jósló fájások. Van egy olyan megérzésem, hogy pénteken jön az új családtag :)

Egyébként a doki azt mondta, hogy legkésőbb 22.-én megindítják a szülést. Ez jövő hét péntek. Remélem nem lesz rá szükség, és már hamarabb beindul magától :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#355) Mr.Csizmás válasza psyho85 (#353) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

holnap megyek miskolcra, úgyhogy dara kollegával találkozhatok pár pohárra :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#356) psyho85 válasza föccer (#354) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hűha! Hűűha! Egyebet nem tudok mondani! :DDD Szorítok nagyon! :) Csak aztán a baba meg nehogy csütörtökön mondjon!

@Csizmás Úr: köszönet, hogy átveszitek eme isten csapásaként ránk nehezedő, sziklatömbnyi terhet, és isztok az aPH!ukák és gyermekeik egészségére! :D

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#357) Mr.Csizmás válasza psyho85 (#356) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig jövünk egy pohárral D1Rect, neked és föccernek is :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#358) darál0w válasza Mr.Csizmás (#355) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hooooolnap?

hova? mikor? minek?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#359) Mr.Csizmás válasza darál0w (#358) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tiszai-31es busz-SZTK rendelő go bekk állomás :D

Játékos-tól hozok el egy fényképezőgépet

sz.

fizetik a vonatozást :D ki kell vennem egy nap szabit, de úgyis annyi van, jó lesz egy kis utazgatás :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#360) darál0w válasza Mr.Csizmás (#359) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és csak ezért eljössz? :D

viszont az nekem messze van...buszra fel nem szállok...

ha meg kocsival megyek, akkor hogy sör? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#361) psyho85


psyho85
aktív tag

Úgy látom Csizmásnak egyedül kell cipelnie a nemes terhet! ;]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#362) Mr.Csizmás válasza psyho85 (#361) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

iszok én csak fizessétek ;]

sz. légkondis vonat rulz

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#363) darál0w válasza Mr.Csizmás (#359) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ilyen melegben tuti nem utazgatnék...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#364) föccer


föccer
nagyúr

Holnap megyünk az István kórházba. Itt megnézik, hogy mekkora a Babóca és eldöntik, hogy engedélyezik-e a túlhordást vagy sem. :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#365) psyho85 válasza föccer (#364) üzenetére


psyho85
aktív tag

Engedélyezik? És ha nem? Mikor indítják meg? :Y

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#366) Dany007 válasza föccer (#364) üzenetére


Dany007
veterán

Az érdekes. Ha 15.-re vagytok kiírva, akkor elvileg úgy van, hogy 40 hét + 1 napon kell bemenni. Legalábbis nekünk ezt mondták.
Amúgy hallottam már, hogy volt aki egy hetet is túlhordta. Szóval ez normális.

(#367) föccer válasza Dany007 (#366) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg péteken van 40. hét. Így a +1 nap hétvégére esne, ezért kell még pénteken bemenni.

Psyho: Elvileg jövő hét péntekig várnak. Ha addig nem indul meg magátol, akkor jön az oxycotin :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#368) psyho85


psyho85
aktív tag

Hú, nagyon célegyenesben van a dolog. :) Őszintén remélem, hogy minden menni fog magától, de ha oxycontin, az se nagy baj, végül is az termelődik amúgy is az anyukákban, úgy emlékezem.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#369) maláj


maláj
őstag

nemsoká eljő az idő :)
mindjárt 17.-e ;]

(#370) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Banyek, én csak most olvastam, gratulálok, így pár nappal előtte. :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#371) Dany007 válasza föccer (#367) üzenetére


Dany007
veterán

Hát hajrááá! :)

Nekünk azt mondta a doki, hogy kórházba vonulás után 2 nappal ha nem jön a baba akkor megindítják oxitocinnal. Ha utána pár nappal se jön, akkor viszont császárral mindenképpen "kiveszik". Szal mi 27.-re vagyunk kiírva. 28.-án kell bemenni. És elvileg rá egy hétre mindenképpen meglesz a baba :)
Persze gondolom ezt kórháza válogatja.
Én hétfőtől vagyok szabin 3 hétig, elvileg még a plusz egy hét is belefér, de én már remélem minél előbb jön, hogy minél többet lehessek vele itthon :)

Majd azért remélem a kórházból is írod majd a fejleményeket! :)

(#372) TazLeacher válasza Dany007 (#371) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hát gratulálok neked is! Mi most kezdünk csak bele, az 5. hétben járunk e heti infó szerint.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#373) psyho85 válasza TazLeacher (#372) üzenetére


psyho85
aktív tag

Hmm, üdv. a klubban! Egyre több leendő és tényleges aPH!uka és a gyermekek tiszteletére kéne inni. :)

Aztán tőletek is várható néha némi info? :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#374) TazLeacher válasza psyho85 (#373) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mindenféleképpen, csak még elég az elején vagyunk ahhoz, hogy "elkiabáljam", így még várunk egy kicsit. Majd ha nekünk is lesz ilyen f@sza képünk, meg ilyenek, majd akkor publikálunk, addig csöndben meghúzódunk, csak most nem bírtam befogni a számat... :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#375) psyho85 válasza TazLeacher (#374) üzenetére


psyho85
aktív tag

Én se mertem még gratulálni, de minden jót kívánok, és szorítok is persze hogy minden okés legyen. :)

Én a kollégáim előtt a születéésig tudtam titkolni, sajna nem tudtam megjátszani, hogy beállítok egy babával, és közlöm, hogy az enyimé'. :DDD

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#376) föccer válasza TazLeacher (#372) üzenetére


föccer
nagyúr

A 12. hét körül szabad nagy hírverést csinálni. Addig csendben kell örülni, és minden este jó erősen összebújni a leendő anyukával. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#377) TazLeacher válasza föccer (#376) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A nagy hírverésen túlestünk, senki nem tudja tartani a száját...de egyébként tudom, hogy így kellett volna csinálni. :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#378) Dany007 válasza TazLeacher (#372) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm!
Grat nektek is! :C Még ha így előre is kicsikét. Kb mi is csak plusz egy hónapig tudtuk tartani a szánkat :)
Érdemes egyébként ilyen blogot vezetni meg olvasni. Nálunk pl a doki igen keveset beszélt. Így az infok nagyrészét a netről tudtuk meg.
Mi mondjuk csak fizikai adatokat vezettünk. Vérnyomás, súly, hőmérséklet... Stb.. ezekhez vannak referencia adatok és így jól nyomon lehet követni, hogy minden rendben megy-e.

Amúgy ez az avatar kicsit furcsa még nekem : )

(#379) föccer


föccer
nagyúr

Starcraft2 topikban feljött a téma a játékban szerezhető archivmentekről, és arról, hogy nekem, mint leendő apukának ezek után nem nagyon lesz időm az acsi gyüjtésre. Erre Valdimirr megszólalt:

majd kell kesziteni achievement-eket, pl.:
rush distance: 5 mp-en belul erj oda a lakas barmely pontjarol a siro gyermekhez
penetrate the wall-in: tanulj meg kozlekedni a gyerekbiztos lakasban
won't be denied: aludj egyhuzamban 4 orat
bag it 1: cserelj 45 mp alatt pelenkat
bag it 2: cserelj 30 mp alatt pelenkat
bag it 3: cserelj 30 mp alatt pelenkat...fel kezzel
silent templar: csitisd el a siro gyermeket 1 percen belul
es hasonlok

[link]

LOL :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#380) rt06 válasza föccer (#379) üzenetére


rt06
veterán

Valdimirr!?
olvasni-e tudsz?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#381) föccer válasza rt06 (#380) üzenetére


föccer
nagyúr

Eh, tőlem már megszokhattad volna ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#382) DarthPeeter válasza föccer (#379) üzenetére


DarthPeeter
aktív tag

Várod már, hogy még több pontod legyen mi? :DD

(#383) psyho85 válasza föccer (#379) üzenetére


psyho85
aktív tag

Nos ebből a rush distance, won't be denied, bag it 1-2, silent templar megvan. De kéne még achievement arra is, hogy:

- rájössz 10 mp alatt arra, hogy miért sír a gyerek
- kibírod 3 egymás utáni alkalommal 15 másodpercig, hogy ne kapd fel azonnal (ride denied)
- nem gügyögsz neki minden alkalommal amikor felveszed, (mer hülyének néz)
- nem fogod a levegőben, és sipítozol, hogy jajj mit kell csinálni, ha a kiskádba rakás közben a szoba közepén kezd el pisilni

Na majd még eszembe jut pár ha hazamegyek. :)

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#384) föccer


föccer
nagyúr

Jól van gyerekek, látom nektek sem kell a hülyeségért a szomszédba menni :)

Egyébként meg csináltam egy bejegyzést az acsiknak: [link] Ide fogom kigyűjteni a jobbakat.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#385) TazLeacher válasza Dany007 (#378) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az a gond, hogy - együtt dolgozunk asszonnyal - a a gyógyszertári tesztet együt t csináltát az egyik kolléganőnkkel, így itt az nem maradhatott titokban. Ezek után meg szép lett volna, ha itt mindenki tudja, a "civileknek" meg nem szólunk...

Jövő hét után megyünk ilyen nagy vizsgálatra, ott már pontosan meg tudják majd mondani, hogy hány hetes, ez most egyelőre elég becslés alapú.

A kép még egy kicsit nekem is furcsa.

De visszatérve: ha jól látom a "blogtulaj"-nak ma van a hivatalos napja, így szorítunk, hogy minél előbb...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#386) Csemike válasza föccer (#367) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ha nem indul be a szülés, a kedves apuka is be tudja indítani. :K :D

(#387) Mr.Csizmás válasza föccer (#384) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mikorra várható? :)

meg lehet látogatni a kórházban? ha igen, akkor egy PH-s truppot szerveznénk :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#388) psyho85 válasza Mr.Csizmás (#387) üzenetére


psyho85
aktív tag

Bezony ám, ott a helyünk, ha már látogatható a papa-mama. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#389) Dany007 válasza TazLeacher (#385) üzenetére


Dany007
veterán

Mondjuk igen. Nálunk is ez volt a helyzet.
Sok vizsgálatra kellett járni. Ezért a főnöknek mindenképpen meg kellett mondani.
Na és onnan meg már szintén az a helyzet, hogy nehogymár a főnökünk előbb tudja meg mi van, mint a család.

Szorítunk neki! :) Elég szeles volt az idő tegnap. Az állítólag még rásegít a szülés megindulására.

Amúgy szerintem nem lenne jó ha közvetlenül szülés után annyi ismerős (ph-s) rokon stb megrohanná a kismamát. :)

(#390) psyho85 válasza Dany007 (#389) üzenetére


psyho85
aktív tag

Nyilván az aPH!uka közli, hogy mikor alkalmas. Ez nagyban függ a szüléstől is, és az anyukától természetesen. Nem akarjuk mi ráerőltetni magunkat senkire, szerintem. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#391) föccer válasza Csemike (#386) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem mondod? ;] ;) Rajta vagyunk (leszünk) az ügyön nem kell félteni ;]

Jerikó: A terhességi időszakot minden esetben az utolsó menses első napjától számolják, így elég pontosan lehet tudni, hogy hányadik hétben vagytok. Az ultrahang vizsgálat során pedig igen csak becsült adatokat mondanak. Akár +/- 15 nap is lehet, szóval annak ne higgyetek. Még most írjátok fel, hogy mikor volt az utolsó menstruáció első napja, mert később ez fontos lesz. Ezen kívűl még az is nagyon fontos, hogy a kismamának milyen rendszerben volt a ciklusa. Nálunk pl 34/6-os ciklus szerint jár Mamóca és nem a "klasszikus" 28/5 szerint. Viszont a terhesség várható idejébe ez is beleszámít.

Egyébként meg nagyon kedvesek vagytok a kórházi látogatással kapcsoltban, de ezt erősen függőbe tenném. Már csak azért is, mert baba barát kórházban fogunk szülni, ami többek között azt is jelenti, hogy erősen korlátozva van az egyszerre fogatható látogatók száma. Egyszerre maximum 2 fő lehet bent a kismamánál, hogy lehetőség szerint ne zavarják a többieket a szobában. Ezt meg ha nem bájátok fenntartanánk a rokonságnak és a közvetlen barátoknak :) Másrészt meg a kicsike még nem igazán rendelkezik fejlett immunrendszerrel. Ezért az első néhány hónapban, amíg meg nem erősödik a lehetőség szerint minél kevesebb látogatót szeretnénk fogadni. Ezért sem a munkatársak, sem a távolabbi rokonság nem nagyon lesz meghívva az első pár hónapban. Utána meg nem kell félteni minket, megyünk mi magunktól is minden felé.

A gratulációkat meg igyekszem begyűjteni itt a fórum keretein belül, illetve akivel találkozok a táborban.

:R

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#392) TazLeacher válasza föccer (#391) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönjük a tanácsokat! :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#393) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Grat a picihez.
Legyen jobb a világ mire felnő.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#394) psyho85 válasza föccer (#391) üzenetére


psyho85
aktív tag

Ennyi pozitívum volt a JFK-ban, hogy volt egy üveges ajtó a folyosón, vendégek addig és ne tovább, viszont ott akár bármennyien is tömörülhettek az üveg előtt, a babát nem érte baj. :) Már azt hittem azért nem írtál eddig mert már helyzet van. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#395) föccer válasza psyho85 (#394) üzenetére


föccer
nagyúr

Ne is mond!

Reggel 1/2 10-re mentünk be az Istvánba, mert valamiért a doki azt szerette volna, hogy ha ránéznek Mamócára. Elvileg a kis könyvbe a mai nap van megadva, és a túlhordozhatóságot kellett valakinek megállapítania. Szóval reggel Istán kórház, ahol egy sima ctg-t csináltak, ami ugye 20 perc lett volna. Viszont ott voltunk 12-ig. Fasza. 1-re meg időpontunk volt foglalva a dokihoz. Pont visszaértünk, amikor közölték velünk, hogy a dokink csak 2-től rendel. Nagynehezen 1/2 3 után be is jutottunk hozzá. Szóval reggel 1/2 10-du 3 ig elcsesztük az időt 40 percnyi vizsgálattal.

Viszont jó hír, hogy a ctg-vel minden rendben. Innentől viszont 2 naponta kell ellenőrző ctg-re járni. Ha bármikor valami gondot mutat, akkor azonnal megindítják a szülést. Egyenlőre nem nagyon akar kijönni Babóca. De majd meglátjuk. :)

üdv. föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#396) psyho85 válasza föccer (#395) üzenetére


psyho85
aktív tag

Ó, nálunk is volt ugyan ez, csak tedd hozzá a másfél órás utat kórházig és megint másfél órát vissza... Nem csodálom hogy inkább kijött a gyerek magától. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#397) föccer válasza psyho85 (#396) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerencsére mi elég gyorsan bent vagyunk. Ha halad a forgalom a Hungária krt.-n, akkot 10 perc háztól házig. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#398) Pacák válasza föccer (#379) üzenetére


Pacák
senior tag

bag it 3: cserelj 30 mp alatt pelenkat...fel kezzel - Ez megvolt már - mindkét fiammal, többször is. Békéscsaba előtt a fékező vonaton, az utolsó pillanatokban, mielőtt megállt volna... :DDD

Nuclear launch detected

(#399) föccer


föccer
nagyúr

Ma reggel volt Mamóca a következő CTG-n. Minden rendben volt, igaz Babóca megint végig akarta aludni az egész vizsgálatot. Alig tudták egy picit feébreszteni :) Azt mondták rá, hogy nagy lustaság egy gyerek :)

Kedden megyünk az újabb ctg-re. A jelenlegi állás alapján legkésőbb csütörtökön beindítják a szülést. Legalábbis megpróbálják...

üdv,föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#400) darál0w válasza föccer (#399) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

rápihen a későbbi hajnali virrasztásokra. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.