Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) BiP válasza donmackó (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

(#2) flymi : gratula :C

(#6) donmackó
Nekem 4 éves a nagyobbik gyerek, de még mindig bántja a fülemet.

De bizonyos kifejezések ésszerű mederbe terelhetők: Pl. nem terhesek vagyunk, mert csak az asszony terhes. De gyereket várunk, ami már közös.
Nem fogzunk, hanem a gyerek fogzik, cserébe mindannyian éjszakázunk :)
Nem oviba járunk, mert csak a gyerek jár. Viszont minden reggel megyünk az oviba, mert én viszem :)

(#1) bacsis: Minden tiszteletem a tiéd, hogy több gyerek mellett is meg tudod oldani a hobbidat, ráadásul igen magas szinvonalon :R
de sajnos -ahogy sok más embernek- nekem sem sikerül ezt összehangolni, és le kellett adnom az igényeimet.

(#16) D1Rect : egyetértek. Mi rengeteg dologból használtat vettünk, (vagy kaptunk), ugyanúgy bevált.
A gyereket nem érdekli, hogy új vagy nem, (ahogy a színe sem), meg a legtöbb dolgot úgyis csak pár hónapig használja.

(#21) vince: bizony-bizony. A gyerek olyan, mint az esküvő meg a temetés, lehúzó ágazat. Ezért ésszel kell vásárolni. És jó, ha sikerül tapasztalatot gyűjteni vagy kipróbálni, és valódi igény alapján vásárolni.
Ne a 2. gyereknél derüljön ki, hogy xy cuccot totál felesleges volt megvenni, mert már az első sem használta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.