Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Mar csak az indexek figyelese hianyzik mert szerintem a szellel szemben pisi sosem jo... :D

(#2) fLeSs válasza Hedgehanter (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Kíváncsi vagyok mit mondasz erre.
Mit csinálnál most az NTES-sel, a CSIQ-val, a POT-tal és a MOS-sal? OCNF?
Long, short, semmi?

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

LNN? :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) Hedgehanter válasza fLeSs (#2) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Tyuha kivancsi vagy ra mit csinalnek? :D Lassan eljutsz a galambos sztorihoz... :DDD

NTES-vel semmit mert egy 6 honapos emelkedes tort meg de nem shortolnam mert ott az a 36-38-as sav ami megtarthatja meg a MACD es nagyon lennt van megvarnam mig a MACD elkezd felfele kanyarodni (ha) es vennek..
CSIQ szukulo haromszog egy emelkedes utan tehat valami majd lesz, semmit nem csinalnek vele.
POT vennek lenne nalam.
MOS azt detto ugyanaz mit a POT.
OCNF semmit mert nagy eses volt az 1-2 sav mar megvan mint ellenallas de meg nem latom hogy eljott volna az emelkedes bar ebben van a legnagyobb esely egy jo rally-ra ha beindul 200 SMA alatt van nem kellene amugy.
LNN ha nem esik el a 200SMA, es a MACD is felgorbul vennek..

+ itt a jelentesi szezon szoval az sokat szamit, nem neztem mennyi healthcare vagy biotech van bennuk mert azokat preferalom mert tobb az esely hogy nyereseges egy mint mondjuk a bank vagy service ceg....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.