Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) bolero2006 válasza shaft72 (#8) üzenetére


bolero2006
újonc

:C HÚ röviden, majd megszakadtam úgy röhögtem az irásodon.Telitalálat amit irtál .Egy cipőben járunk február 6-án a saxonál élesitettünk számlát.Demóba hónapokat játszottunk.De az élő az egy más világ!!!!!!!!!Csak forexbe fogadunk mert ez szerintem fogadásnak lehet nevezni.Mert korábban történt események nem garantálják ,hogy legközelebb ugyan igy lessz.Ma nyitottunk de.10 körül eur/usd emelkedni fog ,aztán szép lassan megindul lefelé este nyolcas hirekbe tv2 bemondják az eur/usd mélyponton van ekkor már 4 e eurot buktunk most ugy néz ki talán lessz belőle valami.Délbe nem tudtam ebédet enni kétségbeestem, túlparáztam ,hogy idézzek tőled.Aztán elmentem a párom figyelte telefonon informált .Fél öt körül a mély ponton egy hajszálon múlt ,hogy zárjuk a pozit.Az infó szerint 160 pip et csinál,bizunk benne.A pulzusom egész nap 100 körül mozgott. Idézet "A kezdeti parahullámon és kifejleszteni egyfajta "leszarást" a pozikkal kapcsolatban" hogyan lehet ezt hamar gyorsan elsajátitani?Tegnap is volt egy jó pozi aztán minusz 30pip ujra plussz és 10pip nél zártam mert beszari voltam.Éjszaka folytatta USD/CHF az utat felfelé reggel nyolcra plussz 70pip et hozott.Demoba nincs semmi különleges ott meg lehet tanulni a progi müködését aztán élőbe a nyugtatókat stresszoldókat bevetni.
Mi a véleményetek? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.