Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

elég sok proci :DDD

a pentium D tényleg jo, én is ilyet használok 3éve csak nekem a D925 van. mai napig nincs vele gond :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) fLeSs válasza .bableWes (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Annyira azért nem jó az a Pentium D. :D A 805 azért volt jó akkoriban, mert a kétmagosok még ritkák voltak, és a 805-öt ehhez képest olcsón adták. Egyébként inkább Athlon 64 X2-t vettem volna, de az AMD későn csökkentette az árakat.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) .bableWes válasza fLeSs (#2) üzenetére


.bableWes
őstag

nekem megfelel még, az AMD-t pedig most akarom kiprobálni, hogy milyen ha lesz pénz.
régen tényleg jo volt, de azért nálam még mindig állja a sarat. szeretem :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#4) moha21


moha21
addikt

Intel 486dx-->
233mhz Via Cyrix--->
400mhz Intel Celeron A--->
2000+ AMD Palomino--->
3000+ AMD Barton----->
6550 Intel C2Duo.

De vannak még egyéb procik meg gépek, de "fő" gépként időrendi sorrendben így voltak.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) fLeSs válasza moha21 (#4) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nálam a 386/486-osok kimaradtak, AMD k5 pr100-zal kezdtem, de az nincs a listán. most fel is írom :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#6) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

91 i386sx
93 cyrix 486dlc
en innetol kezdve aszem kovethehtelen:-)

udv

neduddki

mod: vannak tisztabb idoszakok de a tobbseg az katyvasz /pl, hogy kerulr 850es p3 az egyk bx-es abit-ba?:-)))/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.