Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Hedgehanter válasza Hedgehanter (#249) üzenetére


Hedgehanter
őstag

csak meg lett az a buzi 1130... :)

(#252) fLeSs válasza Hedgehanter (#251) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ha vmit megtanultam 2 év alatt akkor az az, hogy kitörés után 90%, hogy a részvény/index/stb visszaesik a kitörési szint alá. szóval nem kell fosni.
a maradék 10% miatt nem érdemes kitörés alapon részvényekkel kereskedni.

bullok aránya ~50%, bearek aránya ~24%. szinte garantált, hogy esés jön. ha mégsem, akkor sincs semmi. :D legalábbis én már nem shortolok.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#253) Hedgehanter válasza fLeSs (#252) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Mindegy, en meg ragaszkodok az elveimhez es ha ma nem esik 1130 ala akkor mehet a long... :D (mar megy a long amugy)
Amugy is megszivtam a short-tal mert a healthcare-es reszvenyeim nem szeretnek esni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#254) fLeSs válasza fLeSs (#227) üzenetére


fLeSs
nagyúr

miért nem hallgattam magamra? :W :D EURJPY-nak is beletrafáltam a legaljába.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#255) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Vajon az S&P most felso tamaszt epit maganak...?

(#256) fLeSs


fLeSs
nagyúr

egészen jól tartja magát 1130 felett, ez kell ahhoz hogy az év végén legyen egy rally.
de bármi megtörténhet.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#257) fLeSs


fLeSs
nagyúr

az a vicc ebben az egész 2009 március óta tartó emelkedésben hogy ha megnézzük ezt a grafikont [link] akkor tisztán látszik, hogy az egész szart sem ért, aranyban mérve szinte nem is volt emelkedés, ergo a dollár elértéktelenedésének tudható be a rally.

az lenne az egészséges ha a dollár is erősödne és a részvények is drágulnának, akkor lehetne beszélni igazi kilábalásról.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#258) fLeSs válasza fLeSs (#208) üzenetére


fLeSs
nagyúr

na ha ezt figyeli vki akkor láthatja, hogy mennyit érnek a "szakértői" ajánlások.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#259) Hedgehanter válasza fLeSs (#257) üzenetére


Hedgehanter
őstag

A kilabalas nekem amugy is egy kicsit viccesen hangzik igy 2 ev elmultaval hiszen evek kellettek a tonkretetelhez es viccesnek talalom amikor egy kis emelkedes van mindenki "huu de jo vege a szarnak" egy het mulva egy kis korrekcio "hat a kilabalas eleg ingatag labakon all"..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#260) Hedgehanter válasza fLeSs (#201) üzenetére


Hedgehanter
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

(#261) fLeSs


fLeSs
nagyúr

wow, most utólag látva ez nagyon bejött. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.