Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reignman


Reignman
aktív tag

Komolyan mondom a T-n már csak röhögni lehet ezekkel az árakkal. Közben pár hétig a kezdőképernyőjükön az virított, hogy "jönnek a jó készülékárak... tényleg..."

Legújabb hülyeségük: Telefonok Domino csomagban többezer forinttal olcsóbban vihetők el, mint 1, illetve 2 év hűség aláírása esetén.

Jómagam cirka 3 éve meg sem hosszabbítom az előfizetésemet hűségidővel, mert nem éri meg, telefont pedig olcsóbban veszek a MediaMarkt-ban, vagy az Edigitalban...

(#2) Thrawn válasza Reignman (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Mi a gond ezzel? Azt nem írták kinek lesz jó az új árazás... ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Alcatel Fire
egy éves előfizetéssel 27 990 Ft
kártyás csomagban 19 990 Ft

Azért aki ezt így beárazta úgy rúgnám ki hogy a lába nem éri a földet ha én lennék a főnöke. ;]

(#4) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Most jutok el lassan odáig, hogy utálok telefont vásárolni, mert Telekomosnak kell lennem,és nézve a konkurens árakat csak fájdul a szívem...

(#5) #40895488


#40895488
törölt tag

Nem kell tőlük semmit venni, és nem lesz semmi gond.

(#6) Reignman válasza osztraksajt (#3) üzenetére


Reignman
aktív tag

MOst komolyan, normálisak ezek? Ebben mi a ráció?

Mindig itt az okosok megmondják, hogy azért magas az ár, hogy 2 hétre rá csökkenthessék. Tényleg beveszi még valaki ezt a gagyi marketingfogást, azt hittem, manapság már csak a belvárosi kínai cipőárusok használják...

(#7) kbyte1024 válasza Reignman (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

ja ja ezt néztem én is:)) kártyásan 19ezer 2 évvel meg 26ropi:)) hát teljesen hülyék ezek???:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Egyik szolgáltatónál sem szabad telefonért hűséget aláírni! kivétel ha nagy csomagot veszel hosszú távra...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9) #40895488 válasza kbyte1024 (#7) üzenetére


#40895488
törölt tag

Van nekik eszük, csak nem jó hordják!

(#10) Reignman válasza maggi1886076 (#8) üzenetére


Reignman
aktív tag

Én emlékszem még, amikor megérte, legutoljára ez cirka 2 éve volt. Akkor még megbecsülték a Tnél azokat is, akik aláírtak 2 évre, és nem kellet 15000 forintos csomagot mellékelni hozzá. Az ember azt hinné, hogy egyre olcsóbbak ezek a digitális kütyük, de a T segít magasan tartani az árakat...

(#11) gabancs


gabancs
addikt

Itt nem az a kérdés, hogy melyik csomagban mennyibe kerül. A kérdés az, hogy ki az a hülye, aki ezért pénzt ad? Csak azért, hogy érintős legyen a telefon nem éri meg az erőssen béta rendszerrel.
Ha fizetnének, tesztelném, de így....

(#12) jenei1994


jenei1994
addikt

Sony Xperia Go sajnálom,hogy mán nem kapható náluk online. Igaz amilyen áron volt a készülék :Y

(#13) kbyte1024 válasza #40895488 (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Frankon nem értem ezeket:)) lehet mi vagyunk a hülyék?:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) #40895488 válasza gabancs (#11) üzenetére


#40895488
törölt tag

Igazad van!

(#15) m@xsys


m@xsys
senior tag

Elgurult a gyogyszer?
Ilyen kapzsi szolgaltatonal semmit sem erdemes venni. Ma dragultak a vezetekes T internet arak is!

(#16) fatal`


fatal`
titán

Kártyásan olcsóbb a Fire, mint előfizetéssel?

Kezdem tényleg azt hinni, hogy vagy drogozik, vagy pálinkázik, aki az árakat kalkulálja.

(#17) maggi1886076 válasza fatal` (#16) üzenetére


maggi1886076
addikt

vagy elírja!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#18) agressor12 válasza osztraksajt (#3) üzenetére


agressor12
senior tag

A T-nél több telefon is olcsobb kártyásan mint előfizuval.
Nekem webshop felajánlotta,hogy hosszabíthatok az előfizetésemmet,egy példa :hoszabbítással a telefon 47e FT volt ,kártyásan 29. :)

(#19) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Csak engem zavar, hogy két szolgáltatónk neve összecseng? Telekom/Telenor

[ Szerkesztve ]

(#20) fatal` válasza maggi1886076 (#17) üzenetére


fatal`
titán

26k-ból, hogy lett 12 kártyásan? Nehezen tudom elképzelni, hogy elírás. Még ha 32 lenne, akkor is a másik oldalon van a gond. :DDD

(#21) b4zsi- válasza Reignman (#1) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ezek már olyan marketing eszközök, amiket józan paraszti ésszel nem lehet sajnos felfogni. Múltkor 1-2 Ft-tal változtak az árak annak is sok értelme volt.

(#22) osztraksajt válasza fatal` (#20) üzenetére


osztraksajt
őstag

Hidd el elég nagy gondok vannak ott. Most tárgyaljuk a céges flottát lejáró szerződés miatt. Olyan számokat adtak hogy publikus privát előfizetésben olcsóbb lenne. :W

(#23) Rickazoid válasza Répafőzelek (#19) üzenetére


Rickazoid
addikt

Igen, főleg mert a T-Mobile-t nem szokás Telekomnak hívni, a Telenor pedig csak előbbi rész versenytársa, nem az egész Telekomé.

ON: Valami nem oké a T-Mobile oldalán. Előbb 12.800 körül volt az Alcatel Fire ára, most meg 19.990. Most vagy tényleg hülyék, vagy a rendszerük szar.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#24) Reignman válasza b4zsi- (#21) üzenetére


Reignman
aktív tag

Emlékszem, kb. másfél hónapja volt, annyi volt a teljes árlistának a megváltoztatása, hogy 1 (azaz 1) telefon árát egyik csomagban 10 forinttal emelték, a másikban ugyanannyival csökkentették. Nem viccelek, ennyit változtattak, és Magyarország összes T boltjában kidobták az összes nyomtatott árlistát és újat tettek ki emiatt.

Ezek után semmin sem csodálkozok, azon sem, hogy a Dominós árak több ezer forinttal kedvezőbbek. Ezek után ki hűséges a Thez?

(#25) Arphiii


Arphiii
csendes tag

Szerintem nem gurult el a gyógyszerük a T-nél. Valószínűleg az emberek még abban a hitben vannak, hogy X éves előfizetéssel olcsóbban hozzá tudnak jutni a telefonhoz, mint kártyásan, vagy valamilyen gsm boltban. Nem járnak utána a vevők, hogy hol olcsóbb a készülék, hanem megszokásból kötnek egy hűségnyilatkozatot. Ezt használja ki a T, meg a többi szolgáltató.

(#26) Reignman válasza Arphiii (#25) üzenetére


Reignman
aktív tag

Szerintem nem bánják, hogy nem náluk vesznek az emberek telefont, hasznuk nincs sok rajta, csak a gond van a garanciális ügyintézéssel, meg cseretelefon adásával... rájöttek, hogy nem éri meg! :C

(#27) b4zsi- válasza Rickazoid (#23) üzenetére


b4zsi-
őstag

Nekem hónapok óta Telekom-ot ír ki a telefonom, mint szolgáltatót. Akkor nem értem, hogy miért nem szokás Telekomnak hívni.

(#28) maggi1886076 válasza Arphiii (#25) üzenetére


maggi1886076
addikt

már 12ért nincs.19 az...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#29) Rickazoid válasza b4zsi- (#27) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nekem T-Mobile H... és minden ismerősömnél, illetve rokonomnál is. Régi és teljesen új telefonokkal, SIM kártyákkal egyaránt.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#30) Thrawn válasza Rickazoid (#29) üzenetére


Thrawn
félisten

Előbb-utóbb téged is utolér a névváltás.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31) Arphiii válasza Reignman (#26) üzenetére


Arphiii
csendes tag

Akkor csak díjcsomagra fizetnek elő a T-nél szerinted?
Régen azért választottam őket, mert igaz, hogy magasabb volt a díjuk más szolgáltatóknál, de készülékben nagyobb választék volt náluk, és ha jól emlékszem olcsóbbak is voltak a készülékek.

(#32) Arphiii válasza maggi1886076 (#28) üzenetére


Arphiii
csendes tag

Tessék?

(#33) maggi1886076 válasza Arphiii (#32) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem neked akart menni. félre nyomtam.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#34) Reignman válasza Arphiii (#31) üzenetére


Reignman
aktív tag

Szerintem szükséges rosszként tekintenek a készülék árusításra.

(#35) Arphiii válasza Reignman (#34) üzenetére


Arphiii
csendes tag

Biztos nyűg lehet, meg hasznuk se lehet rajta sok, de valamivel be kell csalogatniuk az üzletbe őket. Úgy látszik a drága telefonokkal megy. :-)
Vagy az üzleti felhasználókból élnek, és nem a magánszemélyek előfizetéseiből, ezért nem pedáloznak az ők kegyeiért.

(#36) sanyijedi válasza osztraksajt (#3) üzenetére


sanyijedi
őstag

ezt szúrtam ki én is egyből.. kabaré.. :D

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#37) fatal` válasza Rickazoid (#29) üzenetére


fatal`
titán

Ettől még a szolgáltatót már Telekomnak hívják.

(#38) Dilikutya válasza osztraksajt (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

160Mb belső tárhely... ezért nem szabad pénzt sem adni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) Kasya


Kasya
nagyúr

A L925 ara vegre lejjebb ment. Az 1020-hoz kepest, most nagyon jo ar.

(#40) dynamicrossh


dynamicrossh
tag

Az a vicc hogy én már megrendeltem az Alcatel Firet 12 847-ért, mert hogy vasárnap még ennyi volt. Annyit meg is ért, 20 rugó az kissé túlzás érte.

(#41) sanyijedi válasza dynamicrossh (#40) üzenetére


sanyijedi
őstag

a rendeléskori árat kell majd fizetned, nekem is volt már ilyen.

időközben drágult, de a rendeléskor leadott áron kaptam meg.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#42) gabancs válasza dynamicrossh (#40) üzenetére


gabancs
addikt

Érdekelne, hogy mit láttál benne, hogy pénzt is adtál érte.

(#43) osztraksajt válasza gabancs (#42) üzenetére


osztraksajt
őstag

Annyiért megéri már csak techdemóként/mókolni is. Egy Raspberry is 10-15k és abban kijelző, akksi, burkolat stb sincs. :DDD

(#44) dynamicrossh válasza gabancs (#42) üzenetére


dynamicrossh
tag

Érdekel a rendszer, ezt a pár forintot meg simán megérte, így utólag meg pláne.

(#45) beccyboy válasza osztraksajt (#3) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Most viccelsz? Ez eddig a legjobb árazásuk ;]
Legyen minden olcsóbb kártyás csomagban, mint Mozaik XL csomagban. Ki támogatja még?

Caffeine addict.

(#46) GeryFlash válasza -Faceless- (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

?????

tessék? melyik szolgáltatónak van jó árazása? Nem a tét akarom védeni, de egykutya mind, függetlenül kell venni azt kész...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#47) gabancs válasza GeryFlash (#46) üzenetére


gabancs
addikt

Azt azért nagyon sokan elfelejtik, hogy a T-nél kamatmentes részletre lehet venni. Na ez a nem mindegy!

(#48) aero. válasza maggi1886076 (#8) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szabad, csak okosan. Szerencsére a T-nél pl. elég informatív az oldal, látod azonnal, hogy milyen költségek terhelnek. Anno az Xperia Minit, Live with Walkmant, Desire C-t rendre 15k, 20k, 0ft-ért vettük meg előfizura. A kártyás áruk meg rendre 45, 60, 45 volt.

Ez volt 2 éve, ill tavaly ebben az időszakban. Ehhez képest most mindhárom szolgáltató árazása a csillagokat verdesi még most is. Az ünnepek közeledtével nagyot kell villantaniuk.

[ Szerkesztve ]

(#49) kbyte1024 válasza gabancs (#47) üzenetére


kbyte1024
addikt

igaz,csak azt felejted el,hogy abba a "kamatmentességbe"belekalkulálták szépen a hasznot!! Mert a nagy kamatmentesség az a független árnál 20-40ezer ft, ami nem gyenge!!!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#50) gabancs válasza kbyte1024 (#49) üzenetére


gabancs
addikt

Ez így ebben a formában nem igaz. Ez telefonja válogatja. Az enyém olcsóbb volt mint akármelyik szürke boltos kínálatában. És ott nincs kamatmentes hitel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.