Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) igali


igali
tag

Nekem egy RK3066 UG802-es Android Mini PC-m van, Build number: MK802III_ug802_4.1.1-SDK-v1.00.1015.finless.1.6.
Ha jól sejtem akkor ezek közül amik itt linkelve vannak a leírásban, bármelyiket feltehetem, és gond nélkül menni fog?!
Érdemes az 1.8-at feltenni? Ha igen, akkor mindenképpen kérek szépen segítséget!
A leírás 5)- ös pontjánál sajnos elakadtam.
Windows 7 64bit változatot használok.
Ahogy sejtettem, az Illesztő program telepítésekor a Rikomagic sorhoz nem talált illesztő programot, és ezt kellene manuálisan, kézzel megtenni. Start menü, beírtam futtatás, elindítottam a Futtatás alkalmazást, beírtam a hdwwiz kifejezést, és sajnos ott utána megakadtam, mert nem tudom milyen hardver típusként telepítsen. Ki kellene választanom, de nem tudom melyiket kellene. Ha "Minden eszköz megjelenítése" megyek, majd "Saját lemez" kikeresem a "drivers/x64/win7/rockusb-t, nem történik semmi, nem tudok tovább lépni.
Vagyis már itt megakadok a ROM cserélésnél. :F
Kérlek segítsetek ebben! :U

Valamint egy másik kérdés!
Van egy vezeték nélküli wifis billentyűzetem, egerem (Genius SlimStar i820 2.4GHz Wireless Combo), és szeretném valahogy ezt az Android Mini PC-vel összekapcsolni. Természetesen wifi van (jelszóval védett, de megkaptam a jelszót), de nem tudom hogyan lehet ezeket kapcsolatra bírni. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.