Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balupapa


Balupapa
senior tag

Remélem az iPhone 3G tudni fogja ezt a 2.3as fw-el :) Mondjuk én tökéletesen tudok rajta írni...

_-=*WheelWhores*=-_

(#2) vehement69


vehement69
senior tag

detto, nekem is megfelel a mostani felállás..

Mindenesetre nekem nagoyn tetszik, hogy az Apple elmegy ebbe a finger-gesture irányba, hadd ne mondjam milyen érzés egy MacBook trackpadjával számítógépezni és milyen egy másikkal :) Marha ötletes, jól használható dolgok ezek..

Ezzel együtt szerintem ez itt már egy kicsit sok, nem tudom mennyivel lesz egyszerűbb a 'backspace' helyett csak végighúzni az ujjamat a képernyőn.. Kérdés az is, hogy mekkora út számít parancsnak: ha egyik szélétől a másikig, akkor felejtős, ha túl kicsi: könnyű a 'félreütés (húzás? :) )'.. Mindegy, meglátjuk élőben, én nem hiszem, hogy kényelmetlen lenne ismerve az Apple-t, de annál inkább tartok tőle, hogy most átestek a ló túloldalára :)

+1: Szerintem ez a majdani 3.0-s szoftverbe kerül majd csak be :(

I am cancer in your bones

(#3) bendzso


bendzso
senior tag

Nahát pont ilyenek vannak a W960i-mben. ;]

(#4) vally válasza bendzso (#3) üzenetére


vally
tag

Pofátlan az Apple, ezt minden Pocket PC tudja az SPB Pocket Plus feltelepítése után... KB 2004 óta.

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#5) Viktor0610 válasza vally (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát igen... :D Feltalálták a spanyolviaszt... ;]

Vannak olyan virtuális billentyűzetek, amikben vannak ehhez hasonló megoldások. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6) imrekeseru


imrekeseru
csendes tag

hasznos megoldás, de nekem az tetszene a legjobban, ha mind email, mind sms-nél támogassa a készülék a "landscape" módot, csakúgy, mint a böngészőjénél. Ez nagyon kellene bele!

k.

(#7) ALI_G


ALI_G
veterán

ezt le kellett védetni? lol. ez már bagatel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.