Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Egyrészt sajnálom, mert pont azok a karakterek kaptak volna így egy kis plusz történetet, akik keveset szerepeltek az alap játékban. Másrészt örülök, hogy elengedi végre a Square ezt a játékot, ideje lenne új dolgokkal foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2) Cythyel válasza ldave (#1) üzenetére


Cythyel
senior tag

pont hogy a XIV-t kéne elengednie, az a régebbi, a XV nem oly rég jött ki...

(#3) ldave válasza Cythyel (#2) üzenetére


ldave
félisten

Az megvan, hogy az FF XIV egy MMO? :F Azokat nem szokás csak úgy elengedni, főleg ha olyan sikeres, mint az FF XIV.

A Slime draws near! Command?

(#4) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Pénzügyi viszonylatban de. Régi. Ez nem olyan multi móka amit évekig lehet facsarni. Aki akarta már megvette ezt a tehenet már megfejtek. Jöhet a következő rész és amilyen jó lett szerinte a 15 rendben is van ez így ha nem adnak le a minőségből

(#5) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Oszinten, egy percig nem sajnalom.
Az alap FF15 nekem kb 60-ig tetszett. Onnantol mikor meg elkezdtunk vonatozni egy akkora csalodast okozott, hogy a vegeredmenyt nagyon lenyomta nalam.
Persze allitolag azota DLC-el pofozgattak, meg minden, de oszinten, az mar engem nem erdekel.

Annak visoznt orulok, hogy vegre talan elkezd a Square valami UJ-at fejleszteni.
Erosen ideje volt mar.

(#6) nonsen5e válasza Cythyel (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ezt remélem te sem gondoltad teljesen komolyan... :U
Akkor fogja elengedni a SE a XIV-et, amikor a Blizzard a WoW-ot, a Rockstar a GTA Onliet vagy a Valve a Dota2-t. Egy multiplayer, főképp MMO játékot nem egyszeri kiadásra és egy éves életciklusra terveznek..

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) nxswitch válasza nonsen5e (#6) üzenetére


nxswitch
senior tag

A XI-t elnézve még akkor sem. :)

(#8) saelin válasza nonsen5e (#6) üzenetére


saelin
veterán

Plusz az a szekér iszonyat jól megy. Dugig van playerekkel akik fizetik a havidíjat szépen.
Én is 8 hónapig aktív voltam, de aztán rá kellett jönnöm, hogy az mmo már nem nekem való. Se a munkám, se a magánéletem nem kedvez neki.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ez azt jelenti, hogy új ending se lesz?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#10) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Sajnos nem kapunk így csak valamilyen előzmény sztorit kapunk Ardynhoz...
Nagy kár egyrészt örültem volna egy jobb befejezéshez másrészt meg leginkább Aranea sztorijára és játékmenetére lettem volna nagyon kíváncsi szerintem várhattak volna még pár hónapot az új projektel amíg kiadják ezeket...

(#11) Tidus válasza ldave (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Lehet hogy az eladott darabszám sem úgy alakult ahogy tervezték.
De ezekre a story-kra én is vártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.