Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Analog79


Analog79
kezdő

Részemről ez is kimaradt...

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játszon, amennyit bír "

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak 35 évvel előtte? :F Az kevésnek tűnik, ismerve Ardín múltját.
Ingyenes egyébként? Mert PS4-en updatelt valamit az FFXV-m, de nem indítottam el még azóta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) oriic válasza .LnB (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10 euro.

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi.
Ha Royal Edition-om van akkor is? (Ha benne vannak ezek az infók a trailerben, akkor sry, nem nézem meg a spoilerek miatt, azért kérdezek. :D )
Majd megveszem akkor ha újrajátszottam az RE-t. Addig nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope, mindenkinek fizetni kell.

Live-Die-Respawn

(#6) mike1334 válasza .LnB (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Ehhez már Grand Royal Edition kell :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) ldave válasza .LnB (#4) üzenetére


ldave
félisten

Nevetséges... két és fél évvel az FF XV megjelenése után fizetős tartalmat kiadni, még ha érdekelne is, 10 eurót akkor sem adnék érte.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8) .LnB válasza ldave (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igaz. Ráadásul tudjuk, hogy ez az utolsó tartalom ami jön hozzá. Ez után elengedik a játékot. :S
Na meg aztán az is kérdéses, hogy tényleg kit fog ez érdekelni ennyi idő után, fizetősen. Nem értem, hogy gondolták.
De én majd egyszer megveszem. Nekem az FFXV a "defektem". Ez van, más meg az AC-kat, FC-ket szereti. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Azért jó lett volna hogyha ténylegesen befejezik a sztorit a maradék dlc-vel én pl kíváncsi lettem volna a valódi befejezésre és Aranea történetére és játékmenetére.... :(

(#10) nonsen5e válasza oriic (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Wow?! :Y
Ennyit ér a sok pénzes Über Royal + Mega Super Edition, hogy még abba sincsen benne minden DLC...

Most fogom kijátszani másodjára, elsőnek annyira nem fogott meg, mint amennyire éveking előhypeoltam és vártam, de gondoltam adok neki még egy esélyt, mert legutoljára azért a Nier: Automata befejezése másnapján kezdtem bele, az meg egy mestermű volt. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.