Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

PCSX2 emulátorral Native 4x-es módban ugyanezt a kb. grafikát kapom.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2) ldave válasza Dr. Romano (#1) üzenetére


ldave
félisten

Jó neked.

A Slime draws near! Command?

(#3) Dr. Romano válasza ldave (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A te géped is bírná, ha akarnád neked is jó lenne...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) ldave válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


ldave
félisten

Ok, de 10-ből 9 HD remake mellé valaki beírja ezt, kicsit már unalmas.
Amúgy meg nem csak egy upscale-t tolnak rá, hanem extra jelenetek is lesznek.

A Slime draws near! Command?

(#5) rankesz válasza ldave (#4) üzenetére


rankesz
veterán

rendben, nem haragszom ha te kiadsz érte újra 1x ezret :U

(#6) ldave válasza rankesz (#5) üzenetére


ldave
félisten

Miért? Csak az veheti meg, akinek megvan más a PS2-es kiadás, vagy mi?

Személy szerint én mérges vagyok a SE-re, hogy egyáltalán nekiállt ezt a remake elkészíteni ahelyett, hogy új FF játékon dolgozna.

A Slime draws near! Command?

(#7) Dr. Romano válasza ldave (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Erről nem hallottam, hol olvastad vagy milyen extra jelenetek lesznek benne?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) ldave válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


ldave
félisten

Valahol az interneten :) A végére 30 percnyi extrát mondtak, hogy ezen kívül mi lesz még, azt nem tudni.

A Slime draws near! Command?

(#9) Dr. Romano válasza ldave (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tehát 30 percnyi renderelt videó vagy gameplay a végére? Mert ha videó azt akkor megnézem utólag a youtube-on, azért nem veszem meg újra a játékot.
Na mindegy majd kiderült a gameplayekből.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) oriic válasza Dr. Romano (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem újgenerációs FF. :DDD Ha lesz plusz rész, akkor az tényleg játékmenet lesz, nem CGI videó. :D

Live-Die-Respawn

(#11) Jander


Jander
senior tag

Biztosan sokan vannak, akik esetleg nem játszottak PS2-n az eredetivel, vagy már rég eladták a gépet és most nagyobb szélesvásznú tévén újra játszanának vele majd PS4-en, szerintem ezzel semmi baj sincs. Nem tudom mennyi szokott lenni az ilyen hd remake-ek ára, de szerintem $25-nál nem több.

Számomra ez volt az utolsó FF ami hozta az igazi érzetet amit a sorozattól megszoktam. Szeretem a XII-t is (abba volt először 16:9 támogatás, és a harcrendszer is jó volt, no more random encounter), de az már valahogy nem volt olyan FF... XIII egy picit talán jobb volt ilyen szempontból.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#12) Steve1207


Steve1207
veterán

Jó dolgok ezek a felújítások, viszont titeket pl nem zavar, hogy nem a "megszokott" kinézet mellett játszotok, mint régen? Nem mondom, hogy nem szép, de így nekem nem akarja semmi se átadni az élményt, pedig a régi előtt el tudok ülni órákat. Nagyon minőség mániás vagyok grafika téren, de ezek úgy jók, ahogy voltak :) Voltatok már így, vagy csak velem van a baj? :D és nem az első eset, hogy ezt vélem felfedezni.

.

(#13) wikings2 válasza Steve1207 (#12) üzenetére


wikings2
őstag

116" hd tévén 2 méteres joy kábellal nem olyan buli tolni ezeket mint anno.
Legalábbis nekem shadow of the colossus közbe kifolyt a szemem, a hd verzió meg kb hozta azt amire emlékeztem, hogy igen ennek így kell kinézni :))

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#14) Dr. Romano válasza Steve1207 (#12) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szerintem azért nem találod már azt az élményt mert felnőttél. Anno a Sonic 2 és 3-al Megadrive-on képesek voltunk két napon keresztül egyfolytában játszani. Ha most állok neki játszani velük, felidézi ugyan a régi emlékeket, de ugyanazt az élményt már egyáltalán nem érzem (sajnos) és 15-20 perc után már rá is unok.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.