Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daninet


daninet
veterán

Alakulnak ezek, viszont még mindig a LED fényereje a rákfenéjük. A Casio 100 euroval drágábban adja a slim led/lézer hibrid fullHD projektorokat, ami méretben hangyányival nagyobb, és dupla a fényerő is.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2) nbg


nbg
senior tag

Nemet webshopokban 1200-ert lehet elorendelni, majus kozepere igerik.
Picit mondjuk sirok, mert nemreg vettem meg a pf80g-t... :O

(#1) daninet:
a pf80g 1000 lumenje tokeletes filmet nezni, a leghalkabb, legsotetebb eco modban is, persze be kell hozza sotetiteni. Ahhoz kepest ez az 1400 lumen mar ajandek lesz.

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) Patice


Patice
nagyúr

Nem rossz specifikációk. Egy zajszintre még kíváncsi lennék, LED-es mivolta miatt gondolom az sem lesz túl magas.

De a lényeg - hogy milyen a képe - pláne 4 méterről, arra kíváncsi lennék. :U

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#4) Duree


Duree
veterán

Na ez igazán minden tekintetben használható mini.Az ára sem annyira vészes,lehet megvan az otthoni mozis vetítö,és még az izzóval sem kell bajlódni.

duree54

(#5) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Kimaradt a hírből, hogy a képalkotó eszköz: DLP.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#6) Psych0 válasza DoItYourself (#5) üzenetére


Psych0
őstag

Mivel mas alternativa nem nagyon van hasznalhato fenyereju LEDes projektor letrehozasara.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#7) bit_bro


bit_bro
tag

Ekkora méretben 1400 lumen? :Y
Vajon mennyi lehet a zajszint?

(#8) MZperX75 válasza Duree (#4) üzenetére


MZperX75
addikt

",és még az izzóval sem kell bajlódni"

Miért kellene egyébként?

Sokak számárára a "sima" izzós projektorok is elmennek minimum 5 évet,de inkább ennél többet.
Ismerősöm közel 8 éve használja a 3LCD-s izzós kis Sony (800x600) 2000 lumenes projektorát,gyári lámpával.
Én egy Hitachi -t használok (1024x768-ast 2400Lumen/eco1800/ 6000óra) 4000 óránál járok 2009 októberében vettem(120.000Ft) ,napi használatban van.(5 és fél év)
Ha még 1-2 évet kibír ,nekem az is tökéletes.

(#9) Zoddo válasza bit_bro (#7) üzenetére


Zoddo
csendes tag

Mivel tiszta LED-es verzió ezért nem túl hangos.

Minna no Golf jeee

(#10) 69Raizen69


69Raizen69
tag

Én már januárban amikor először olvastam róla eldöntöttem,hogy ilyen kell nekem!
Márciusra ígérték Európában,de még nincs :O
Az USA-ba már kapható 999$-ért de nem postázták hozzánk :W

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#11) ripla


ripla
őstag

1000 euro :D :D :D :D
sok szerencsét az eladáshoz.
mondjuk nálam projektorból csakis az optoma jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

(#12) ripla válasza MZperX75 (#8) üzenetére


ripla
őstag

pontosan.
nekem egy optoma hd200x-em volt, 3 évig használtam úgy, hogy átlag napi 3 órát ment (nem csak filmnézésre, de játszani is csak csak azon játszottam).
amikor 3 év után eladtam, még akkor is volt valami 150 óra, az amúgy 2000 órás lámpában.
izzós projektorok olyan használat mellett, hogy hétvégenként megnéz rajta az ember 1-1 filmet, simán elmegy akár 6-7 évig is.

[ Szerkesztve ]

(#13) MZperX75 válasza ripla (#12) üzenetére


MZperX75
addikt

6000órásat vettem pont ezért :)

(#14) frostitualt


frostitualt
tag

"Mintegy négyméteres távolságból 120 hüvelykes képátló megteremtésére képes" a 120 hüvelyk az hány banán? csak hogy én is értsem.

(#15) MZperX75 válasza frostitualt (#14) üzenetére


MZperX75
addikt

312cm(1 hüvelyk 2.6cm) 1 hüvelyk=0.3 banán 120hüvelyk =36 banán. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) Patice válasza frostitualt (#14) üzenetére


Patice
nagyúr

1 hüvelyk = 2,54 cm (nemzetközi hüvelyk). Wiki

120 * 2,54 cm = 304,8 cm

Mi az a banán? :D

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#17) Balu972


Balu972
aktív tag

Kérdés a hangja. A tenyérnyi LG projektor egy kis zaj malom. Ezzel csak az a probléma, hogy a monoton zúgó hang csökkenti, elaltatja a figyelmet.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#18) MZperX75 válasza Patice (#16) üzenetére


MZperX75
addikt

Gyümölcs(déli) :DDD

(#19) Patice válasza MZperX75 (#18) üzenetére


Patice
nagyúr

:Y Komolyan? :DDD

Hosszúsági mértékegységként említése számomra új.

Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

(#20) Psych0 válasza Patice (#19) üzenetére


Psych0
őstag

[link]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.