Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Te figyelj, ne szórakozz, légy szíves. Nagyon hatásvadász módon hagytad abba a történetet. Szerintem mindenki az asztalra csap a végén, és káromkodik egy nagyot.

Ami azt illeti, lehetett volna Ákos akár két méter magas, én pedig 1.68 vagyok, bizony megborítottam volna. Úgy vélem, ennyi járt volna neki, mint ahogy jár a védelem a feleségnek.
Ami pedig Karolinát illeti, egyszerűen nem engedtem volna meg, hogy felhívja a két svihákot. Elmenekülni nem volt bölcs dolog.

Helyeslem a kutyát verő manus megregulázását, de túl lőttél a célon. Rajta vezetted le azt a feszültséget, amely felgyülemlett benned. Volt értelme?

Mikor lesz folytatás?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) guga válasza Vakegérke (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Ennek nem lesz folytatása :D
Ma hajnali álmom volt és megspékeltem, néha ilyen témát is közre kell adni.
A téma elején érezhető volt, hogy szétesőben lévő kapcsolat, a közepén meg elvesztette a racionalitását.
Nekem így volt kerek, hogy nyitva maradt :D
Már kaptam egy mailt, hogy nem kell félnem, dns teszttel lehet bizonyítani... :D
Kicsit komolyan vette.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) guga


guga
Közösségépítő

Hja, a zasszony nem volt partner a férjével, lett figyelmeztetve, fickó meg kiborult.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#4) Vakegérke válasza guga (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, kiborult nálam a bili.

Én is komolyan vettem, és dúvadként járkáltam fel-alá a lakásban. Nem létezik, hogy guga, ez a határozott, nagydarab ember eltűr ilyen Ákos-féle vegzálást, biztos csak hülyít, altat, mert nagyot akar robbantani a folytatással.

Próbálok lecsitulni.
Bejegyzésedből úgyis tudható, hogy csak egy álom volt. Nem lehetne ezt epilógusként beépíteni a történetbe?
Bár Te tudod, lehet, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny.

Megkajoltattál, az írás nagyon jó, gratulálok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) guga válasza Vakegérke (#4) üzenetére


guga
Közösségépítő

A leírás körülményei nem illenek rám :D
Én tajparaszt vagyok, a fickó meg diplomás és kisvárosban él.
Én álá Bánk :)
Lakótelepi lakás, 7. emelet? Nem tűnt fel?
Nincs gyerekük, nekem kettő is van :B

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) Vakegérke válasza guga (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja.
Jelenleg özvegy vagyok három hónapja, van két 30 éven felüli gyerekem, meg egy unokám.
De volt előéletem, és ha onnan merítek, senki nem tudhatja, hogy álmodtam, vagy valóság.

Már megnyugodtam, és katarzis-szerű élményben volt részem. Ezt külön szeretném megköszönni.
:R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) ttower


ttower
aktív tag

érdekes de teszik. bár a befejezés lehetne "kerekebb" :P

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#8) shaipo


shaipo
csendes tag

Guga - minőségét megőrzi. :R

(#9) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Huhh, sikerült jól beszivatnod :D Végig abban a tudatban voltam, hogy ez igaz :Y

Helyesírás nem szokott érdekelni, de mégis: hagy (had) két helyen is :O

Egyébként nagyon jó írás. Rég merültem bele így az olvasásba :)

(#10) 7 válasza CsodaPOK (#9) üzenetére


7
addikt

Helyesírás szokott érdekelni, pláne, ha valaki korrigál, úgyhogy pláne:
hadd ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) #64791808


#64791808
törölt tag

Jó a történet, nagyon hatásos, de az első bekezdésből lejön, hogy nem lehet igaz, már csak azért sem, mert kizárt dolog, hogy egy ilyen hülyepicsa legyen guga felesége :D

(#12) cilo9


cilo9
aktív tag

Én is megkajoltam a storyt! :D Bár mentségemre sztóljon nem ismerem gugát! Most hivhatom a barátom, hogy nem valós a történet, pedig tegnap megéltük magunkban egy pillanatra, volt düh bennem.

De ebből is látszik, hogy jól átadta az irás az érzéseket, előttem volt minden képekben. Grat! :C

Üdv, Cilo

(#13) joghurt válasza #64791808 (#11) üzenetére


joghurt
addikt

A nevek sem stimmeltek, a diploma, a kocsi stb. Aki ismeri Gugát, az már az elején gyanút foghatott.

A tej élet, erő, egészség.

(#14) Lenry válasza joghurt (#13) üzenetére


Lenry
félisten

igen, nekem is furcsa volt, mert tudtommal guga Zoltán, nem András :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Bazmeg, az eddigi sztorik után én is megettem, csak a rendőrautóban jutott eszembe, hogy nem a valóságról írsz... :DDD

Grat. :C :C :C

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16) MBazsee


MBazsee
tag

Guga! Nagyon tudsz! Minden tiszteletem neked! :R :R :R :R :R :R

Én az elejétől a végéig elhittem az egészet... még arra sem gondoltam, hogy akkor honnan írod, ha tényleg lecsuktak volna. Eszméletlen... :C

Nem ismerlek, nem tudom külsőre milyen ember vagy, ez még rátett egyet.

[ Szerkesztve ]

(#17) guga


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) celofank


celofank
csendes tag

Elég hamar rájöttem, hogy fikció de ettől függetlenül ZSENIÁLIS. :R

(#19) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Énisénisénis!
:R

(#20) guga válasza MBazsee (#16) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nem ismerlek, nem tudom külsőre milyen ember vagy

Ha [ez] vagy [ez]segít :Y :DDD

Sok Vonnegut olvasása után, kibírhatatlan vágyat éreztem, hogy lássam milyen az arca :D akkor még nem volt internet, muszáj volt elmenni egy könyvtárba :B
Másnak képzeltem, de az összhang megvolt.

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#21) Wyll


Wyll
őstag

De hát ... dehát ... ez nagyon durva!

Én is full komolyan vettem. Ahogy előttem megmondták, egy gigantikus Bmeggel és kóválygó fejfogással fejeztem be az olvasást. Ha nem írod ide, hogy csak álom volt, még most is agyalok, meg minden.
Illetve, mégis agyalok még most is, csak másképp. Katartikus, tényleg. Egyrészt komolyan elgondolkoztam közben magamon, hogy az elvi esélyeim megvannak egy ilyen jövőre, szóval köszönöm a fejbekólintást. (Egyenlőre még messze vagyok azért attól a kortól [az egyetem padjait koptatván], de soha nem fogom elfelejteni.)
Másrészt pedig szerintem komplett novella. Ha eleve novellaként tálalnád, akkor a befejezés úgy jó ahogy van, viszont így azért kicsit tényleg kemény, a végén illene feloldani valahogy. Mármint nem irodalmilag, csak hogy ne vegye mindenki komolyan.
Harmadrészt még azt is el tudom képzelni hogy engedélyedet kérjem egyetemi lapban való megjelentetéséhez. Ez persze nem ígéret, megkérdezem a főszerkesztőnket, de szerintem az a (is) nagyon jó benne, hogy figyelmeztet, hogy a diploma nem minden (mily meglepő), sőt.

Grat!


Utólag: Ha bevittek, akkor hogy tudnál írni a Prohardver!-re? Ha hazaengednének szabadlábra (vagy ilyesmi), akkor se hiszem hogy ez lenne a legelső, hogy megírd. Ha meg már túllennél rajta, nos... akkor meg már lehet, hogy nem lenne ilyen húsbavágó, ilyen friss, ilyen élő.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#22) guga válasza Wyll (#21) üzenetére


guga
Közösségépítő

azt is el tudom képzelni hogy engedélyedet kérjem egyetemi lapban való megjelentetéséhez. Ez persze nem ígéret

Üdv! Megköszönném :D nem élem bele magam, nem fogom számon kérni :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#23) MBazsee válasza guga (#20) üzenetére


MBazsee
tag

Igen! Segített, köszi... :)

Wyll: Látodd, ebbe én is beleugrottam és nem gondoltam át, hogy honnan írná.

[ Szerkesztve ]

(#24) Rive


Rive
veterán

Guga, ha legközelebb véletlenül scifi írására vetemednél, kérlek rögtön az elejére írd oda, hogy nem életrajzi ihletésű, mielőtt valaki elrohan vele az ufómagazinhoz :DDD

Amúgy: mondtam már máskor is: SZVSZ tényleg betolhatnád néhány írásod valami laphoz, kiadóhoz.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#25) CsodaPOK válasza 7 (#10) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Hupszi ezzel most jól befürödtem :B :B

(#26) guga válasza Rive (#24) üzenetére


guga
Közösségépítő

[Itt a visszhangja :D]

Nem én írtam, rólam :B
Nem oly egyszerű ez.

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#27) Omega81 válasza guga (#5) üzenetére


Omega81
senior tag

Én tajparaszt vagyok

:DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#28) Rive válasza guga (#26) üzenetére


Rive
veterán

Sose egyszerű... De írsz annyira jól, szóval ne add fel. Kár lenne.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#29) Wyll válasza guga (#22) üzenetére


Wyll
őstag

Szia, megkérdeztem a főszerkesztőnket, és sajnos két okból sem jelentethetjük meg:
- saját kútfőből kell dolgoznunk (tod, ilyen hogy tagoknak lehetőség biztosítása, kari újság, talán még az szmsz-ben is benne van... stb.)
- túl hosszú
(Amúgy a BME-VIK kari lapjáról, az Impulzusról van szó.)

Persze továbbra is fenntartom, hogy nagyszerű, és köszönöm az élményt. Szerintem is simán lap-esélyes.

Rive: Szerintem nagyon benne van a katartikus hatásban az, hogy valódi történetnek gondoltam. Ha az ember eleve nem úgy áll hozzá, akkor nem üt akkorát.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#30) guga válasza Wyll (#29) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Azért köszönöm, hogy gondoltál rám :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#31) brownus


brownus
veterán

b+ guga!!!

szokás szerint az írásod végére tekertem, hogy most milyen hosszan írtál:d mennyire helyezkedjek kényelembe a széken, erre az utolsó mondat OMG, vissza az elejére, olvastam amilyen gyorsan csak tudtam, aztán lassan rájöttem, hogy szivatod a jónépet....

hát ezt nem köszi:d de jó írás!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.