Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Abu85 válasza flashpointer (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Először az kell, hogy az NV ne röhögje ki ezeket a híreket. :) Csak olyan hírt írunk meg, amit valamilyen gyártóhoz közeli forrás megerősített. Ezen a héten konkrétan 7 hírt ellenőriztem le. Ez az egyetlen, ami úgy lett megerősítve, hogy igaz. A többi hatra vagy maga gyártó mondta, hogy kamu, vagy egy közeli gyártópartner. Az NVIDIA esetében az utóbbi. Az elmúlt fél évben legalább öt olyan hír jelent meg, amely előzetesen beharangozta, hogy jön az új GeForce, most ez már nem tudom, hogy hanyadik, de új, mert az előző öt hírnél már lejárt a beszellőztetett megjelenési dátum, így most kellett egy új kattintásvadász anyag. Nekik ugye már mindegy. A hitelüket leírták az előző hírekkel, így most arra mennek, hogy egyszer most már csak bejön.
Egy dolgot tudok most biztosan. A Gigabyte írta, hogy ők az év végén frissítik az új GeForce-okkal a termékskálájukat. De azt nem árulták el, hogy konkrétan melyiket, mert ők ugye gyártanak szerverbe, mobilba, asztaliba, plusz van VGA-juk is. Ezt nem tudtam kihúzni belőlük, bár utaltak arra, hogy a mobil piac az első.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.