Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nghost


nghost
tag

"..ismét hat javításra számíthatnak a felhasználók, mégpedig fele-fele arányban kritikus, illetve fontos minősítéssel. A patchek közül öt vonatkozik a Windowsra és annak komponenseire (lásd: IE), míg kettő az Office irodai programcsomagot célozza meg."

lehet, hogy én vagyok a korlátolt, de ez nekem 7-re jött ki.. most akkor mi van? :F

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#2) #51736960 válasza nghost (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

olvasd el a cikket is

(#3) kételkedem válasza nghost (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

Következő mondat:
Egyes javítások vonatkozhatnak a platforma és az alkalmazásokra is, így fordulhat elő jelen esetben, hogy az öt plusz kettő javítás valójában összesen hatot jelent. ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4) rennes6 válasza kételkedem (#3) üzenetére


rennes6
tag

Ezt utólag írtam bele, szóval elképhető, hogy pont abban az időablakban, amíg a reagálás megtörtént. Az első hozzászólás felvetése jogos, ezért pontosítottam. Legközelebb ezek már eleve benne leszek magyarázatképpen, bocs.

(#5) nghost válasza rennes6 (#4) üzenetére


nghost
tag

a pontosítást köszönöm :R

#2 és #3: elolvastam, többször is.. a chocito óta nem ítélek elsőre :DDD

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#6) kételkedem válasza nghost (#5) üzenetére


kételkedem
addikt

Én pedig nem tudtam, mi nem tiszta, hiszen benne van a cikkben.

rennes6: így már világos!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.